x
0212 227 60 40 Destek Hattı

           HANGİ BATMAN ÜRÜNÜ İLE İLGİLENİYORSUN?  HEMEN TIKLA !

batman kiyafeti batman figur batman kostumu batmobile batman oyuncaklari
batman parti malzemeleri batman nevresim takımları batman beslenme batman okul malzemeleri batman kitapları

BATMAN v SUPERMAN OYUNCAKLARI

Karne İndirimi

1 2 3 4 5
Toplam 114 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

batman youtube 1    batman youtube 2

BATMAN v SUPERMAN OYUNCAKLARI:

Şu ara en popüler ve beğenilen süper kahraman filmi olan Batman v Superman (ülkemizdeki adı ile Batman Süpermene karşı - Adaletin Şafağı) filminin karakterlerine birlikte tanıyalım.

Süper kahraman Batman, dünyada çok fazla hayranı bulunan bir efsanelerdendir. Batman oyuncakları yanında Batman kostümü ve beraberinde Batman maskesi gibi farklı Batman ürünleri sadece çocuklar arasında değil yetişkinler tarafından da oldukça ilgi görür. Sevilen süper kahramanın Batman maske ürünü gibi Batman t-shirt de birçok kişi tarafından sürekli giyilen, fazla talep edilen ürünler arasındadır. Siz de, kendi Batman kıyafeti kombinasyonunuzu yapabilir, siz de süper kahraman olabilirsiniz.

Peki Kimdir Batman? İlk olarak 1939 yılında Detective Comics adlı çizgi roman dergisinde Bob Kane tarafından ortaya çıkartılan Batman, uzun yıllar boyunca en çok takip edilen çizgi romanlardan birisi oldu. Ardından sinema filmleri ve TV serileri çekilmeye başlandığında Batman en çok sevilen, en başarılı süper kahramanlardan birisi haline geldi. Serinin süper kahramanı, ailesi çocukken katledilmiş, aileden gelen zenginliği ile sahip olduğu teknoloji firmasının mirasını yiyen yapan playboy, yardımsever Bruce Wayne olarak hayatını sürdürürken, özellikle geceleri kimsenin gerçek kimliğini bilmediği Batman’a dönüşür ve düşmanlarıyla savaşır. Ürkütücü görünümü ve heybetli korkutuculuğuna rağmen kötülük karşısında suç mağdurlarını savunan ve düşmanlarını alt etmeye çalışan dünyanın en iyi dedektifi olarak da bilinen Batman, kendisini ihtiyacı olanlara yardım etmeye adamıştır. Batman ile çalışan kız arkadaşı Batgirl de baş düşmanı Joker tarafından sakat bırakılmıştır.

Batman ekipmanları arasında efsane olan Batmobile, Kara Şövalye olarak da bilinen süper kahramanın Batman arabası, yarasa görünümündeki kurşun geçirmez zırhlı, donanımlı bir arabadır. Batmobile ya da bu Batman araba çocukların en çok sevdiği oyuncaklardandır. Batman figür ile düşmanı Joker figür oyuncak da çok ilgi görmektedir.

Superman diğer ünlü bir süper kahraman ve çizgi roman kahramanıdır. Uzaydan üstün güçleri ile gelen, Süpermenin mavi kırmızı bir kostümü vardır. Superman kostümünün göğsünde bir üçgen içinde S harfi bulunur ve kırmızı pelerini vardır. Süpermen  kötülerle savaşan bir süper kahramandır. Gerçek kimliğini saklamak için Clark Kent adını kullanır. Jor-el ve annesi Krypton gezegeni patlamadan önce bir roket ile dünyaya gönderilir. Jor-el dünyada iki çiftçi tarafından bulunur ve yetiştirilir, Clark adı verilir. Üniversiteden mezun olunca Daily Planet adında bir gazetede çalışmaya başlar. Burada bir sevgilisi olur ve Superman adını taşır.

Supermanin en önemli süper gücü uçabilmesi ve hızıdır. Diğer bir süper gücü ise X-rey görüşüdür. Herşeyin arkasını görebilir, kurşun ürünlerin arkası hariç. Isı saçan bakışları vardır, her sesi görebilir ve tüm insan ve hayvan seslerini taklit edebilir. Kasırga gücünde üfleyebilir ve başkalarını hipnotize edebilir. Ve Kriptonik yetenekleri sayesinde, hiçbir şekilde yaralanmaz.   

Batman v Superman (Adaletin Şafağı) filminde Batman ve Superman ilk başta karşı karşıya gelmiş ve savaşırken, seyiriciyi taraf seçmeye zorlar. Sonra da ikisi de iyilik için güçlerini birleştirmeye karar verir.

Biz Karakter Dükkânı olarak sevdiğiniz ve aradığınız tüm Batman v Superman oyuncak çeşitlerini, ve Batman ya da Superman kıyafetlerini ya da odanızda bu heyacanı hissetmeniz için Batman v Superman nevresimi gibi birçok Batman ve Süpermen ürünlerini araya getirdik, bir tık ile 1 gün içinde size ulaştırıyoruz. Hepsi lisanslı orijinal ürün garantisi ve kapıda ödeme kolaylığı ile.  

Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.