x
0212 227 60 40 Destek Hattı
Kız Çocuk Kostümleri Erkek Çocuk Kostümleri

ÇOCUK KOSTÜMLERİ

Toplam 390 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 15 16 17

ÇOCUK KOSTÜMLERİ:

Hangi çocuk kostüm giymeyi sevmez ki, kendini bir prenses ya da bir süper kahraman gibi hissetmeyi sevmez? Çocuklar kendilerini sevdikleri çizgi kahraman gibi hissetmek için bu kostümleri giyerler. Böylece o çizgi filmin ya da masalın kahramanı olurlar. Özellikle de bazı özel günlerde kostüm giymeye bayılırlar. Doğum günü kıyafetleri, 23 Nisan kıyafetleri, ya da kostüm partisinin en özel kıyafetidir çocuk kostümleri. Birçok kız doğum günlerinde prenses olmayı çok ister ve de prenses kostümü sever. Erkek çocuklar kendi aralarındaki oyunlarda süper kahraman olmak için kahraman kostümleri giyer. Bazı anneler için 1 yaş doğum günü kıyafetidir bebek kostümleri.

Sevdiğiniz karakterin en şık çocuk kostümleri karakterdukkani.com'da. Karakter Dükkanı size en güzel çocuk kostüm modellerini sunarken, yanında aynı karakterin bir hediyesini de birlikte veriyor.

1- Kız Çocuk kostümleri: Karakterdukkani.com sizin için en güzel kız çocuk kıyafetlerini, kız doğum günü kıyafetlerini, prenses kostümlerini ve peri kızı kostümlerini kız çocuk kostümleri kategorisinde bir sayfada toparladı.  Bu kostümler ile daha da şıklaşmak için birçok farklı aksesuarı da bulabilirsiniz. Birlikte giymeniz için asa, taç, bileklik, kolye, ayakkabı, peri kanadı gibi aksesuarlarını da kullanarak tam bir masal prensesi olabilirler. Eğer kızınız Frozen Karlar ülkesi filmi hayranı ise, size tavsiyemiz Elsa kostümü olacak. Karakterdukkani.com Elsa kostümü yanında, orijinal lisanslı Elsa oyuncak kutusu hediyesi de veriyor. 

2- Erkek çocuk kostümleri: En havalı erkek çocuk kahraman kostümlerini, robot kostümlerini, maskeleri ve ışın kılıcı, kalkan gibi kostüm aksesuarlarını da bir arada görebilirsiniz. Eğer oğlunuz Örümcek adam hayranı ise, Karakter Dükkanı'nın size tavsiyesi Örümcek adam kostümü, hem de orijinal lisanslı Örümcek adam oyuncak kutusu hediyeli. Eğer Star Wars hayranı ise oğlunuz, size lazer kılıcı hediyeli Star Wars Darth Vader kostümünü tavsiye edebiliriz. Batman hayranlarına da Batman matara hediyeli Batman kostümünü tavsiye ederiz.

3- Kostüm aksesuarları: Tüm bu kostümlerin peruk, maske, ışın kılıcı, kalkan, taç, asa, kolye, bilezik gibi birçok aksesuarlarını bir arada bulabilirsiniz. Böylece çocuğunuz tam bir kahraman gibi hissedebilir.

4- Bebek kostümleri: Anneler 1 yaş doğum gününde, ya da özel günlerde bebeklerini, sevdikleri çizgi karakterin en şeker bebek kostümüyle giydirecek. Winnie the pooh kostümü, Tinkerbell Balerin kostümünü tavsiye edebiliriz.

Siz sevdiğiniz çizgi karakteri seçin, Karakterdukkani.com size sevdiğiniz karakterin kostümünü sunsun, hem de aynı karakterin hediyesi ile birlikte. Karakter Dükkanı, çocuğunuzun sağlığını düşünerek, sadece lisanslı, denetlenmiş, kaliteli firmaların kostümlerini satıyor. Kostümlerimiz orijinal lisanslı global kostüm devi olan Rubies marka, ya da Türkiye tek lisanslı üreticisi olan Mega Armağan Oyuncak markadır. Kumaşı, dikişi malzemesi gerçekten kaliteli. Lütfen siz de ucuz çin malı kostümlere itibar etmeyiniz. Eğer beden ile ilgili tereddütünüz varsa, lütfen telefonla bizi arayabilirsiniz. Karakterdukkani.com sonra iade ve değişim şansı da sunuyor. Ayrıca, Karakterdukkani.com size kapıda ödeme, telefonla sipariş kolaylığı ve kredi kartına taksit imkanı da sunuyor.

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.