1 2 3 4
1 2 3 4

HARİKA KANATLAR VİDEOLARIMIZI İZLEDİNİZ Mİ ?

HARİKA KANATLAR KARAKTER İSİMLERİ

HARİKA KANATLARI TANIYALIMDünyaca ünlü Super Wings (Harika Kanatlar) oyuncakları geçmişten günümüze rafların değişmezi olmuştur. Şirin mi şirin ama aynı zamanda da havalı karakterleri biraz daha yakından tanıyalım. Bu yazıda sadece Jett, Dizzy, Donnie gibi ana karakterler yok. Birbirinden farklı özelliklere sahip yeni karakterler de sizlerle buluşuyor!

Harika Kanatlar Jett Kimdir:

Ana karakterimiz Jett ile başlayalım. Kırmızı ve beyaz renkli çıkartmaları ile karşımıza çıkan bu sevimli uçak yardımseverliği ile tanınır. Ağaçta kalan bir kediyi bile önemseyen Jett, arkadaşlarına da olabildiğince yardım eder. Hatta dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarına bile yardıma gider. Hızlı mı hızlı olan Jett, dakik olmasıyla da her zaman övünür. Genelde çok sakar bir karakterdir. “Cheesy Chase” bölümünde yardıma ihtiyacı olduğunda Sven’i çağırmış, beraber İsviçre peyniri yapmışlardır. Başı belada olduğu “Harika Kanatları” çağırır ve onlarla gurur duyar. Dönüşen Jett figürü, “Harika Kanatlar”ın tanıtırken kullanılır.

Harika Kanatlar Jett Karakteri Kimdir?

Teslimat sürecinde Jett’in en büyük destekçisi Jimbo’dur. Jimbo, Jett’e gideceği ülkeyi, şehri ve tam olarak nereye teslimat yapılacağını söyler. Ayrıca teslimat öncesi, o kültür ve dille ilgili bir iki bir şey söylemeyi ihmal etmeyen Jimbo, Jett’in yardıma ihtiyaç duyduğu anda Harika Kanatlardan göreve en uygun olanını seçerek Jett’in yanına gönderir. Birbirinden farklı meziyetlere sahip bu grubun liderliğini yapan Jett, farklı özelliklere sahip çeşitli arkadaşlarını bir arada tutarken büyük saygı ve sevgi görür. Jett cesareti, zekâsı, özgüveni sayesinde Harika Kanatlar serisinde karşılaşabileceğiniz en harika karakterdir. Diğer karakterler ara sıra karşımıza gelirken, Jett her bölümde izleyiciyle buluşur. Jett gibi karakterlerin arkadaşlık duygusu, liderliği ve değerleriyle beraber Harika Kanatlar serisi çocuklarınız için seçebileceğiniz en iyi çizgi dizilerden biridir.

Harika Kanatlar Dizzy Kimdir:

Dişi bir helikopter olan özgür ve çekici bir karakterdir. Pembe ve beyaz renklerini taşır. Kurtarma aktiviteleri konusunda uzmandır. Kancası ve kurtarma platformu ile yenilmezdir. Dizzy, aslında Harika Kanatlar serisinde uçak olmayan tek karakterdir. Ancak bu özelliği onu ekip içinde havalı kılar. Dizzy’nin kendine özgü bir de özelliği vardır. Kancası ve kurtarma platformu ile dostlarını her tehlike durumdan kurtarabilir. Bu özelliğinden dolayı neredeyse her Harika Kanatlar bölümünde yer almaktadır. Dizzy Grand Albert’in hikayelerini büyük bir sevecenlikle dinler. Tecrübelerini öğrenerek kendini iyi hisseder. Arkadaşlarına ve çevresine karşı neşeli ve sadık bir tutum sergileyen Dizzy herkesin favorisidir.

Harika Kanatlar Dizzy Karakteri Kimdir?

Ayrıca Jett, Dizzy’den hoşlanmaktadır. Tüm arkadaşlarıyla arası iyi iken, Jett ile daha sık görüşürler. Hatta, Jett zaman zaman onu “Dizz” diye çağırır. Havaalanında birlikte takılırken veya teslimat sırasında da yakın olduklarını gözlemleyebilirsiniz. Tabi Dizzy gibi çekici ve yardımsever bir karakterden kim hoşlanmaz ki? Sonuç olarak Dizzy, birçok özelliği ile birlikte harika bir karakterdir. Muhteşem ekipmanları sayesinde arkadaşlarını birbirinden zorlu durumlardan kurtararak seriye büyük katkı sağlar.

Harika Kanatlar Jerome Kimdir:

Ekibin en havalı üyesi Jerome’u takdim edelim. Süpersonik jet uçağı olan Jerome, havada yaptığı akrobasi hareketleriyle tanınır. Oldukça hızlı bir şekilde ışık hızına ulaşan Jerome, yaptığı akrobasi hareketleriyle ilgi çekmeye de çalışır. Tabi, bu Jerome’un ekibe yardım etmeyeceği anlamına gelmesin. Bu hareketlere zaman zaman yakın arkadaşı Jett de katılır. Gerçekten onlara yardım etmek için can atar ve aksiyon nerede olursa o da ordadır. Jerome en hızlı Harika Kanat olduğu için Jett yardım çağırırken bazen özellikle onu seçer. Karakter bakımından değerlendireceksek, Jerome ilgiyi çekmeyi sever, hatta bazen biraz ukala tavırlar sergileyebilir ama kocaman bir kalbi vardır.

Harika Kanatlar Jerome Karakteri Kimdir?

İyilik yapmaktan da kendini alıkoymaz. Jett’in en iyi arkadaşı olarak birçok bölümde karşımıza çıkar. Güçlü motoru ve hızının yanında harika kalbi ve iyi niyetiyle Jerome, Harika Kanatların en iyi parçalarından biridir.

Harika Kanatlar Donnie Kimdir:

Arkadaş canlısı sarı-mavi bir uçak olan Donnie Jett’e görevlerinde eşlik eder. Yaratıcı bir karakterdir. Oldukça komik bir karakter olan Donnie, kısa sürede çok ilginç bir şey yaratabilir. Neredeyse her aleti kullanmayı bilir, meraklıdır; her şeyi tamir edebilir. Donnie, arkadaşlarına yardım etmekten ve yeni yapılar inşa etmekten çok hoşlanır. Mavi çizgili sarı bir uçak olan Donnie, İhtiyaç duyulduğunda gerek ekip arkadaşları gerek ise diğer araç ve eşyaları tamir etmekten kaçınmaz. Jett, mekaniği ile bir sorun yaşadığında Donnie aklına gelen ilk isim olur. Donnie sadece bir şeyleri tamir etmekle de kalmaz, gerektiği zaman bir mekanizma&köprü yaratarak arkadaşlarına yardımcı olur.

Harika Kanatlar Donnie Karakteri Kimdir?

