Harika Kanatlar Oyun Hamuru Seti

le artık siz de kendi süper kanatlarınızı oluşturabilirsiniz! Çocukların severek izlediği Harika Kanatlar çizgi filmi TRT Çocuk ile hayatımıza girdi. Birbirinden harika bu uçan kanatlar küçükten büyüğe hepimizin beğenisini kazandı. Kız çocukları için my little pony oyuncakları ne kadar eğlenceli ise erkek çocukları için de yurtdışında Süper Kanatlar olarak bilinen çizgi film Harika Kanatlar o kadar eğlenceli ve eğitici. Küçük çocukların severek takip ettiği bu sevimli mi sevimli kanatlar oyuncaklarıyla artık evimizde! Üstelik Harika Kanatlar oyuncak seti yalnızca robota dönüşen uçaklar ve uzaktan kumandalı uçaklar ile sınırlı değil. Harika Kanatlar ekibinin oyun hamuru seti de var!

Hadi gelin Harika Kanatlar ekibinin birbirinden renkli oyun hamurlarına birlikte göz atalım.

 Harika Kanatlar Oyun Hamuru 4 Renkli

En sevilen Harika Kanatlar oyuncakları şimdi oyun hamurlarıyla evinizde, üstelik Dizzy’nin pembesi ve Jerome’nin mavisiyle! Bu büyük oyun hamurlarına çocuğunuz istediği şekilleri verebilir, hatta isterse kendi süper kanatlarını bile yaratabilir.

 

Durun daha bitmedi! Oyun hamurlarımız bu kadarla sınırlı değil.


Harika Kanatlar Oyun Hamuru Seti        

 

Bu Harika Kanatlar oyun hamuru setinde yok yok! Beyaz, pembe, yeşil ve turuncu olmak üzere 4 farklı renkte mini oyun hamuru olan setimizde 7 adet kare, üçgen, yıldız gibi şekilli kalıplar var. Oyuncak makası ve spatulanın da bulunduğu bu muhteşem sette çocuğunuz oyun hamurlarına dilediği şekli verebilir, isterse kendi harika uçağını bile oluşturabilir. Hayal gücü ve yaratıcılığını kullanabileceği oyun hamuru seti sayesinde çocuğunuzun el becerileri de gelişecek.

Harika Kanatlar Oyun Hamuru Seti

Harika Kanatlar oyun hamuru setindeki renkler ve şekiller bitmek bilmiyor! Bu oyun hamuru setimizde ise yeşil, mavi, turuncu ve mor olmak üzere 4 farklı renkte oyun hamuru var. Bununla da sınırlı değil! Ürünün özel kutusunda bir adet oyun hamuru fışkırtma sıkma aleti, iki adet şekil cetveli ve yine bir adet kesme aleti var. Çocuğunuz şekil cetvelini fışkırtma aletine taktıktan sonra içine istediği oyun hamurunu yerleştirip çeşit çeşit şekiller oluşturabilir. Oyun hamuru setinde 10 farklı şekil olduğundan hayal gücünün sınırlarını zorlayıp farklı çılgın şekiller yaratabilecek.

Harika Kanatlar oyun hamuru seti ile çocuklar artık çok daha mutlu! İçinde pek çok şekilli kalıpların ve çocukları yaralamayan kesme aletinin olduğu bu muhteşem set ile çocuğunuz hayal gücü ve yaratıcılığıyla istediği şekilleri yaratabilecek!

Anne babalar hiç korkmasın, çocuğunuzun sağlığını biz de en az sizin kadar düşünüyoruz. Orijinal ve lisanslı ürün olan oyun hamurlarımız sağlıklı malzemeden üretilmiştir. Çocuklar gönüllerince oynasın, anne babaların gözü arkada kalmasın diye en ucuz Harika Kanatlar oyun hamuru setleri Karakter Dükkanı’nda //www.karakterdukkani.com/harika-kanatlar-oyuncaklari-ucaklari adresiyle yalnızca bir tık uzağınızda! İyi alışverişler dileriz…

Devamını Oku...
Kapat...
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.