x
0212 227 60 40 Destek Hattı

HANGİ MARVEL ÜRÜNÜ İLE İLGİLENİYORSUN? HEMEN TIKLA !

marvel figurleri kaptan amerika maskesi kaptan amerika oyuncak marvel yenilmezler parti malzemeleri
kaptan amerika cocuk giyim marvel avengers kostumleri
kaptan amerika cocuk odası marvel defter
Yenilmezler Diğer Ürünleri

BLOG YAZILARI İÇİN TIKLA

Kaptan Amerika Kimdir?

MARVEL OYUNCAKLARI - AVENGERS OYUNCAKLARI

1 2 3 4 5
Toplam 112 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

  

KAPTAN AMERİKA OYUNCAKLARI - MARVEL OYUNCAKLARI:

Marvel karakterleri günümüzün en sevilen süper kahramanlarını bir arada sunar. Ağ atan Örümcek adam (İngilizce adı ile Spiderman), Demir kıyafeti ve maskesi ile Demir Adam (Orijinal adı ile Iron Man), kalkanı ile Kaptan Amerika (Orijinal adı ile Captain Amerika), yeşil dev Hulk, çekici ile güçlü Thor, en sevilen Marvel süper kahramanlarıdır. Wolverine, Deadpool ve Ant-man (Karınca adam) diğer Marvel karakterleridir.

Marvel Comics çizgi romanın başarısından sonra, birçok Marvel filmi çekilmiştir. Marvel bilgisayar oyunları, Marvel TV dizileri, Marvel kıyafetleri - kostümleri ve kart oyunları çok popüler olmuştur. 

Marvel karakterleri bir arada birçok filmde bir araya gelmiş ve takım oluşturmuşlardır. En son 2016da, Avengers (Türkiyede vizyondaki adı ile Yenilmezler) filminde, Kaptan Amerika, Iron Man, Hulk ve Thor bir aradadır. Guardians of Galaxy (Galaksinin Koruyucuları), The X-Men, Fantastic Four (Fantastik Dörtlü) ve Inhumans diğer ünlü Marvel süper kahraman filmleridir.

2017 Mayıs ayında da Civil War - Captain America  (Kaptan Amerika - Kahramanların Savaşı) filminde, başta Kaptan Amerika olmak üzere, Marvel süper kahramanları gene bir arada olacaklardır. 6 Mayıs'da da ülkemizde gösterimde olan bu bilim kurgu, aksiyon filminde Iron Man, Örümcek adam, Black Widow ve Ant Man de yer alacaktır. İnsanlığı koruma yolunda devam eden Yenilmezler grubu bu sefer politik fikir ayrılığına düşer ve grup ikiye ayrılır. Siz hangi tarafı seçeceksiniz?

Peki gelin Marvel karakterlerini yakından tanıyalım.

Kaptan Amerika: Yenilmezlerin ilk üyesi olan Steve, orduya yazılmak istemiş ama vücudu zayıf olduğu için kabul edilmemiştir. Daha sonra ordunun süper asker projesine katılmış ve üstün özellikleri olan bir askere ve atlete dönüşmüştür. Steve Avrupayı Nazilerden kurtarma projesinde çalışmış, daha sonra da Amerikayı Nazilerden kurtarmıştır. Bir gün savaş uçağında bomba patlaması sonucunda okyanusun derinliklerindeki buz gibi suya gömülmüş, ama kanındaki serum sayesinde donmaktan kurtulmuştur. Kaptan Amerika hep Amerikanın idealleri için savaşmaktadır. Kaptan Amerika kalkanı ile de çok daha da güçlenmiştir. Bu kalkan bumerang gibi birçok düşman baskısını geri çevirir. Kaptan Amerika hep mavi bir Kaptan Amerika kıyafeti giyer, Kaptan amerika kaskında da büyük bir A harfi vardır.

Demir Adam (Iron Man): Yenilmezlerin ortak lideridir. Kendi yaptığı silahları satan bir Stark endüstrisine sahiptir ve teknoloji ile uğraşır. Kendi icatı olan demirden zırhı kırmızı ve renktedir. Kırmızı ve sarı bir Demir adam maskesi takar.

Örümcek Adam (SpiderMan): Radyasyon kazası sonucu zarar görmüş olan bir örümcek, bir lise öğrencisi olan Parker'ı ısırır ve Parker süper güçlere sahip olmuş bir örümcek adam olur. Çok sevdiği amcası kötü adamlar tarafından öldürülünce, süper güçlerini kötüler ile savaşmakta kullanır. Örümcek adam ağ atabilir ve ağına tutunarak zıplayarak bir yerden bir yere gidebilir. Örümcek adam kırmızı mavi bir örümcek adam kostümü ve maskesi giyer.

Hulk (Yeşil dev): Avengers Yenilmezler grubuna katılınca, SHIELD ajanları onu kovalamaktan vazgeçmiştir. İnsan halinden bazen yeşil dev haline geçer. Öyle güçlüdür ki, yer çekimine karşı koyabilir ve çok çabuk sinirlenebilir 

Thor:  Şimşeğin tanrısıdır ve şimşeğin gücünü kullanır. Thor'un babası Thor'u kral yapmak istemiştir ama o kral olmak yerine insanlara yardım etmek istemiştir. Ve kardeşini kral yapmıştır. Thor sürekli elinde çok güçlü bir çekiç kullanır ve adı Thor çekici olarak bilinir.

Ant Man: Ölçek, küçültmek ve gücü konsantre etmek gibi güçleri olan bir süper kahramandır. Kendisi geliştirdiği bir kask sayesinde böcekler ile iletişim kurabilir ve böcekleri yönetebilir. Bilimle uğraşır ve savaşı hiç sevmez, her sorunu barış ile çözmeye çalışır.

Black Widow: Çocuk yaşta yetim kalan bu kız, bir Rus askeri tarafından büyütülür ve süper bir atlet, süper bir öğrenci ve süper bir balerin olur. Zamanla bir Sovyet casusu olur ve uluslararası casusluk örgütü olan SHIELD de çalışır.

Karakter Dükkanı olarak biz sizin için birçok Marvel ürünlerini bir arada topladık. Yeni Kaptan Amerika oyuncaklarını ve diğer Marvel oyuncaklarını, Marvel kıyafetlerini, tişörtlerini, Iron Man kostümünü, Kaptan Amerika kostümünü , parti yapmak için de Marvel parti malzemelerini ve daha birçok Marvel ürünlerini bir arada bulabilirsiniz. Üstelik telefonla sipariş imkanı, kapıda ödeme kolaylığı ve kredi kartına taksit fırsatı ile.

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.