Kız Çocuklar İçin En İyi 10 Karne Hediyesi

06 Haziran 2016

 en iyi 10 karne hediyesi

KIZLAR İÇİN EN İYİ 10 KARNE HEDİYESİ

 

                 Çok sevdiğimiz çocuklarımızın heyecanla beklediği, 1 senelik çabalarının sonuçlarını aldıkları gün olan karne günü geliyor!  Bu özel günü sürpriz bir hediyeyle ödüllendirip, çocuklarımızın heyecanına mutluluk katmak istemez misiniz? Peki en iyi karne hediyesi ne olabilir? Her çocuğun farklı zevkleri, tutkuları ve heyecanları olduğu için alınacak hediyeye karar vermenize bu yazıyla yardımcı olmak istedik. İşte güzeller güzeli kızlarınız için hazırladığımız Top10 karne hediyesi listesi.

 

1Frozen Elsa Şato Çadır 

frozen elsa sato cadır

Son zamanlarda özellikle kızlar tarafından en çok sevilen çizgi film Frozen Elsa çocuklar arasında çok büyük etki yarattı. Karlar Ülkesi, yurtdışındaki adıyla Frozen filminde, Karlar Ülkesi prensesi Elsa ve Anna'nın sevgi dolu kız kardeşlik hikayesi anlatılır. Karlar Ülkesi oyuncakları günümüzde kız çocuklarını en çok mutlu eden hediyedir.  Farklı farklı Karlar Ülkesi oyuncakları içinde, en çok Kraliçe Elsa’nın resminin olduğu oyuncaklar çok sevilir.

 Frozen Elsa çadır, cırtcırtlı yapışkan sayesinde açılıp kapanabilen kapısıyla, suya ve ısıya dayanıklı olmasıyla ve yumuşak brandadan üretilmiştir. Çocuğunuzun içinde rahatça oynayabileceği gerek tek başına gerek arkadaşlarıyla içinde en güzel oyunlarını kurabilecekleri  Elsa Frozen Çadır kızlar için Top10 karne hediyesi 1 numara!

 

2Frozen Buz Püskürtücü Eldiven

frozen buz puskurtucu eldiven

Buz ve kar sihri artık sadece Elsa’nın özel gücü değil! Frozen Elsa Buz Püskürtücü Eldiven ile artık kız çocuğunuz Elsa’nın yaptığı gibi etrafı dondurabilecek ve tüm arkadaşlarına sihrini gösterebilecek. Aynı zamanda çocuğunuz eğlenirken etraf da asla kirlenmeyecek. Buz Püskürtücü Eldiven leke yapmaz ve silinebilir.

3Frozen Elsa Scooter (2 veya 3 Tekerlekli)

frozen elsa scooter 2 tekerlekli

Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi scooter kızların en sevdiği animasyon olan Karlar Ülkesi’nin Elsa ve Anna karakterleriyle birleşti. Katlanıp taşınması kolaylaşan Elsa Scooter 2 ve 3 tekerlekli modelleriyle çocuklarınızı eğlendirirken spor yapmalarına da yardımcı olacak.

 

4Elsa Kostümü Yanında Prenses Tacı Hediyeli

elsa kostumu yaninda prenses taci hediyeli

Kızlar çok sevdiği bu Elsa kostümü kızınız üzerinden çıkartmak istemeyecek ve aynı zamanda yanında hediyemiz olan taç ile kendisini adeta bir prenses gibi hissedecek. Gümüş işli parlak dantellerle süslenmiş ve kaliteli polyester malzemeden yapılmış olan kostüm uzun, ince tülden yapılmış pelerin ve kanatlar da içermektedir.

5Barbie ve Kedicik/Köpekcik Tuvalet Eğitimi

 barbie kopekcik tuvalet egitimi

Neredeyse 60 senedir en çok oynanan kız oyuncaklarından olan Barbie bebekler aynı zamanda en çok sevilen kız oyuncaklarından olmuştur. Oyuncaklarının yanında çizgi filmleri de çekilen Barbie bebek oyuncakları kızlar için en iyi karne hediyeleri listemizde 3 Numara.

barbie kedicik tuvalet egitimi

Kızınız Barbie Kedicik/Köpekçik Tuvalet Eğitimi oyuncağı ile hem insanların can dostu olan kedi ve köpeklerle eğlensin hem de hayvanseverlik duygusu pekişsin. Kedicik ya da köpekçik özel mamasıyla beslendiğinde tuvaletini yapar aynı zamanda ağız ve kuyruk hareketleriyle yönlendirilebilir.

 

6Barbie En Uzun Saçlı Prenses

 barbie en uzun saçlı prenses

Artık tıpkı kızlarınızın saçlarını yaptığınız gibi onlar da Barbie bebeklerinin saçlarını yapabilecekler. ‘Barbie En Uzun Saçlı Prenses’ ve yanında çıkan bir çok aksesuarı ile kızlar renkli örgüler yapıp istedikleri saç desenini deneyebilecekler. Barbie filmlerindeki o muhteşem saçları oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Barbie En Uzun Saçlı Prenses oyuncağı 3 farklı renk saçı ve farklı saç modelleri oluşturulabilmesiyle kızlar için Top10 karne hediyesi listemizde 6 Numara.

 

7Karlar Ülkesi Elsa Bebek Mavi/Yeşil

karlar ulkesi elsa bebek mavi

Mavi ve yeşil renk elbise seçeneği bulunan 28cm. boyutundaki parıltılı elbisesi ve şirin mi şirin saçlarıyla Elsa Frozen Bebek ile çocuklarınız kurdukları oyunlarına Elsa’yı da katabilecekler. Oynar eklemli olan Elsa Bebek sitemizde bulunan diğer tüm ürünler gibi lisanslıdır.

 

8Barbie Işıltılı Gökkuşağı Deniz Kızı – Suda Yüzer

barbie ısıltılı gokkusagı deniz kızı

Barbie Işıltılı Gökkuşağı Deniz Kızı’yla artık banyo saatleri kızınız için çok keyifli hale gelecek. Kolyesine basıldığında ışıklar saçan, suya girdiğinde kuyruğu parlayan Barbie’yi kızınız elinden düşürmeyecek. Pembe, mavi ve sarı renk saçan deniz kızı 37cm. boyutunda ve kızlar için en iyi karne hediyeleri listemizin içindedir.

 

9Karlar Ülkesi Çanta – Taç – Anahtarlık Seti

karlar ulkesi canta tac anahtarlık seti

Karlar Ülkesi hayranı olan kızlar artık Karlar Ülkesi Çanta – Taç – Anahtarlık Setiyle gittikleri her yerde en şık kişi olurken en sevdikleri çizgi film aksesuarlarıyla da arkadaşlarının büyük ilgisini çekecekler. Elsa ve Anna resimli çanta, şirin mi şirin Olaf figürünün olduğu anahtarlık ve taç ile bu set kızlar için Top10 karne hediyesi listesinin içinde.

10Barbie Renkli Portatif Ev

   barbie renkli portatif ev

Toplam 20 parçadan oluşan ve katlanıp yaz boyunca her yere rahatça götürebileceğiniz Barbie Renkli Portatif Ev ile tatil kızlarınız için çok daha eğlenceli olacak. Ev 3 odadan oluşmakta ve bir çok eşya bulundurmaktadır. Bu ev sayesinde çocuğunuz gerek tek başına gerek arkadaşları ile birlikte hayal gücünü kullanarak istediği oyunu kurabilecek.

Whatsapp SiparişHattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız WhatsApp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.