HARİKA KANATLAR JET VİDEOMUZU İZLEDİNİZ Mİ ?

HARİKA KANATLAR JET - UÇAN KANATLAR JET KİMDİR?

Harika kanatlar jett oyuncak, birçok çocuğun en sevdiği Harika kanatlar oyuncaklarındandır. Harika kanatlar Jett dönüşen, aynı zamanda bir robot aynı zamanda bir uçak da olmaktadır. Kırmızı rengi ile Harika kanatlar jett oyuncak, çocuğunuzun en sevdiği oyuncak uçak olacak.

Farklı Harika kanatlar Jett oyuncak modelleri vardır. En sevilen Harika kanatlar oyuncağı 13 cm boyundaki büyük dönüşen Harika kanatlar Jett oyuncaktır. Bu büyük bir boyda Jett oyuncaktır. Diğer en sevilen de Harika Kanatların dönüşen donanımlı Jett oyuncağıdır. Bu Jett oyuncak, robottan kırmızı bir araca dönüşür. İçinde mini bir Jett figür ve de bir dönüşebilen bir kamyon vardır. Diğer en sevilen Jett oyuncak da mini Jett figürdür. Çocuğunuz 6 cm boyundaki bu Jett oyuncağı hep yanında taşıyabilir ve diğer Harika kanatlar oyuncakları ile kolleksiyon yapabilir. Dans eden Harika kanatlar Jett oyuncak da çok eğlencelidir. Bu etrafında dönen Harika kanatlar Jett oyuncağını çok beğenebilirsiniz.

Pekki Harika kanatlar Jett kimdir?

TRT Çocuk Harika Kanatlar çizgi filmini  seyrettiniz mi? Harika Kanatlar sevimli uçakların dostluklarını ve maceralarını anlatan , bu yılların oldukça popüler bir çizgi filmdir. Harika Kanatlar ekibindeki tüm uçaklar farklı renklere ve özelliklere sahiptir. Bunun yanı sıra, Uçan Kanatlar aynı zamanda robota dönüşebildiğinden onlara çok fonksiyonlu jet desek yanlış olmaz. Yurtdışında Süper Kanatlar adıyla bilinen bu sevimli kanatlar çizgi filmi eğlenceli olduğu kadar eğitici de.

harika kanatlar karkaterleri

Harika Kanatlar çizgi filmi ile çocuğunuz dostluğun ve yardımlaşmanın önemini öğrenirken ana karakterimiz Jett’in dünya üzerindeki yolculuğu ve Jimbo’nun o bölgenin halkı ve kültürü ile ilgili verdiği bilgiler sayesinde coğrafya bilgisini ve kültürel etkileşimleri eğlenirken öğrenecek.

harika kanatlar jett

Harika Kanatlar’ın eğlenceli dünyasındaki tüm karakterler birbirinden renkli! Hadi şimdi tüm ekibe sırasıyla göz atalım.

harika kanatlar

Jett karakteri Harika Kanatlar çizgi filminin ana karakteri ve Harika Kanatlar ekibinin kırmızı renkli üyesidir. Harika kanatlar Jett, dünyanın dört bir yanındaki çocuklara kargo taşımaktadır. Çocuklar sipariş verdiğinde onlara hediyelerini götüren Jett, Harika Kanatlar ekibinin en hızlı uçağıdır. Sloganı ise "Benim adım Jett, her zaman tam vaktinde"dir çünkü Jett küçük çocuklara hediyelerini onları bekletmeden ve üzmeden teslim etmeye bayılır.

