HARİKA KANATLAR DONNIE VIDEOMUZU İZLEDİNİZ Mİ ?

HARİKA KANATLAR DONNİE

Harika Kanatlar Donnie ekibin sarı renkli üyesidir; gözleri, burnu ve kanatlarının uçları mavi renktedir. Donnie'nin sloganı "Donnie derler bana, mükemmel çözümler sunarım sana"dır.

Harika Kanatlar Doni’nin bir alet edevat çantası vardır. Aletleriyle birçok şeyi tamir etmeyi ya da boş zamanlarında yeni şeyler icat etmeyi çok sever. Örneğin, havanın çok bunaltıcı sıcak olduğu bir bölümde Donnie dondurucu rüzgâr estiren vantilatör icat etmiştir.

Donnie kendisinin her işten anladığını söyler ve bunu kanıtlamak için elinden geleni yapar. “Ben zımba gibiyim” diyerek en zor işlerin bile altından kalkabileceğini ima eder. Gerçekten de Harika Kanatlar ekibinin ve özellikle Jett’in karşılaştığı sorunlarda üzerine düşeni kolaylıkla yapar, bozuk olan her şeyi hemen tamir eder.

harika kanatlar donnie    harika kanatlar çizgi film    harika kanatlar donnie

Örnek vermek gerekirse, Jett’in Santorini’ye teslimat yaptığı bir bölümde trencilik oynayan küçük kızın arkadaşlarıyla tren olarak kullandığı oyuncak ip koptuğu için gerçek bir trene ihtiyaç duyarlar. Jett’in yardımına Donnie yetişir. Tren Roy’u getiren Donnie, içinde yok yok olan alet edevat çantasını kullanarak yola tren rayı döşer. Bu sayede tren sokaklarda hızlı bir şekilde ilerleyebilir. Donnie alet çantasını çıkardığında ise şöyle der: “Geldim karşınıza, hazırım onarmaya. İşte size Donnie’nin muhteşem alet edevat çantası”.

Alet çantasıyla harikalar yaratan mucit Donnie aynı zamanda Harika Kanatlar ekibinin en sakar üyesidir. Örneğin, ne zaman uçarken havalı iniş yapmaya çalışsa yere düşüp canını acıtır ve üstünü kirletir ama hiç çaktırmaz. Hemen ayağa kalkıp güzel bir poz verir.

donnie dönüşüyor

Harika Kanatlar ekibinin sarı üyesi Donnie iyi kalpli ve dost canlısıdır; arkadaşları onu çok sever ve ihtiyacı olduğunda hemen yardımına koşarlar. Donnie istediği zaman robota dönüşebilir, bunun için “Donnie, dönüşmeye başla!” demesi yeterlidir.

Harika Kanatlar Donnie - Mini Oyuncak Uçak Figür Robota Dönüşür - 5 cm

Harika Kanatlar’ın sarı üyesi Donnie’yi siz de Karakter Dükkanı aracılığıyla //www.karakterdukkani.com/harika-kanatlar-donnie-mini-ucak-figur-robota-donusur linki ile evinize taşıyabilirsiniz.

 

Devamını Oku...
Kapat...
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.