x
0212 227 60 40 Destek Hattı
İtfaiyeci Sam itfaiyeci sam videosu
Bu Karakterin Diğer Ürünleri

İTFAİYECİ SAM OYUNCAKLARI

1 2
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.
1 2

Videolarımızı izlediniz mi?

itfaiyeci sam video 1 itfaiyeci sam video 2 itfaiyeci sam video 3 itfaiyeci sam video 4

itfaiyeci sam blog banner   itfaiyeci sam blog banner

İTFAİYECİ SAM OYUNCAKLARI:

Erkek oyuncaklarının en sevdiği oyuncak arabalardan biri itfaiye oyuncaklarıdır. İtfaiye arabaları ile çocuklar itfaiyeci rolünü oynayabilir ve insanların hayatlarını kurtarabilir. Hayal ettikleri oyunda yangın söndürebilir, mahsur kalan insanları kurtarabilir ve kendini kahraman gibi hissedebilir. Oyuncak itfaiye setlerinin içerisinde; itfaiyecilerin kullandığı farklı farklı ekipmanların oyuncak versiyonları bulunur. 

İtfaiyeci sam, arkadaşlığı ve birbirine yardım etmeyi itfaiyecilik mesleğini anlatırken öğreten bir çizgi filmdir. Hikaye, yaramazlıkların ve dikatsizliklerin eksk olmadığı PontyPandy kasabasında geçer. Sürekli her gün bir kaza vardır ve kahraman İtfaiyeci Sam, olayları çözer ve kasaba halkına yardım eder. Bir gün yangın çıkar, bir gün uçurtmalar uçar bir yere takılır, bir gün sular yükselir, bir gün kedi çatıda kalır, ve hepsinde kahraman Sam yardımcı olur. İtfaiyeci Sam genelde mavi ya da bazen kırmızı bir itfaiyeci uniforması giyer ve sarı renkte bir başlık takar. Genelde kırmızı renkli bir itfaiye arabasına ya da kırmızı bir helikoptere biner.

İtfaiyeci Sam, küçük çocuklar arasında en çok sevilenler karakterlerden biridir. Ve itfaiyeci sam arabaları ve itfaiye aracı da erkek çocukları arasında çok popülerdir.  Çocuklar İtfaiyeci Sam'in kahramanlık hikayelerini, İtfaiyeci Sam oyuncakları ile oynamaya bayılır ve kendini bir kahraman gibi hayal eder. Farklı İtfaiyeci Sam oyuncakları içerisinde en popüler olanları su fışkırtan, siren çalan, pilli çalışan Jupiter itfaiye arabası ve Venüs itfaiye setidir. Bazı İtfaiyeci Sam oyuncakları da uzaktan kumandalıdır. Çocuklar, hayal dünyasında kurguladığı oyunları gerçek hayatta oyuncak arabalar üzerinde gerçekleştirir. Çocuğunuza oyuncak itfaiye arabaları alarak onun hayal gücünün gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Artık dükkan dükkan İtfaiyeci Sam oyuncakları aramanıza gerek yok, Karakterdukkani.com sizin için hepsini bir sayfada toparladı. 

Oyuncak araba ve itfaiye arabası çeşitlerini, çocuğunuzun yaşına göre tercih edebilirsiniz. Çocuğunuz henüz çok küçükse, onun için daha az fonksiyonlu oyuncak arabayı tercih edebilirsiniz. Zaten küçük olduğu için çok fonksiyonlu aracı anlamakta zorlanabilir. Çocuğunuz 3-4 yaşının üzerine geldiyse ona uzaktan kumandalı ve daha detaylı oyuncak arabalar alabilirsiniz. Böylece sıkılmadan hayalinde kurguladığı oyunları oynayacak ve keyifli vakit geçirecek.

Biz Karakter Dükkanı olarak sizler için farklı İtfaiyeci sam oyuncaklarını ve arabalarını bir araya getirdik. Bazıları uzaktan kumandalı, bazıları sesli ve ışıklı. Çocuğunuza aldığınızda çocuğunuz çok beğenecek. Çocuğunuzun sağlığını düşünerek, her ürünün lisanslı, kaliteli firmaların lisanslı, garantili orijinal ürünlerini satıyoruz. Sizlere kolaylık için kapıda ödeme, telefonla sipariş ve kredi kartına taksit imkanı da sağlıyoruz. Keyifli alışverişler.

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.