Donnie bu özelliklerinden dolayı Harika Kanatlar için önemli bir karakterdir. Motordan kanata, uçakların her parçasına hâkim olan Donnie, sakin mizacı ve arkadaşlarına duyduğu koşulsuz sevgi ile görevine tam bir asker gibi sadıktır.

Harika Kanatlar Mira Kimdir:

Mira da Dizzy’den farklı olarak dişi bir uçak olarak karşımıza çıkar. Yemyeşil bir uçak olan Mira, su konusunda tam bir uzmandır. Özellikle su ile ilgili görevlerde yardımına başvurulur. Maharetiyle tüm “Harika Kanatların” takdirini toplar. Jett suyun altındaki riskli görevlerde Mira’ya başvurur. Su altı sevgisi ile tanınan Mira çok cesur bir şekilde sorgulamadan yardım eder. Zaten kendisi de “problem neredeyse oraya kafamı sokarım” diyerek su altındaki yetkinliğini ve yardımseverliğini vurgular. Denizin en dibine bile dalabilir. Okyanusu keşfetmeyi, oradaki canlıları tanımayı çok sever. Mira, ekip içinde en kritik görevlerden birine sahip olabilir. Jett, teslimatlarını farklı kıtalara ve bölgelere yaptığı için herhangi bir sualtı problemi ile karşılaşması muhtemeldir.

Harika Kanatlar Mira Karakteri Kimdir?

Sarı çizgili güzeller güzeli yeşil renkli bir uçak olan Mira, güçlü bir karaktere sahiptir. Cesur bir şekilde kendini hatta arkadaşlarını sualtındaki tehlikelerden koruyabilir. En çok yapmayı sevdiği şey ise arkadaşlarına yardımcı olmaktır. Dizzy ile beraber Harika Kanatlar serisinin en sevilen karakterlerinden biri olarak anılacaktır.

Harika Kanatlar Paul Kimdir:

Polis uçağı olan Paul, hava trafiğini gözlemlemesi ve düzenlemesi ile tanınır. Ciddi bir mizacı olmasına rağmen oldukça yardımseverdir. Genelde Harika Kanatlar, dünyanın dört bir ucunda Jett’e yardıma giderken, Paul havaalanında kalarak koordinasyonu sağlar. Ayrıca tüm Harika Kanatlar karakterlerinin huzur içinde yaşadığı havaalanını olası tehlikelere karşı korur. Görevine olan hassasiyeti sayesinde Paul herhangi tehlike halinde ilk bilgilenen kişi olur. Sürekli havaalanında yaşamasına rağmen Paul, Harika Kanatlar serisi için önemli bir karakterdir. Otorite ve disiplinin gerekliliğini çocuklara gösterirken tüm karakterlerimizin de emin ellerde olduğunu hissettirir.

Harika Kanatlar Paul Karakteri Kimdir?

Mavi ve beyaz renkli bir havaalanı uçağı olan Paul, kafasındaki sireni ile göreve her zaman hazırdır. Paul ayrıca radyosunu kullanarak hava trafiğini de kontrol eder. Jett ve diğerleri görevleri gerçekleştirirken Paul gibi birinin evi koruması, kollaması tüm Harika Kanatlar izleyicilerini oldukça rahatlatıyor.

Harika Kanatlar Grand Albert Kimdir:

Ekibin büyükbabası olarak da tanımlayabileceğimiz Grand Albert, bu unvanı hem yaşından hem de tecrübesinden dolayı hak eder. Jett’e, Jerome’a, Dizzy’e ya da dinleyen herkese hikayelerini anlatmaya bayılır. Hikayelerinden öğrendiğimiz kadarıyla, birçok sertifikaya ve akreditasyona sahip emekli bir yolcu uçağıdır. Serideki en yaşlı uçak olan Albert, özellikle Jett’e görevlerle ilgili tavsiyeler verir. İlişkiler konusunda da usta olan Albert, ekip lideri olan Jett’e takım içi ilişkiler konusunda telkinde bulunmayı da unutmaz. Özellikle belli durumlara özel nokta atışı yapan Albert, bilge bir izlenim uyandırır. Dolayısıyla, fikirleri ve uzmanlığı Harika Kanatlar ekibi tarafından her zaman dikkate alınır.

Harika Kanatlar Grand Albert Karakteri Kimdir?

Tabi emekli bir uçak olduğundan onu uçarken göremiyoruz. Havaalanında diğerleriyle beraber yaşayarak hayatını idame ettirir. Sarı renkli bir uçak olan Grand Albert geride kalmış bir karakter gibi gözükmesine karşın Harika Kanatlar için önemli bir değerdir.

Harika Kanatlar Bello Kimdir:

Arkadaş canlısı ve özel bir karakter olan Bello, beklenmedik durumlarda Harika Kanatlara yardım etmesiyle tanınır. Bello’nun hayvanlarla ve diğer canlılarla eşi benzeri olmayan bir bağı vardır. Bello, canlıların kurdukları iletişimi tür fark etmeden algılar. Hayvan veya canlılarla alakalı durumlarda Bello bu iş için biçilmiş kaftandır. Denizin dibindeki canlılardan memelilere kadar farklı türlerle iletişim kurabilen Bello, Harika Kanatlar içinde önemli bir role sahiptir.

Harika Kanatlar Bello Karakteri Kimdir?

Çok sık ekranda gözükmese de ekip için önemli bir parça olduğu herkes tarafından bilinir. Jett ona her zaman güvenir ve takımın ne zaman ihtiyacı olsa Bello yardım etmek için ordadır. Belki eskimiş boyası ile bir zebraya veya safari aracına benzer. Bello Harika Kanatlar aracılığıyla çocuklara hayvan sevgisinin önemini anlatır. Bunun yanı sıra tüm canlılarla ve çevremizle uyum içinde yaşamayı da özendirir.

Harika Kanatlar Ajan Chase Kimdir:

Ajan Chase, yarışmaya hazır! Chase, Harika Kanatlar’da gizli görevlerde çalışan bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Tabi bu görevler için seçilmesinin de özel bir nedeni var. Son teknoloji aletlerle donatılmış bir uçak olan Chase, Harika Kanatlar karakterlerinin en havalısı olarak izleyiciyle buluşuyor. Üstelik tek süper özelliği bu da değil! Kendine herhangi taşıta dönüştürebilen Chase, ekstrem vakalarda harika karakterlerimize yardımcı oluyor. Chase ile beraber çocuklarda kendini bir ajan olarak hissederken maceradan maceraya koşacaklar.

Harika Kanatlar Ajan Chase Karakteri Kimdir?

Başarılı tespitleri ve yüksek donanımıyla Ajan Chase, Jett ve arkadaşlarını her zaman kolluyor olacak.

Harika Kanatlar Todd Kimdir:

Todd koca burunlu ve baretli bir uçak olarak Harika Kanatlar ekibine katılan son üyelerden birisidir. Burnundaki sonda sayesinde arkadaşlarına yol açar, tıkanan yol varsa en kısa sürede halleder. Takım arkadaşları için kendini çamuru atmaktan kaçınmayan Todd, gömülmüş hazine bulmak gibi görevlerde de oldukça başarılı oluyor. Todd, ekibe sonradan katılmasına rağmen ekip üyeleri tarafından hem de çocuklar tarafından çok sevilir. Cana yakın bir karakter olan Todd, Jerome ile çok iyi anlaşır.

