x
0212 227 60 40 Destek Hattı

IŞIKLI SESLİ OYUNCAKLAR

1 2 3 4
Toplam 81 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

IŞIKLI SESLİ OYUNCAKLAR:

Hangi çocuk sevmez ki ses ve ışık çıkaran oyuncakları? 

Bebekler ya da küçük yaştaki çocukların sebep sonuç ilişkisini öğrenmesi için ses ve ışık çıkartan oyuncaklar gerçekten de faydalıdır. Daha büyük çocuklar da sesli ve ışık çıkaran hatta hareket eden oyuncakların büyüsüne, onlarla çeşitli rollerde oynamaya, bu oyuncakları hareket ettirmeye ya da konuşturmaya bayılırlar.

Erkek çocuklar ses ve ışık çıkaran Star Wars ışın kılıcına ya da uzaktan kumandalı arabaları tercih eder. Ayrıca ses ve ışık çıkaran uzay gemilerine ve maket uçaklara da bayılırlar. Burada size Revell maketleri önerebiliriz. Kız çocukları ise düğmesine basınca konuşan bebekleri konuşturmayı çok sever. Ses ve ışık çıkaran asaları kostüm aksesuarları ile birlikte kullanırlar. Farklı renkli ışıklar çıkaran oyuncak projekterler, fenerler hem erkek hem de kız çocukları için klasik en güzel oyuncaklardandır.

Size hangi çizgi karakteri sevdiğinizi seçin, Karakter Dükkanı, sevdiğiniz çizgi karakterin sesli ve ışıklı oyuncaklarını sizlere sunsun. Ve hatırlatalım, Karakterdukkani.com sadece orijinal ürünleri, lisanslı kaliteli denetlenmiş firmaların lisanslı ürünlerini sunuyor. Üstelik kapıda ödeme, telefonla sipariş kolaylığı ve kredi kartına taksit imkanı ile. 

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.