Frozen Elsa Oyuncakları Son zamanın Favorisi Oldu

02 Mart 2016

Elsa oyuncakları frozen oyuncakları hem çocukların vazgeçilmezi hem de yetişkinlerin gelir kapısı. Son zamanlarda You Tube üzerinden çocuklar için yapılan videolar inanılmaz para kazandırıyor çocukların kalbini fwthediyor. Adsense üzerinden reklam geliri elde ediyorlar hem de değişik animasyonlarla elsa oyuncaklarında çocukların özellikle kız çocuklarının ilgi odağı oluyor.

Frozenın oyuncakları lisanslı bir ürün olduğu için hem kaliteli hem sağlık açısından hiç bir zararı olmayan oyuncaklar. Çizgi film gibi animasyonlarla değişik filmler yapacaktı yetişkinlerinde o frozenin oyuncakları ilgi odağı oluyor. Kız çocukları hepimiz biliriz bebeklere ilgişi vardır onları giydirir ve onlara elbise yaparlar oyunlarında hep başroller olur tabi frozen kalitesini de ortaya koyunca ortaya çok güzel animasyonlar çıkıyor.

Ama şunu da diyebilirim ki elsa oyuncaklarının internet üzerinden yetişkinlerin yaptığı animasyonlar çocukların oyunlarına örnek oluyor. Sürpriz yumurtaları şu an Türkiye’de fazla olmasa da yabancı ülkelerde her markette bulabilmek imkânı var. Elsanın sürpriz yumurtalarını açarak ve içinden elsayı çıkarana kadar o oyunlarla hem çocuklar seviniyor hem de yetişkinler gülüyor.

Konuşan elsa bebekleri de es geçmemek tabi onlar son zamanların üstünde yoğunlaştığı oyuncaklar. Neden frozen elsa diyoruz hem ailenin gönül rahatlığıyla oynatacağı oyuncaklar hem de sağlık açısından zararı olmayacak oyuncaklar. Mesela oyun hamurlu organik hamurlar çocuklar ağzına atma bile sıkıntı olmayacak oyuncaklar elsa oyuncakları. Elsanın bu seneki set modelleri de gözden kaçmıyor.

Zaten frozenin kalitesi de zengin çeşitleri de şüphesiz ki ailenin ilgi odağı olup çocuklara alınıyor. Karlar ülkesi serisini çeşitlerini özellikle kız çocukları yanından hiç ayırıyor. Elsanın uzaktan kumandalı bebeği de ayrı bir harika. Dans ediyor şarkı söylüyor uzaktan kumanda komutu ile istediğin komutu verip dans ettirin şarkı söyletin. Türkiye’de yaygınlaşan bir oyuncak olduğu için internette çeşit çeşit serisini bulmak mümkün.

Sadece satılan değil izlesene bir karakter You Tube üstünden binlerce kanaldan yayınlanmış videolarıyla milyonların ilgi odağı oluyor. Elsa karakterinin oyun hamurlarını alarak çeşit çeşit kalıpları ile çok güzel şekiller yapabilirsiniz. Oyuncak yumurtalarını alarak bir seriyi biriktirebilirsiniz. Daha 1 yaşındaki bebeklere uzaktan kumandalı bebeğini alıp öğretici eğitici şeyler verebilirsiniz. Kanal açıp çocukların ilgi odağı olabilirsiniz. Kısacası yeni neslin gözde karakterini çocuğunuz ile tanıştırıp oynayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER
frozen elsa kostümü prenses tacı frozen elsa yaz ve plaj seti frozen elsa plaj havlusu frozen elsa turkuaz elbise frozen elsa terlik
Elsa Kostümü Orijinal Prenses Tacı Hediyeli Frozen Elsa Yaz ve Plaj Seti - Küçük Boy Mavi Frozen Elsa Plaj Havlusu Frozen Elbise - Elsa Elbise - Turkuaz Frozen Parmak Arası Terlik - Elsa Terlik - Mavi
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.