harika kanatlar pilot

Harika kanatlar Jett'in arkadaşı Jimbo, kargo taşıyacağı ülkelerle ilgili Jett’e bilgi verir. Örneğin, Jett Yunanistan’da bir yere teslimat yapacaksa Jimbo ona Yunanistan’ın dünya haritasındaki yerini gösterir ve bölgenin coğrafi koşullarından bahseder. Sonra o bölgede hangi dilin konuşulduğunu söyleyip o dilde merhaba, tanıştığımıza memnun oldum gibi anlamlara gelen bir kelime söyler. Örneğin, bir bölümde Jett, Ali adlı bir çocuğa teslimat götürürken orada selamlaşmanın “Selamın aleyküm” sözüyle yapıldığını öğrenir. Evine gittiği çocuğa hediyesini vermeden önce de onu bu şekilde selamlar. Böylece Jett gittiği ülkelerde yabancılık çekmez. Hatta çocuk ile Jett arasında yakınlık, sıkı bir bağ da kurulmuş olur.

Harika kanatlar Jet çocuğa hediyesini verdikten sonra onunla sokakta oyun oynamaya çıkar. Ancak bu sırada başına bir aksilik gelir. Altından tek başına kalkamayacağı bir sorunla karşılaştığında hemen Jimbo’ya durumu iletir ve o da Harika Kanatlar’ı yardıma çağırır. Jett ihtiyaç duyduğunda, arkadaşları ona mutlaka yardım eder. Harika Kanatlar ekibinden şu sözlerle bahseder Jett: “Ne zaman ihtiyaç duysam hemen yardıma gelen muhteşem uçak arkadaşlarım”. Harika Kanatlar ekibinin sloganı ise “Harika Kanatlar, işimiz teslimat”tır.

Jett, istediği zaman robota kolaylıkla dönüşebilir. Robota dönüşmesi için “Jett, dönüşmeye başla!” demesi yeterli. Bu sayede teslimat yaptığı çocukla gezip dolaşabilir, onun oyununa katılabilir.

harika kanatlar çizgi filmHarika Kanatlar Oyuncak Uçak Jett - Sesli Işıklı Robota DönüşürHarika Kanatlar Jet çocuklara ulaştırdığı hediyelerle ve zor durumda kaldıklarında yardım etmesiyle çocukların gönlünde taht kurmuştur. Harika Kanatlar’ı izleyen her küçük çocuk Jett gibi bir uçağa sahip olmanın, onunla oynamanın hayalini kurar. Jett, çocuklara yardımlaşmanın, iyiliğin ve güzelliğin önemini, değerini gösterir.

Harika Kanatlar ekibinin kırmızı üyesi Jett’i Karakter Dükkanı aracılığıyla https://www.karakterdukkani.com/harika-kanatlar-donusen-jett-figur linki ile siz de Harika kanatlar oyuncağını evinize taşıyabilirsiniz. Artık Harika Kanatlar Türkiye'ye geliyor. Birçok farklı Harika kanatlar Jett oyuncakları en çok çeşit ile Karakter Dükkanında.  

Çocuklar bu arada Harika kanatlar süpriz yumurta ile de oynamayı hatta TV da ve youtube'da seyretmeye , Harika kanatlar oyun hamuru oynamaya ve Harika kanatlar boyama kitapları ile boyama yapmaya da da bayılıyorlar.  Şu aralar doğum günlerinde de Harika kanatlar parti malzemeleri çok kullanılıyor ve Harika kanatlar pasta üfleniyor.

En ucuz Harika kanatlar Jett oyuncak fiyatları %40a varan indirim ile en ucuz fiyat ile Karakter Dükkanı'nda. Üstelik Harika kanatlar Jett oyuncakları Kapıda Ödeme ve 100 TL üstü kargo bedava imkanı ile. 

Diğer Harika kanatlar isimlerini de unutmayalım. Şeker pembesi tatlı Harika kanatlar Dizzy helikopteri ve de polis olan mavi Harika Kanatlar Paul'u de isteyebilirsiniz. Bu arada tamirci sarı renkli Harika kanatlar Doni'yi ve yeşil Harika kanatlar Mira'yı da hatırlatalım.

 

Devamını Oku...
Kapat...
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.