x
0212 227 60 40 Destek Hattı

KIZ ÇOCUK KOSTÜMLERİ:

Her küçük kız küçüklüğünde bir prenses olmayı hayal eder, sevdiği çizgi karakterin hikayesindeki ya da masalındaki gibi bir prenses gibi görünmeyi düşler. İşte bu yüzden sevdikleri çizgi film karakterinin kız çocuk kostümünü giymeye bayılırlar. Sevdikleri prenses kahraman gibi prenses elbisesi giymeyi, taç takmayı, eline asa almayı, onun gibi süslenmeyi, onun gibi konuşmayı çok severler. Bazen de bir masaldaki gibi peri olmayı hayal ederler. Bir peri gibi kanatları olsun, elinde peri değneği olsun isterler. Bu kız çocuk kostümleri, çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını geliştirmeleri için , ayrıca rol gelişimi açısından önemlidir. Doğum günlerinde de kız doğum günü elbiseleri, kostüm partilerinin de en güzel kız çocuk kostümüdür prenses kostümleri.

Karakter Dükkanı, sizler için birçok farklı prenses kostümünü, çizgi film karakteri kostümünü, balerin kostümü, peri kostümü ve cadılar bayramı kostümleri bir araya getirdi.

- Prenses elbisesi, prenses kostümü: Prenses kıyafeti tüm kız doğum günlerinin ve kostüm partilerinin en sevilen en şık elbisesidir. Birçok prenses kostümü vardır. Şu araların en popüler prensesi Frozen Karlar Ülkesi filmindeki karlar prensesi Elsa'dır. Dolayısı ile Karakterdukkani.com'un favorisi Elsa kostümü! Siz de etrafınızda görmüşsünüzdür, mavi prenses elbisesi giyen kızları. Kızlar Elsa elbisesini o kadar çok giyiyorlar, normal gündüz okula giderken bile giyiyor. Diğer en sevilen prenses kostümü ise, klasik Pamuk Prenses kostümüdürKüçük kızlar pamuk prenses masalındaki gibi bir prenses olmayı hayal ediyorlar. Diğer şu araların en popüler karakteri Prenses Sofia'nın Prenses Sofia kostümü de çok seviliyor.

- Peri kostümü: Bazı küçük kızlar da peri olmayı, ya da minik bir melek olmayı hayal eder. Tinkerbell kostümü en sevilen en şeker peri kostümü. Yeşil ya da sarı tüllü etekli ve peri kanatlı.

- Karakter kostümleri: Bazı en popüler çizgi filmlerin kostümleri de çok seviliyor. My little pony kostümü ile sevgili midilli arkadaşı ile oynuyorlar. Ya da Monster High kostümleri ile Moster High kızlarını canlandırıyorlar. Hello Kitty kostümü ile de şeker Hello Kitty oluyorlar. Ya da bir masal kahramı olan Kırmızı başlıklı kız oluyorlar.

- Cadılar bayramı kostümleri: Halloween gibi cadılar bayramında da bazı kızlar cadı kostümü giymeyi sever. Cadı aksesuarları, cadı şapkası takar, cadı sopası taşır.

Siz sevdiğiniz çizgi karakteri seçin, karakterdukkani.com sizin için o karakterin kostümünü size 1 tıkla evinize getirsin. Karakterdukkani.com çocuğunuzun sağlığını düşünerek, sadece orijinal lisanslı kaliteli firmaların ürünlerini satıyor. Tüm kostümlerimiz ya global kostüm markası Rubies ya da Türkiye'de tek lisanslı üretici olan Mega Armağan oyuncak markası. Hepsinin malzemesi, kumaş ve dikişi kaliteli. Siz de ucuz sahte çin malı ürünlere itibar etmeyiniz. Karakterdukkani.com ayrıca sizlere kapıda ödeme, telefonla sipariş kolaylığı sunuyor, üstelik kredi kartına taksit imkanı ile. 

 

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.