Harika Kanatlar Todd Karakteri Kimdir?

Çizgi filmdeki diğer karakterler gibi hem uçağa hem de robota dönüşebilen Todd tam teçhizatlı Harika Kanatlar ekibinin en önemli üyelerinden biridir.

Harika Kanatlar Flip Kimdir:

Kırmızı renkli ve mavi şapkalı bir karakter olan Flip, Jett ve Harika Kanatlar’a bayılır. İlk olarak “Bermuda Gafları” bölümünde karşımıza çıkan Flip, tüm izleyicilere kendini sevdirmeyi kısa sürede başarmıştır. Flip, Bermuda Adaları civarında teslimat yapan sıradan bir uçak olarak hayatını sürdürüyordu.

Bir gün, bir teslimatı sırasında okyanusun kenarında bir Harika Kanatlar paketiyle karşılaşır. Jett’in mekanına giderek onu aramaya karar verir. Jett için düzenlenen doğum günü partisiyle karşılaşır. Mira, Dizzy ve Chase de olay yerine gelirken Jett’in partiye gelmediğini farkeder.

Harika Kanatlar Flip Karakteri Kimdir?

Harika Kanatlar Jett’i aramaya giderken Flip’i arkada bırakırlar. Aslında Flip, Bermuda Şeytan Üçgenini çok iyi bilmesine rağmen Harika Kanatlar onu tehlikeden korumak için geride bırakmışlardır. Ancak, Harika Kanatlar hazin bir fırtınaya yakalanır. Jett ve arkadaşlarının yardımına koşan gene Jett olmuştur. Diğer tüm karakterler gibi hızlı bir şekilde robota dönüşebilen Jett, Harika Kanatlar ekibinin değişmez bir parçası olmuştur.

Harika Kanatlar Astra Kimdir:

Uzaklardan gelen yıldızınız olan Astra, Harika Kanatlar dünyasının da yeni yıldızı çoktan oldu. Uzayda yaşayan tek Harika Kanat olarak aramıza katılan Astra gerek bilimsel yetkinliği ile gerek ise gözlem yeteneğiyle kendine has farklı bir bakış açısına sahiptir. Sürekli uzayda seyahat etmesine rağmen yerkürede olan biten her şeyden haberi vardır.

Harika Kanatlar Astra Karakteri Kimdir?

Omuzunda taşıdığı lazerlerin çeşitli formları ve özellikleri vardır. Astra özel bir bedene sahiptir, kocaman mavi gözleri ile de oldukça çekici bir karakterdir.

Harika Kanatlar Jimbo Kimdir:

Jimbo hava trafiğinden sorumlu, Dünya Havaalanında yaşayan tek insandır. Herhangi bir teslimat yapılacağı zaman Jett’i çağırır. İlk bölümden itibaren tıpkı Jett gibi tüm bölümlerde gözükür. Çizgi filmin en önemli karakterlerinden biridir. Kahverengi gözlü, siyah saçlı, beyaz bir takım ile gezinir. Jimbo biraz kilolu olmasına rağmen çok hızlı bir karakterdir. Dünya ülkeleri ile ilgili oldukça bilgidir. Dilden kültüre, geleneklerden kıyafetlere kadar birçok bilgiye sahiptir. Jett’e teslimatın yapılacağı yerler hakkında bilgi verir.

Harika Kanatlar Jimbo Karakteri Kimdir?

Havaalanı bilgisayarını kullanma konusunda çok yetkindir. Jett’e gideceği ülkelerle ilgili fotoğraflar gösterir. Yaptığı işten oldukça keyif alan Jimbo, Harika Kanatlar serisinin en önemli karakterlerinden biridir. Kahramanlarımızın arkadaki gözü olmayı başaran Jimbo, çocuklara yardımseverliğin ve iyi kalpliliğin önemini göstermede önemli bir figürdür.

Harika Kanatlar Sky Kimdir:

Ekibe yeni katılan karakterlerden biri de Sky’dır. Hava kontrol kulesinde çalışan Sky, amcası Jimbo dünya turuna çıktığında Harika Kanatlar ekibine yardımcı olmak için işe koyulur. Sky iyi bir gezgin olduğu için pek çok ülke ve şehir gezmiştir. Bu bilgilerini teslimata çıkan Jett’e de zaman zaman aktarır. Teknolojiye oldukça düşkün olan Sky, sürekli elektrikli kaykayı ile gezer.

Harika Kanatlar Sky Karakteri Kimdir?

Jimbonun yerinde oldukça başarılı bir iş çıkaran Sky, artık ekipten biridir. Çocuklara seyahat tutkusu aşılayan bir karakter olmasının yanı sıra son derece samimi ve yardımseverdir.

Harika Kanatlar Sammy Kimdir:

Harika Kanatlar ekibine yeni giren bir fortlift ile tanışın! Ekibin en yeni üyelerinden Sammy, sarı renkli bir fortliftir. Ekibin yaşadığı havaalanında çalışır, arkadaşlarına yardımcı olur. Paketlemede ve diğer işlerde sorumluluk almayı sever. Detaycı ve gözlemci bir karakter olan Sammy işini düzgün bir şekilde yapmak için özen gösterir. En zor işlere bile sevgisini ekler.

Harika Kanatlar Sammy Karakteri Kimdir?

Özellikle ekibe Donnie’nin yanına bir mekanik ustası lazım idi. Sammy’i Arabalar serisindeki Luigi’ye benzetebilirsiniz. Tıpkı Luigi gibi iyi bir ekip arkadaşı olan Sammy, süper karakterlerimizin gücüne güç kattı ve katmaya devam ediyor.

Harika Kanatlar Roy Kimdir:

Harika Kanatlar serisine katılan en yararlı araçlardan biridir. Sürekli bir telaş halinde yolcuların bagajlarını teslim alan Roy onları en hızlı şekilde teslimat noktalarına götürür. Çok hızlı dönüş yaptığı için bagajları düşünmeye meyillidir. Genelde Jett veya bir diğer Harika Kanatlar muhabbet ederken karşımıza çıkar. Mavi bir bagaj arabası olan Roy, üç ayrı bölmeye sahiptir. Bazen uçamadığı için hüzünlenir. Adadan sadece bir kez ayrılmıştır.

Harika Kanatlar Roy Karakteri Kimdir?

O bölümde de trenleri bozulan kızlara yardımcı olmak için Donnie ile birlikte Yunan adalarından Santorini’ye gitmiştir. Roy’u sahalarda görmek de biz Harika Kanatlar sevenleri heyecanlandırdı. Artık Harika Kanatlar’a yardımcı olmak Roy için bir yaşam amacı!

