HARİKA KANATLAR OKUL ÇANTALARI - UÇAKLAR ÇANTALARI:

Okul döneminin başlamasına çok az kalmışken çocuklar okula başlayacaklarının heyecanını, veliler ise okul ihtiyaçlarının telaşını yaşıyorlar. Okul ihtiyaçlarına hem en ekonomik hem de en kolay yolla ulaşmak isteyen velilerimizi Karakter Dükkanı’na davet ediyoruz.

Harika Kanatlar okul çantaları ile çocuklarımız adeta Jett gibi her gün yeri yerleri keşfediyormuş hissine kapılarak diğer karakterler gibi de yardımsever şekilde arkadaşlarına yardımcı olacaklar. Çocuklarımızda dostluk, yardımseverlik ve farklılıklara saygı gibi olumlu davranışların gelişmesine katlı sağlayan bu karakterler okulu ve ödev yapmayı renkli hale getirecek. Jett çanta ile okula gitmek çok zevkli.

Velilerimizin tercihi en sağlıklı, en dayanıklı çantalar ile çocuklarımızın tercih ettikleri en eğlenceli modelleri Hakan Çanta sayesinde birleştirdik. Özellikle erkek çocuklarının ilgiyle ve heyecanla takip ettiği Harika Kanatlar karakterinin çantalarını sizler için bir araya getirdik. Çocuklarımız okula giderken yepyeni maceralar yaşayacak.

Harika Kanatlar okul çantalarının çoğu 2 ya da 3 ceplidir. Çantaların yanlarındaki fileler sayesinde çocuklarınız içeceklerini rahatlıkla çantalarına dökülmeden taşıyacaklardır. Ayrıca 3 boyutlu Harika kanat okul çantaları sayesinde karakterlerimiz canlanacak ve okul yolunda çocuklarınızı yalnız bırakmayacak. Özellikle erkek çocukları için mavi ağırlıkta çantalarımız varken kız çocuklarınızı da unutmadık. Onlar için de Harika Kanatlar’ın en yardımsever Kanat’ı Dizzy’e çantalarımızda yer verdik. Dizzy çantalar da çok eğlenceli.

Çocuklarınızın boyun ve sırt sağlığını en az sizin kadar düşünüyoruz. Bu yüzden Harika Kanatlar okul çantalarının sırt ve askı kısmı süngerlidir. Çocuklarınız çantalarını omuzlarında ağırlık yapmadan rahatlıkla taşıyacak ama yine de ağırlık taşımak istemiyorlarsa da Harika Kanatlar çekçek okul çantası modelleri sizlerle. Bu tekerlekli Harika kanatlar tekerlekli okul çantaları çok kolay taşınabiliyor.

Harika Kanatlar anaokulu çantasıyla da okula yeni adımını atmış minik dostlarımızı unutmadık. Zevkle izlediğiniz Harika Kanatlar çizgi filminden ve karakterlerinden sizleri koparmadık. Abileriniz, ablalarınız gibi siz de okulun ve ödevlerin tadını Harika Kanatlar anaokulu çantası ile çıkaracaksınız.

Harika Kanatlar beslenme çantası ile artık beslenme saatleri de eğlenceli hale gelecek. Çocuklarımızın en sevdiğin çizgi filmlerinden biri olan Harika Kanat karakterlerinin bulunduğu beslenme çantası yemek saatinize hareket katacak. Harika kanatlar beslenme çantası ile aynı desendeki Harika kanatlar okul çantasını set yapabilirsiniz. Sitemizde çoğu Harika Kanatlar beslenme çantasının okul çantası modelini de bulabileceksiniz. 

Karakter Dükkanı olarak birbirinden renkli karakterleri içerisinde bulunduran Harika Kanatlar okul çantası, Harika Kanatlar beslenme çantası ve anaokulu çantası ile çocuklarınızın hayatlarını renklendiriyoruz. Bununla da kalmayıp bazen çantalarımıza Harika Kanatlar kalem kutularını ve Harika Kanatlar su mataralarını da ekleyerek sizler için %30’a varan indirimlerle okul setleri sunuyoruz. Bazen de Harika Kanatlar kırtasiye ürünleriyle setler oluşturarak kendinizi yormadan karakterdukkani.com ulaşmanızı sağlıyoruz.  Hem de Kapıda Ödeme, 70 TL üstü Kargo Bedava ve Telefonla sipariş imkanı ile. İyi alışverişler.

Devamını Oku...
Kapat...
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.