Kız Çocukları Neden Monster High Oyuncakları ile Oynamaya Bayılır?

03 Ocak 2017

Monster High bebekleri, son zamanlarda kız çocuklarının gözdesi. Çizgi karakter endüstrisi sürekli değişmekte ve her geçen gün yeni ve daha farklı karakterler ortaya çıkmakta. Monster High da bu örneklerden biri. Monster High karakterlerini alışılmış çizgi karakterlerin dışına çıkaran birçok özelliği var.

monster high bebek

Kaliforniya merkezli bir oyuncak üretim şirketi olan Mattel tarafından 2010 yılında çıkarılan Monster High'ın her bir karakteri, ünlü bir canavardan esinlenilerek yapılmıştır. Seride Dracula, Frankenstein, Kara Göl'ün Canavarı gibi ünlü canavarların çocukları lise öğrencisi olarak Monster High'da okumaktadırlar. Ayrıca, Medusa, Kedi Kadın veya zombilerden esinlenilerek yapılmış birçok özgün karakter serideki yerini almaktadır.

Monster High'ı diğer serilerden bu kadar sıra dışı yapan şey, korku ögeleri ile modayı birleştirerek capcanlı, özgün ve etkileyici karakterler yaratılmasıdır. Seride temel olarak bu ünlü canavarların çocuklarının lise maceraları anlatılmaktadır. Seri, Dracula'nın kızı Draculaura bebek,  Frankenstein'ın kızı Frankie Stein bebek gibi kendine özgün tarzları olan karakterleri barınmaktadır.

draculaura bebek

Monster High'ın bu kadar popüler olmasındaki sır ise alışıldık çizgilerin dışına çıkabilmesinde saklı. Çocukların engin hayal güçlerine yetişkinlerin yetişmesi zordur; bu nedenle çocuklar sıradanlıktan kolaylıkla sıkılabilir, başka arayışlara yönlenebilirler. Onları sıra dışı karakterleriyle etkilemeyi başaran Monster High oyuncakları ise günümüzde birçok kızın hayallerini süslüyor. Her biri farklı tarzlara sahip Monster High oyuncakları ve figürleri kız çocukları tarafından çok beğeniliyor ve tercih ediliyor.

monster high figür

İlginç giyim tarzları ile göz büyüleyen Monster High oyuncakları sadece çocukların değil, büyüklerin de ilgisini çekiyor ve bu oyuncak bebekler dekoratif amaçlı bile kullanılabiliyor. Monster High karakterleri sadece görünüşleriyle değil, aynı zamanda her bir karakterin farklı kişilik özellikleriyle de oldukça ilgi çekiyor ve çocuklar bazı karakterleri kendilerine daha yakın bulup onların oyuncaklarına sahip olmak isteyebiliyorlar.

Gerek tarzları, gerekse özellikleriyle alışılmışın oldukça dışında görünen ve değişik kişiliklere sahip olan Monster High karakterleri ve oyuncak bebekleri uzun bir süre daha çocukların gözdesi olacak gibi gözüküyor. 2010 yılından bu yana ürün yelpazesini genişleten Monster High’In, oyuncaklarının yanı sıra kostümleri ve okul malzemeleri de mevcut.

“En uygun Monster High bebekleri fiyatları nerededir?” diye düşünüyorsanız biz, Karakter Dükkanı olarak sizi hem en güzel hem de en uygun Monster High oyuncakları ile buluşturuyoruz. Doğum gününe özel bir tema belirlemek isteyen kız çocukları için özel dikilmiş Monster High kostümlerini de sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz!

Onlarca çeşit Monster High ürününe ulaşmak için Karakter Dükkanı’da Monster High Oyuncaklarını ziyaret edebilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.