Harika Kanatlar bölümden bölüme hikayelere koşar. Zorluklarla karşılaşmalarına rağmen hepsi birbirine yardımcı olur. Karakterlerimiz dönüşen uçaklardan fazlasıdır. Zorda kalan insanlara yardım eder, dileklerini yerine getirir ve onları mutlu eder. Harika Kanatlar bizleri mutlu etmeye devam edecektir.

EN GÜZEL HARİKA KANATLAR OYUNCAKLARI:

Harika kanatlar oyuncakları şu aralar 2-10 yaş arasındaki birçok çocuğun en sevdiği en popüler oyuncaklardan biri.

Peki Harika kanatlar neden çok seviliyor? Çünkü bu uçaklar çok sevimli karakterler. Jett , Dizzy, Donnie ve sevimli arkadaşlarının birbirlerine yardımcı olduğu şeker maceraları anlatıyor. Ve bu uçan kanatlar ya hep oyuncak taşıyor, ya da çocuklara yardımcı oluyor. Çocuklar için ne güzel değil mi?

 Peki En popüler en güzel Harika kanatlar oyuncakları hangileri?

 • Harika kanatlar Jett dönüşen oyuncak: Tabi ki en sevilen Harika kanatlar oyuncağının başında, Harika kanatlar çizgi filminin baş karakteri Jett’in dönüşen oyuncağı geliyor. 13 cm olan bu Harika kanatlar oyuncağı, kırmızı renkte. Zaten Harika kanatlar Jett’in en önemli sloganlarından biri: ‘Jett dönüş’. Dolayısıyla Harika kanatlar Jett oyuncak hem bir robota, hem de bir uçağa dönüşüyor. Bu En önemli Harika kanatlar oyuncak olan bu Jett oyuncak, çocuğunuzun Harika kanatlar oyuncağı kolleksiyonun en temel oyuncağı olacak. Harika kanatlar Jett oyuncak  özel kutusunda geliyor. .
 • Harika Kanatlar Dizy dönüşen oyuncak: Jett ne kadar erkek çocuklar tarafından seviliyorsa, pembe Dizzy de kız çocuklar tarafından çok sevilen Harika kanatlar oyuncaklarından. Dizzy çok sevimli bir kurtarma helikopteri, ve de hep arakadaşlarına yardımcı oluyor. Dizzy dönüşen oyuncak 13 cm boyunda ve ya bir robota ya da bir helikoptere dönüşebiliyor. Dizzy’siz bir Harika kanatlar oyuncak takımı düşünülemez, kız çocuklarının favori Harika kanatlar oyuncaklarındandır.
 • Harika Kanatlar Jett’in Dönüşen Donanımlı Aracı Oyuncak: Hem Harika kanatlar Jett dönüşen oyuncak ve de onu taşıyan donanımlı aracı bir aradadır. Kırmızı bir Harika kanatlar oyuncak setidir. Hem Jett, hem de oyuncak seti dönüşür. Harika Kanatlar Jett oyuncak 5 -6 cm boyundadır ama dönüşen donanımlı aracı 20 cm boyundadır, bayağı büyüktür.
 • Harika kanatlar İkili oyuncak setleri: Çocuğunuz harika kanatlar oyuncakları takımını kuracaksa, ikili Harika kanatlar oyuncak setleri ile çok hızlı bir şekilde kolleksiyonunu tamamlabilirsiniz. 5 -6 cm boyunda 2 adet min boy harika kanatlar oyuncak bir arada. En sevdiğiniz 2 harika kanatlar oyuncak karakterini belirleyin ve de onlar da bir arada gelsin. Üstelik 2 adet Harika kanatlar oyuncağının bir arada olduğu bu setler tek tek almaktan daha ekonomik.
 • Harika kanatlar Jimbo kontrol merkezi: Jimbo Harika kanatlar takımını yönetir ve de harika kanatlar uçaklarının nereye gideceğini söyler. Bu en sevilen Harika kanatlar oyuncaklarından olan bu oyuncak sesli ve ışıklıdır. Bu oyuncak üzerinde farklı renkli ülke bayrakları vardır, ve 3 kere basınca, o ülke hakkında bilgiler verir. Bu sayede çocuğunuz farklı ülkeler hakkında bilgiler öğrenebilir.
 • 5 cm boyundaki Harika kanatlar oyuncakları figürleri: Çocuğunuz ile 5 cm boyundaki minik dönüşen Harika kanatlar oyuncakları ile koleksiyon yapmanız hem daha ekonomik hem de daha kolay. Çocuğunuz bu minik Harika kanatlar figürlerini istediği yere yanında taşıyabilir. Harika kanatlar min Jett oyuncak figür ve Harika kanatlar mini Todd oyuncak figür en sevilen mini Harika kanatlar oyuncaklarından.
 • Harika kanatlar çok fonksiyonlu Jett oyuncak: En çok sevilen Harika kanatlar jet oyuncaklarından olan bu Harika kanatlar oyuncak sesli ve ışıklıdır. Sevimli uçan kanatlar karakteri Jetti birleştir, uçur ve robota çevir. Hem bu Harika kanatlar Jett oyuncak İngilizce de konuşuyor. 2 farklı yüz ifadesi olabiliyor. Uçak modunda da ışıklı hareket eder. 15 cm boyundadır. 2 adet kalem pille çalışır.
 • Harika kanatlar Dünya havaalanı seti: En güzel ve en büyük Harika kanatlar oyuncaklarındandır. Biraz fiyatı yüksektir ama çocuğunuza güzel bir hediye vermek istiyorsanız, değer. Bu en güzel Harika kanatlar oyuncak setinin içinde 3 adımda dönüşen Jett oyuncak ve Doni oyuncak vardır. Harika kanatlar oyuncak seti çok büyüktür, 89 cm dir. Hem de sesli ve ışıklıdır. Bu en çok özellikli Harika kanatlar oyuncağın figürleri taşımak için dönen pervanesi vardır. Hem de içinde bir asansör vardır ve rampa ile figürler yukarı ve aşağı inebilir. En güzel Harika kanatlar oyuncak inanın bu.
 • Harika kanatlar uçuş ekibi seti oyuncak: Çok hızlı bir şekilde Harika kanatlar oyuncaklarının koleksiyonunu yapmak istiyor musunuz? Bu en güzel Harika kanatlar oyuncağı özel kutusunda gelir ve kutu içerisinde 4 adet ana Harika kanatlar oyuncak figürü ve de 4 adet de bonus figür gelmiş. Hatta Harika kanatlar takımlarına yardım eden yan figürler, kule, tır, araba ve havaalanı taşıdı da vardır. Harika kanatlar oyuncak figürleri robota dönüşebilir ve harika kanatlar oyuncak figürlerinin tekerlekleri ve pervaneleri döndürülebilir.
 • Harika kanatlar çadır: Çocuğunuz bu kadar çok harika kanatlar karakterlerini ve harika kanatlar oyuncaklarını seviyorsa, çadır olarak da Harika kanatlar çadır içerisinde oynamak isteyecektir. 100 cm e yakın olan bu harika kanatlar oyuncak çadır üzerinde harika kanatlar karakterlerinin resimleri vardır. Ve de çocuğunuzun kolayca girip çıkabilmesi için bir kapı.

