Karlar Ülkesi Oyuncakları, Kızların En Hayran Olduğu Oyuncak

10 Şubat 2016

Karlar Ülkesi Oyuncakları, Kızların En Hayran Olduğu Oyuncak

Her yaştan kız çocuklarının son zamanlarda ellerinden Karlar Ülkesi oyuncakları çeşitlerini ellerinden düşürmezler. Anne ve babalarına ısrarla aldırmaya çalşıştıkları oyuncak Elsa oyuncakları olur. Bunun sebebi ise çocukların kurdukları hayalleri, kendi kendilerine yarattıkları oyunları genellikle izleyip etkisinde kaldıkları çizgi filme yada animasyon filmine bağlamasıdır. Hoşlarına giden kahramanlar yerine kendilerini koyar ve kendi oyunlarında başrolde olurlar. Bunun için genellikle o filmin veya karakterin oyuncakları, bebekleri, figürleri temin edilir. Elsa oyuncak modelleri en sık aranan ve tercih edilen oyuncak çeşitlerinden olmuştur.

 

Filmde buzlarla sihir yapma özelliğine sahip  Frozen Karlar Ülkesi prenseslerinden büyük kız kardeş prenses Elsa, ablası gibi sihre sahip olmayan ancak sevgi dolu küçük kardeşi prenses Anna ile maceraları anlatılır. İkisi de birbirini çok sever ancak Elsa kız kardeşini korumak için ondan uzuk durur. Böyle başlayan olaylar sonunda sonunda kardeşler birbirlerine dha çok bağlanarak mutlu sona ulaşırlar. Çoğunluk olarak kızlar tarafından bu iki kız kardeş arasında geçen olaylar ve sonunda birbirlerine karşı olan sevgileri galip gelmesi çok sevilir.

 

Frozen oyuncakları kız çocuklarına gerek doğum günlerinde, gerek karne hediyelerinde, gerek ise sadece hediye vermek amaçlı alınan oyuncaklar başında gelir. Oldukça fazla çeşide sahip Frozen oyuncak çocuklara iyi bir oyun arkadaşı olur. Seçilen çeşit ne olursa olsun kızların kendini prenses gibi hissetmesini sağlar ve bu şekilde hayal kurmasına yardımcı olur. Elsa ve Anna'nın içindeki sevginin iyi bir örnek olmasını ve bunu kendi oyunlarında pekiştirmesini sağlar.

 

Karlar Ülkesi oyuncak modellerinin arayıp bulamadığınız tüm çeşitlerini Karakter Dükkanı'ndan temin edebilirsiniz. Her yaşa uygun bulunan tüm modeller orjinal ve lisans garantisiyle sizlere sunulur.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER
frozen elsa kostümü prenses tacı frozen elsa yaz ve plaj seti frozen elsa plaj havlusu frozen elsa turkuaz elbise frozen elsa terlik
Elsa Kostümü Orijinal Prenses Tacı Hediyeli Frozen Elsa Yaz ve Plaj Seti - Küçük Boy Mavi Frozen Elsa Plaj Havlusu Frozen Elbise - Elsa Elbise - Turkuaz Frozen Parmak Arası Terlik - Elsa Terlik - Mavi
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.