x
0212 227 60 40 Destek Hattı

HANGİ HARİKA KANATLAR ÜRÜNÜ? HEMEN TIKLA !

Harika Kanatlar Diğer Ürünleri

HARİKA KANATLAR (UÇAN KANATLAR) OYUNCAKLARI - UÇAKLARI

1 2 3 4
Toplam 88 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

    

harika kanatlar ile çocuklarımız yardımlaşmayı öğreniyor çocuklara harika kanatlar hediyesi

HARİKA KANATLAR (UÇAN KANATLAR) OYUNCAKLARI ve OYUNCAK UÇAK:

Çocuklar oyuncak uçak ve oyuncak helikopter ile oynamaya bayılır. Oyuncak uçan kanatlar rengarenk renkleri, sesleri, ışıkları ve manevra kabiliyeti ile oynanması en zevkli oyuncaklardandır. En çok sevilen oyuncak uçak, şu aralar popüler çizgi filmi nedeniyle Harika Kanatlardır. Harika kanatlar ya da Uçan Kanatlar, TRT Çocuk'da yayınlanan, bu araların en popüler erkek çocuk çizgi filmlerinden biridir. Sevimli uçakların macera ve arkadaşlık dolu hikayelerini anlatır. Harika kanatlardaki tüm uçaklar robot olabilir.

Harika Kanatların ana karakteri kırmızı sevimli 'Jett' uçaktır.  Jett sevgili çocukları farklı ülkelere seyahate götürmeye ve her doğum gününde farklı ülkelerdeki çocuklara doğum günü hediyelerini kargo ile taşımaya bayılır. Jett'in sloganı şudur: Her zaman tam vaktindedir. Jett, Harika Kanatların en hızlı uçağıdır. Tüm diğer uçak arkadaşlarını çok sever ve diğer uçak arkadaşları da Jett'i. Çocuk yolcular da Jett ile seyahat etmeye bayılır. Her bölümde Uçan Kanatlar yeni bir ülkeye seyahet eder ve o ülke hakkında bilgi alır. Harika Kanatlar'da tüm arkadaşlar birbirine yardım eder. Ne zaman Jett, yardıma ihtiyaç duysa, diğer Harika Kanatlar arkadaşlarını yardıma çağırır. 

Uçan Kanatlar'daki diğer uçak Donnie, sarı renktir. Mavi gözleri, mavi burnu ve mavi kanatları vardır. Donnie tamir ve yeni icatlar yapmaya bayılır, bu yüzden de hep sırtında bir alet çantası taşır. Dolayısı ile Donnie'nin sloganı: Donnie derler bana, mükemmel çözümler sunarım sana'dır. Donnie çok iyi kalpli, komik ve arkadaş canlısıdır. Ama hep sakardır, saf ve temiz olduğundan herkese güvenir ve de bu yüzden hep başını derde sokar. Donnie, havaalanına her inişte de bir yerini çarpar. Tabi diğer Harika Kanatlar arkadaşları da ona hep yardım eder. Donnie, boş zamanlarında hep bir icat peşindedir ve en çok kullandığı da sırtında taşıdığı alet çantasıdır. Harika Kanatların başı derde girdiğinde Donnie'yi çağırırlar, Donnie içinde yok yok olan alet çantası ile hep arkadaşlarına yardım eder, bozuk olan herşeyi tamir eder.

Dizzy, Harika Kanatların tek kız üyesi ve bir pembe helikopterdir. Gövdesi şeker pembe, ağız ve ayakları beyazdır. Dizzy'nin kanatlarında kırmızı kalp vardır. Dizzy Harika Kanatlar'ın kurtarma ve yardım helikopteridir, Jett'in ya da birisinin başı derde girdiğinde hemen yetişir. Dizzy'nin güçlü kurtarma kolları vardır ve sloganı şudur: Dizzy benim adım ve her zaman kurtarmaya hazırım.

Harika Kanatların mavi uçağının ismi ise, Jerome'dir. Gövdesi açık mavi, burnu koyu mavidir, gözleri ve ayaklarında sarı çizgiler vardır. Jerome bir akrobatik uçuşlar yapan bir uçaktır ve sloganı Şov Zamanı'dır. Jerome, boş zamanlarında havaalanında sürekli dans eder ve şov yapar. Diğer Harika Kanatlar da danslarında Jerome'ye eşlik ederler. Jerome, Jett ile yarışmaya bayılır ama Jett ne zaman yardım istese ona yardıma hazırdır. Jerome, biraz ukaladır, hep en iyisini yaptığını düşünür ama zamanla öyle olmadığını anlar.

Harika Uçan Kanatların son karakteri ise polis uçağı olan Paul'dur.

Harika Kanatların birçok oyuncak uçakları vardır. Karakter Dükkanı olarak, biz size tüm Harika Kanatlar oyuncak çeşitlerini farklı farklı karakterlerde ve farklı boylarda sunuyoruz. Bazı Uçan Kanatlar oyuncak uçak mini figür boyunda, bazıları büyük boy. Bazı Harika Kanatlar uçakları robota dönüşebiliyor. Ve hatta bazıları da uzaktan kumadalı. Harika Kanatları siz de evinizde uçurun. 

Oyuncak uçak  ve oyuncak helikopter modellerinin uzaktan kumandalı ve kumandasız olanları vardır. Henüz çok küçük olan çocukların uzaktan kumandalı uçak ile oynaması mümkün değildir. Çocuğunuzun yaşına göre oyuncak uçak tercih edebilirsiniz. Küçük yaştaki çocuğa, bırak gitsin tarzı, sesli ışıklı basit oyuncak uçaklar tercih edebilirsiniz. Böylece çocuğunuz keyifle oyalanacak ve huysuzluk çıkarmayacak. Biraz daha büyük yaşlardaki 4 - 5 yaş için en uygun oyuncak uçak ise, sesli, farklı manevraları ve özellikleri bulunan daha sofistike uçaklar olabilir. 

Hatırlatalım, çocuğunuzun sağlığını kendi çocuğumuzun sağlığı gibi düşünerek, sadece lisanslı denetlenmiş firmaların kaliteli ve orijinal ürünlerini sizlere sunuyoruz. Hem de kapıda ödeme, kredi kartına taksit imkanı ve telefonla sipariş kolaylığı ile. İyi alışverişler

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.