 

En güzel Harika kanatlar oyuncakları en çok çeşit ve model ile Karakter Dükkanı’nda. 100lerce harika kanatlar oyuncaklarını bir arada bulabilirsiniz. Üstelik %40 indirim ile en ucuz harika kanatlar fiyatlarını da burada bulabilirsiniz. Bazı Harika kanatlar oyuncakları figürlerinde de özel 2li ve 4lü setler yaptık. Dolayısı ile en güzel ve en ekonomik ucuz Harika kanatlar oyuncak setlerimizi de kaçırmayın.

Üstelik Kapıda Ödeme kolaylığı, Kredi Kartına 9 taksit imkanı ile. Ve Harika kanatlar oyuncakları siparişinizi de en geç ertesi gün kargoya veriyoruz.

İyi oyunlar J


Harika Kanatlar İsimleri Harika Kanatlar Kimdir

HARİKA KANATLAR KARAKTER İSİMLERİ

HARİKA KANATLARI TANIYALIMDünyaca ünlü Super Wings (Harika Kanatlar) oyuncakları geçmişten günümüze rafların değişmezi olmuştur. Şirin mi şirin ama aynı zamanda da havalı karakterleri biraz daha yakından tanıyalım. Bu yazıda sadece Jett, Dizzy, Donnie gibi ana karakterler yok. Birbirinden farklı özelliklere sahip yeni karakterler de sizlerle buluşuyor!

Harika Kanatlar Jett Kimdir:

Ana karakterimiz Jett ile başlayalım. Kırmızı ve beyaz renkli çıkartmaları ile karşımıza çıkan bu sevimli uçak yardımseverliği ile tanınır. Ağaçta kalan bir kediyi bile önemseyen Jett, arkadaşlarına da olabildiğince yardım eder. Hatta dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarına bile yardıma gider. Hızlı mı hızlı olan Jett, dakik olmasıyla da her zaman övünür. Genelde çok sakar bir karakterdir. “Cheesy Chase” bölümünde yardıma ihtiyacı olduğunda Sven’i çağırmış, beraber İsviçre peyniri yapmışlardır. Başı belada olduğu “Harika Kanatları” çağırır ve onlarla gurur duyar. Dönüşen Jett figürü, “Harika Kanatlar”ın tanıtırken kullanılır.

Harika Kanatlar Jett Karakteri Kimdir?

Teslimat sürecinde Jett’in en büyük destekçisi Jimbo’dur. Jimbo, Jett’e gideceği ülkeyi, şehri ve tam olarak nereye teslimat yapılacağını söyler. Ayrıca teslimat öncesi, o kültür ve dille ilgili bir iki bir şey söylemeyi ihmal etmeyen Jimbo, Jett’in yardıma ihtiyaç duyduğu anda Harika Kanatlardan göreve en uygun olanını seçerek Jett’in yanına gönderir. Birbirinden farklı meziyetlere sahip bu grubun liderliğini yapan Jett, farklı özelliklere sahip çeşitli arkadaşlarını bir arada tutarken büyük saygı ve sevgi görür. Jett cesareti, zekâsı, özgüveni sayesinde Harika Kanatlar serisinde karşılaşabileceğiniz en harika karakterdir. Diğer karakterler ara sıra karşımıza gelirken, Jett her bölümde izleyiciyle buluşur. Jett gibi karakterlerin arkadaşlık duygusu, liderliği ve değerleriyle beraber Harika Kanatlar serisi çocuklarınız için seçebileceğiniz en iyi çizgi dizilerden biridir.

Harika Kanatlar Dizzy Kimdir:

Dişi bir helikopter olan özgür ve çekici bir karakterdir. Pembe ve beyaz renklerini taşır. Kurtarma aktiviteleri konusunda uzmandır. Kancası ve kurtarma platformu ile yenilmezdir. Dizzy, aslında Harika Kanatlar serisinde uçak olmayan tek karakterdir. Ancak bu özelliği onu ekip içinde havalı kılar. Dizzy’nin kendine özgü bir de özelliği vardır. Kancası ve kurtarma platformu ile dostlarını her tehlike durumdan kurtarabilir. Bu özelliğinden dolayı neredeyse her Harika Kanatlar bölümünde yer almaktadır. Dizzy Grand Albert’in hikayelerini büyük bir sevecenlikle dinler. Tecrübelerini öğrenerek kendini iyi hisseder. Arkadaşlarına ve çevresine karşı neşeli ve sadık bir tutum sergileyen Dizzy herkesin favorisidir.

Harika Kanatlar Dizzy Karakteri Kimdir?

Ayrıca Jett, Dizzy’den hoşlanmaktadır. Tüm arkadaşlarıyla arası iyi iken, Jett ile daha sık görüşürler. Hatta, Jett zaman zaman onu “Dizz” diye çağırır. Havaalanında birlikte takılırken veya teslimat sırasında da yakın olduklarını gözlemleyebilirsiniz. Tabi Dizzy gibi çekici ve yardımsever bir karakterden kim hoşlanmaz ki? Sonuç olarak Dizzy, birçok özelliği ile birlikte harika bir karakterdir. Muhteşem ekipmanları sayesinde arkadaşlarını birbirinden zorlu durumlardan kurtararak seriye büyük katkı sağlar.

Harika Kanatlar Jerome Kimdir:

Ekibin en havalı üyesi Jerome’u takdim edelim. Süpersonik jet uçağı olan Jerome, havada yaptığı akrobasi hareketleriyle tanınır. Oldukça hızlı bir şekilde ışık hızına ulaşan Jerome, yaptığı akrobasi hareketleriyle ilgi çekmeye de çalışır. Tabi, bu Jerome’un ekibe yardım etmeyeceği anlamına gelmesin. Bu hareketlere zaman zaman yakın arkadaşı Jett de katılır. Gerçekten onlara yardım etmek için can atar ve aksiyon nerede olursa o da ordadır. Jerome en hızlı Harika Kanat olduğu için Jett yardım çağırırken bazen özellikle onu seçer. Karakter bakımından değerlendireceksek, Jerome ilgiyi çekmeyi sever, hatta bazen biraz ukala tavırlar sergileyebilir ama kocaman bir kalbi vardır.

Harika Kanatlar Jerome Karakteri Kimdir?

İyilik yapmaktan da kendini alıkoymaz. Jett’in en iyi arkadaşı olarak birçok bölümde karşımıza çıkar. Güçlü motoru ve hızının yanında harika kalbi ve iyi niyetiyle Jerome, Harika Kanatların en iyi parçalarından biridir.

Harika Kanatlar Donnie Kimdir:

Arkadaş canlısı sarı-mavi bir uçak olan Donnie Jett’e görevlerinde eşlik eder. Yaratıcı bir karakterdir. Oldukça komik bir karakter olan Donnie, kısa sürede çok ilginç bir şey yaratabilir. Neredeyse her aleti kullanmayı bilir, meraklıdır; her şeyi tamir edebilir. Donnie, arkadaşlarına yardım etmekten ve yeni yapılar inşa etmekten çok hoşlanır. Mavi çizgili sarı bir uçak olan Donnie, İhtiyaç duyulduğunda gerek ekip arkadaşları gerek ise diğer araç ve eşyaları tamir etmekten kaçınmaz. Jett, mekaniği ile bir sorun yaşadığında Donnie aklına gelen ilk isim olur. Donnie sadece bir şeyleri tamir etmekle de kalmaz, gerektiği zaman bir mekanizma&köprü yaratarak arkadaşlarına yardımcı olur.

Harika Kanatlar Donnie Karakteri Kimdir?

Donnie bu özelliklerinden dolayı Harika Kanatlar için önemli bir karakterdir. Motordan kanata, uçakların her parçasına hâkim olan Donnie, sakin mizacı ve arkadaşlarına duyduğu koşulsuz sevgi ile görevine tam bir asker gibi sadıktır.

Harika Kanatlar Mira Kimdir:

Mira da Dizzy’den farklı olarak dişi bir uçak olarak karşımıza çıkar. Yemyeşil bir uçak olan Mira, su konusunda tam bir uzmandır. Özellikle su ile ilgili görevlerde yardımına başvurulur. Maharetiyle tüm “Harika Kanatların” takdirini toplar. Jett suyun altındaki riskli görevlerde Mira’ya başvurur. Su altı sevgisi ile tanınan Mira çok cesur bir şekilde sorgulamadan yardım eder. Zaten kendisi de “problem neredeyse oraya kafamı sokarım” diyerek su altındaki yetkinliğini ve yardımseverliğini vurgular. Denizin en dibine bile dalabilir. Okyanusu keşfetmeyi, oradaki canlıları tanımayı çok sever. Mira, ekip içinde en kritik görevlerden birine sahip olabilir. Jett, teslimatlarını farklı kıtalara ve bölgelere yaptığı için herhangi bir sualtı problemi ile karşılaşması muhtemeldir.

Harika Kanatlar Mira Karakteri Kimdir?

Sarı çizgili güzeller güzeli yeşil renkli bir uçak olan Mira, güçlü bir karaktere sahiptir. Cesur bir şekilde kendini hatta arkadaşlarını sualtındaki tehlikelerden koruyabilir. En çok yapmayı sevdiği şey ise arkadaşlarına yardımcı olmaktır. Dizzy ile beraber Harika Kanatlar serisinin en sevilen karakterlerinden biri olarak anılacaktır.

Harika Kanatlar Paul Kimdir:

Polis uçağı olan Paul, hava trafiğini gözlemlemesi ve düzenlemesi ile tanınır. Ciddi bir mizacı olmasına rağmen oldukça yardımseverdir. Genelde Harika Kanatlar, dünyanın dört bir ucunda Jett’e yardıma giderken, Paul havaalanında kalarak koordinasyonu sağlar. Ayrıca tüm Harika Kanatlar karakterlerinin huzur içinde yaşadığı havaalanını olası tehlikelere karşı korur. Görevine olan hassasiyeti sayesinde Paul herhangi tehlike halinde ilk bilgilenen kişi olur. Sürekli havaalanında yaşamasına rağmen Paul, Harika Kanatlar serisi için önemli bir karakterdir. Otorite ve disiplinin gerekliliğini çocuklara gösterirken tüm karakterlerimizin de emin ellerde olduğunu hissettirir.

Harika Kanatlar Paul Karakteri Kimdir?

Mavi ve beyaz renkli bir havaalanı uçağı olan Paul, kafasındaki sireni ile göreve her zaman hazırdır. Paul ayrıca radyosunu kullanarak hava trafiğini de kontrol eder. Jett ve diğerleri görevleri gerçekleştirirken Paul gibi birinin evi koruması, kollaması tüm Harika Kanatlar izleyicilerini oldukça rahatlatıyor.

Harika Kanatlar Grand Albert Kimdir:

Ekibin büyükbabası olarak da tanımlayabileceğimiz Grand Albert, bu unvanı hem yaşından hem de tecrübesinden dolayı hak eder. Jett’e, Jerome’a, Dizzy’e ya da dinleyen herkese hikayelerini anlatmaya bayılır. Hikayelerinden öğrendiğimiz kadarıyla, birçok sertifikaya ve akreditasyona sahip emekli bir yolcu uçağıdır. Serideki en yaşlı uçak olan Albert, özellikle Jett’e görevlerle ilgili tavsiyeler verir. İlişkiler konusunda da usta olan Albert, ekip lideri olan Jett’e takım içi ilişkiler konusunda telkinde bulunmayı da unutmaz. Özellikle belli durumlara özel nokta atışı yapan Albert, bilge bir izlenim uyandırır. Dolayısıyla, fikirleri ve uzmanlığı Harika Kanatlar ekibi tarafından her zaman dikkate alınır.

Harika Kanatlar Grand Albert Karakteri Kimdir?

Tabi emekli bir uçak olduğundan onu uçarken göremiyoruz. Havaalanında diğerleriyle beraber yaşayarak hayatını idame ettirir. Sarı renkli bir uçak olan Grand Albert geride kalmış bir karakter gibi gözükmesine karşın Harika Kanatlar için önemli bir değerdir.

Harika Kanatlar Bello Kimdir:

Arkadaş canlısı ve özel bir karakter olan Bello, beklenmedik durumlarda Harika Kanatlara yardım etmesiyle tanınır. Bello’nun hayvanlarla ve diğer canlılarla eşi benzeri olmayan bir bağı vardır. Bello, canlıların kurdukları iletişimi tür fark etmeden algılar. Hayvan veya canlılarla alakalı durumlarda Bello bu iş için biçilmiş kaftandır. Denizin dibindeki canlılardan memelilere kadar farklı türlerle iletişim kurabilen Bello, Harika Kanatlar içinde önemli bir role sahiptir.

Harika Kanatlar Bello Karakteri Kimdir?

Çok sık ekranda gözükmese de ekip için önemli bir parça olduğu herkes tarafından bilinir. Jett ona her zaman güvenir ve takımın ne zaman ihtiyacı olsa Bello yardım etmek için ordadır. Belki eskimiş boyası ile bir zebraya veya safari aracına benzer. Bello Harika Kanatlar aracılığıyla çocuklara hayvan sevgisinin önemini anlatır. Bunun yanı sıra tüm canlılarla ve çevremizle uyum içinde yaşamayı da özendirir.

Harika Kanatlar Ajan Chase Kimdir:

Ajan Chase, yarışmaya hazır! Chase, Harika Kanatlar’da gizli görevlerde çalışan bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Tabi bu görevler için seçilmesinin de özel bir nedeni var. Son teknoloji aletlerle donatılmış bir uçak olan Chase, Harika Kanatlar karakterlerinin en havalısı olarak izleyiciyle buluşuyor. Üstelik tek süper özelliği bu da değil! Kendine herhangi taşıta dönüştürebilen Chase, ekstrem vakalarda harika karakterlerimize yardımcı oluyor. Chase ile beraber çocuklarda kendini bir ajan olarak hissederken maceradan maceraya koşacaklar.

Harika Kanatlar Ajan Chase Karakteri Kimdir?

Başarılı tespitleri ve yüksek donanımıyla Ajan Chase, Jett ve arkadaşlarını her zaman kolluyor olacak.

Harika Kanatlar Todd Kimdir:

Todd koca burunlu ve baretli bir uçak olarak Harika Kanatlar ekibine katılan son üyelerden birisidir. Burnundaki sonda sayesinde arkadaşlarına yol açar, tıkanan yol varsa en kısa sürede halleder. Takım arkadaşları için kendini çamuru atmaktan kaçınmayan Todd, gömülmüş hazine bulmak gibi görevlerde de oldukça başarılı oluyor. Todd, ekibe sonradan katılmasına rağmen ekip üyeleri tarafından hem de çocuklar tarafından çok sevilir. Cana yakın bir karakter olan Todd, Jerome ile çok iyi anlaşır.

Harika Kanatlar Todd Karakteri Kimdir?

Çizgi filmdeki diğer karakterler gibi hem uçağa hem de robota dönüşebilen Todd tam teçhizatlı Harika Kanatlar ekibinin en önemli üyelerinden biridir.

Harika Kanatlar Flip Kimdir:

Kırmızı renkli ve mavi şapkalı bir karakter olan Flip, Jett ve Harika Kanatlar’a bayılır. İlk olarak “Bermuda Gafları” bölümünde karşımıza çıkan Flip, tüm izleyicilere kendini sevdirmeyi kısa sürede başarmıştır. Flip, Bermuda Adaları civarında teslimat yapan sıradan bir uçak olarak hayatını sürdürüyordu.

Bir gün, bir teslimatı sırasında okyanusun kenarında bir Harika Kanatlar paketiyle karşılaşır. Jett’in mekanına giderek onu aramaya karar verir. Jett için düzenlenen doğum günü partisiyle karşılaşır. Mira, Dizzy ve Chase de olay yerine gelirken Jett’in partiye gelmediğini farkeder.

Harika Kanatlar Flip Karakteri Kimdir?

Harika Kanatlar Jett’i aramaya giderken Flip’i arkada bırakırlar. Aslında Flip, Bermuda Şeytan Üçgenini çok iyi bilmesine rağmen Harika Kanatlar onu tehlikeden korumak için geride bırakmışlardır. Ancak, Harika Kanatlar hazin bir fırtınaya yakalanır. Jett ve arkadaşlarının yardımına koşan gene Jett olmuştur. Diğer tüm karakterler gibi hızlı bir şekilde robota dönüşebilen Jett, Harika Kanatlar ekibinin değişmez bir parçası olmuştur.

Harika Kanatlar Astra Kimdir:

Uzaklardan gelen yıldızınız olan Astra, Harika Kanatlar dünyasının da yeni yıldızı çoktan oldu. Uzayda yaşayan tek Harika Kanat olarak aramıza katılan Astra gerek bilimsel yetkinliği ile gerek ise gözlem yeteneğiyle kendine has farklı bir bakış açısına sahiptir. Sürekli uzayda seyahat etmesine rağmen yerkürede olan biten her şeyden haberi vardır.

Harika Kanatlar Astra Karakteri Kimdir?

Omuzunda taşıdığı lazerlerin çeşitli formları ve özellikleri vardır. Astra özel bir bedene sahiptir, kocaman mavi gözleri ile de oldukça çekici bir karakterdir.

Harika Kanatlar Jimbo Kimdir:

Jimbo hava trafiğinden sorumlu, Dünya Havaalanında yaşayan tek insandır. Herhangi bir teslimat yapılacağı zaman Jett’i çağırır. İlk bölümden itibaren tıpkı Jett gibi tüm bölümlerde gözükür. Çizgi filmin en önemli karakterlerinden biridir. Kahverengi gözlü, siyah saçlı, beyaz bir takım ile gezinir. Jimbo biraz kilolu olmasına rağmen çok hızlı bir karakterdir. Dünya ülkeleri ile ilgili oldukça bilgidir. Dilden kültüre, geleneklerden kıyafetlere kadar birçok bilgiye sahiptir. Jett’e teslimatın yapılacağı yerler hakkında bilgi verir.

Harika Kanatlar Jimbo Karakteri Kimdir?

Havaalanı bilgisayarını kullanma konusunda çok yetkindir. Jett’e gideceği ülkelerle ilgili fotoğraflar gösterir. Yaptığı işten oldukça keyif alan Jimbo, Harika Kanatlar serisinin en önemli karakterlerinden biridir. Kahramanlarımızın arkadaki gözü olmayı başaran Jimbo, çocuklara yardımseverliğin ve iyi kalpliliğin önemini göstermede önemli bir figürdür.

Harika Kanatlar Sky Kimdir:

Ekibe yeni katılan karakterlerden biri de Sky’dır. Hava kontrol kulesinde çalışan Sky, amcası Jimbo dünya turuna çıktığında Harika Kanatlar ekibine yardımcı olmak için işe koyulur. Sky iyi bir gezgin olduğu için pek çok ülke ve şehir gezmiştir. Bu bilgilerini teslimata çıkan Jett’e de zaman zaman aktarır. Teknolojiye oldukça düşkün olan Sky, sürekli elektrikli kaykayı ile gezer.

Harika Kanatlar Sky Karakteri Kimdir?

Jimbonun yerinde oldukça başarılı bir iş çıkaran Sky, artık ekipten biridir. Çocuklara seyahat tutkusu aşılayan bir karakter olmasının yanı sıra son derece samimi ve yardımseverdir.

Harika Kanatlar Sammy Kimdir:

Harika Kanatlar ekibine yeni giren bir fortlift ile tanışın! Ekibin en yeni üyelerinden Sammy, sarı renkli bir fortliftir. Ekibin yaşadığı havaalanında çalışır, arkadaşlarına yardımcı olur. Paketlemede ve diğer işlerde sorumluluk almayı sever. Detaycı ve gözlemci bir karakter olan Sammy işini düzgün bir şekilde yapmak için özen gösterir. En zor işlere bile sevgisini ekler.

Harika Kanatlar Sammy Karakteri Kimdir?

Özellikle ekibe Donnie’nin yanına bir mekanik ustası lazım idi. Sammy’i Arabalar serisindeki Luigi’ye benzetebilirsiniz. Tıpkı Luigi gibi iyi bir ekip arkadaşı olan Sammy, süper karakterlerimizin gücüne güç kattı ve katmaya devam ediyor.

Harika Kanatlar Roy Kimdir:

Harika Kanatlar serisine katılan en yararlı araçlardan biridir. Sürekli bir telaş halinde yolcuların bagajlarını teslim alan Roy onları en hızlı şekilde teslimat noktalarına götürür. Çok hızlı dönüş yaptığı için bagajları düşünmeye meyillidir. Genelde Jett veya bir diğer Harika Kanatlar muhabbet ederken karşımıza çıkar. Mavi bir bagaj arabası olan Roy, üç ayrı bölmeye sahiptir. Bazen uçamadığı için hüzünlenir. Adadan sadece bir kez ayrılmıştır.

Harika Kanatlar Roy Karakteri Kimdir?

O bölümde de trenleri bozulan kızlara yardımcı olmak için Donnie ile birlikte Yunan adalarından Santorini’ye gitmiştir. Roy’u sahalarda görmek de biz Harika Kanatlar sevenleri heyecanlandırdı. Artık Harika Kanatlar’a yardımcı olmak Roy için bir yaşam amacı!

Harika Kanatlar bölümden bölüme hikayelere koşar. Zorluklarla karşılaşmalarına rağmen hepsi birbirine yardımcı olur. Karakterlerimiz dönüşen uçaklardan fazlasıdır. Zorda kalan insanlara yardım eder, dileklerini yerine getirir ve onları mutlu eder. Harika Kanatlar bizleri mutlu etmeye devam edecektir.

EN GÜZEL HARİKA KANATLAR OYUNCAKLARI:

Harika kanatlar oyuncakları şu aralar 2-10 yaş arasındaki birçok çocuğun en sevdiği en popüler oyuncaklardan biri.

Peki Harika kanatlar neden çok seviliyor? Çünkü bu uçaklar çok sevimli karakterler. Jett , Dizzy, Donnie ve sevimli arkadaşlarının birbirlerine yardımcı olduğu şeker maceraları anlatıyor. Ve bu uçan kanatlar ya hep oyuncak taşıyor, ya da çocuklara yardımcı oluyor. Çocuklar için ne güzel değil mi?

 Peki En popüler en güzel Harika kanatlar oyuncakları hangileri?

 • Harika kanatlar Jett dönüşen oyuncak: Tabi ki en sevilen Harika kanatlar oyuncağının başında, Harika kanatlar çizgi filminin baş karakteri Jett’in dönüşen oyuncağı geliyor. 13 cm olan bu Harika kanatlar oyuncağı, kırmızı renkte. Zaten Harika kanatlar Jett’in en önemli sloganlarından biri: ‘Jett dönüş’. Dolayısıyla Harika kanatlar Jett oyuncak hem bir robota, hem de bir uçağa dönüşüyor. Bu En önemli Harika kanatlar oyuncak olan bu Jett oyuncak, çocuğunuzun Harika kanatlar oyuncağı kolleksiyonun en temel oyuncağı olacak. Harika kanatlar Jett oyuncak  özel kutusunda geliyor. .
 • Harika Kanatlar Dizy dönüşen oyuncak: Jett ne kadar erkek çocuklar tarafından seviliyorsa, pembe Dizzy de kız çocuklar tarafından çok sevilen Harika kanatlar oyuncaklarından. Dizzy çok sevimli bir kurtarma helikopteri, ve de hep arakadaşlarına yardımcı oluyor. Dizzy dönüşen oyuncak 13 cm boyunda ve ya bir robota ya da bir helikoptere dönüşebiliyor. Dizzy’siz bir Harika kanatlar oyuncak takımı düşünülemez, kız çocuklarının favori Harika kanatlar oyuncaklarındandır.
 • Harika Kanatlar Jett’in Dönüşen Donanımlı Aracı Oyuncak: Hem Harika kanatlar Jett dönüşen oyuncak ve de onu taşıyan donanımlı aracı bir aradadır. Kırmızı bir Harika kanatlar oyuncak setidir. Hem Jett, hem de oyuncak seti dönüşür. Harika Kanatlar Jett oyuncak 5 -6 cm boyundadır ama dönüşen donanımlı aracı 20 cm boyundadır, bayağı büyüktür.
 • Harika kanatlar İkili oyuncak setleri: Çocuğunuz harika kanatlar oyuncakları takımını kuracaksa, ikili Harika kanatlar oyuncak setleri ile çok hızlı bir şekilde kolleksiyonunu tamamlabilirsiniz. 5 -6 cm boyunda 2 adet min boy harika kanatlar oyuncak bir arada. En sevdiğiniz 2 harika kanatlar oyuncak karakterini belirleyin ve de onlar da bir arada gelsin. Üstelik 2 adet Harika kanatlar oyuncağının bir arada olduğu bu setler tek tek almaktan daha ekonomik.
 • Harika kanatlar Jimbo kontrol merkezi: Jimbo Harika kanatlar takımını yönetir ve de harika kanatlar uçaklarının nereye gideceğini söyler. Bu en sevilen Harika kanatlar oyuncaklarından olan bu oyuncak sesli ve ışıklıdır. Bu oyuncak üzerinde farklı renkli ülke bayrakları vardır, ve 3 kere basınca, o ülke hakkında bilgiler verir. Bu sayede çocuğunuz farklı ülkeler hakkında bilgiler öğrenebilir.
 • 5 cm boyundaki Harika kanatlar oyuncakları figürleri: Çocuğunuz ile 5 cm boyundaki minik dönüşen Harika kanatlar oyuncakları ile koleksiyon yapmanız hem daha ekonomik hem de daha kolay. Çocuğunuz bu minik Harika kanatlar figürlerini istediği yere yanında taşıyabilir. Harika kanatlar min Jett oyuncak figür ve Harika kanatlar mini Todd oyuncak figür en sevilen mini Harika kanatlar oyuncaklarından.
 • Harika kanatlar çok fonksiyonlu Jett oyuncak: En çok sevilen Harika kanatlar jet oyuncaklarından olan bu Harika kanatlar oyuncak sesli ve ışıklıdır. Sevimli uçan kanatlar karakteri Jetti birleştir, uçur ve robota çevir. Hem bu Harika kanatlar Jett oyuncak İngilizce de konuşuyor. 2 farklı yüz ifadesi olabiliyor. Uçak modunda da ışıklı hareket eder. 15 cm boyundadır. 2 adet kalem pille çalışır.
 • Harika kanatlar Dünya havaalanı seti: En güzel ve en büyük Harika kanatlar oyuncaklarındandır. Biraz fiyatı yüksektir ama çocuğunuza güzel bir hediye vermek istiyorsanız, değer. Bu en güzel Harika kanatlar oyuncak setinin içinde 3 adımda dönüşen Jett oyuncak ve Doni oyuncak vardır. Harika kanatlar oyuncak seti çok büyüktür, 89 cm dir. Hem de sesli ve ışıklıdır. Bu en çok özellikli Harika kanatlar oyuncağın figürleri taşımak için dönen pervanesi vardır. Hem de içinde bir asansör vardır ve rampa ile figürler yukarı ve aşağı inebilir. En güzel Harika kanatlar oyuncak inanın bu.
 • Harika kanatlar uçuş ekibi seti oyuncak
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.