Lady Gaga ve Mattel Yeni Monster High Bebek için İş Birliği Yapıyor

10 Mart 2017

Monster High Tüm Karakterler

Başarılı şarkıcı ve aktris Lady Gaga, yeni bir oyuncak bebek tasarlaması için büyük oyuncak şirketi Mattel’den teklif aldı.

Yeni çıkacak olan Monster High bebeği ile Lady Gaga, adeta özgeçmişine “oyuncak tasarımcısı” ünvanını da ekleyecek. Lady Gaga’nın yapamayacağı şey yok gibi görünüyor.

Lady Gaga Monster High bebeğini kardeşi ve kostüm tasarımcısı olan Natali Germanotta ile birlikte tasarlıyor. Bu da “Mother Monster”, yani “Canavar Anne” lakabıyla anılan Lady Gaga’ya oldukça uyuyor.

Mattel, oyuncak bebeğin nasıl göründüğünü şu anda saklıyor, fakat bebeğin siluetinin göründüğü bir tanıtım videosu yayınladı.

Monster High Lady Gaga

Gördüğümüz kadarıyla söyleyebiliriz ki yeni oyuncak bebek İspanyol paça pantolonuyla ve yüksekten bağlanmış at kuyruğu saçıyla muhteşem görünecek. Siluetten anladığımız kadarıyla oyuncak bebeğin kıyafetlerinin omuzları da oldukça yüksek. Lady Gaga’nın çılgın kıyafet seçimini herkes biliyor. Şunu söyleyebiliriz ki bu yeni Monster High bebeği, görebileceğiniz en iyi ve en sıra dışı giyinen oyuncak bebeklerden biri olacak.

Üstelik bu iş birliği, sadece Lady Gaga, kız kardeşi ve Mattel arasında da değil. Gençleri destekleyen bir kuruluş olan The Born This Way Kuruluşu da işin içinde yer alıyor. Aslında, üretilen oyuncağın satışlarında elde edilecek tüm kar, daha güzel bir dünya için gençleri destekleyen ve yardımcı olan bu kuruluşa gidecek. Harika, değil mi?

Monster High Lady Gaga

Lady Gaga’nın kardeşi Natali, verdiği bir röportajda şunları söyledi: “Monster High ile partnerliğimiz yaklaşık olarak Ekim ayında belli oldu. Bu, özellikle gençleri desteklemek, farklılıkları topluma kabul ettirmek ve daha nazik, daha iyi bir dünya için önemli bir adımdı.”

Tasarımcı, katıldığı bir buluşmada kendin olmanın ve nazik olmanın önemini vurguladı. Bu iki şey, oyuncağın görünümünü ve karakterini büyük ölçüde belirleyecek kriterler olacak.

Natalie, “Olabildiğim kadar şeffaf ve açık olmak, benim hayat felsefemdir. Bence, bu yeni Monster High oyuncağı da içimizdeki özgün ve şeffaf kişiliği temsil ediyor.” dedi ve sözlerine devam etti. “Bence kendine ve arkadaşlarına karşı dürüst olmak oldukça önemli. Yaşamanın daha iyi bir yolu yok. Bu bazen ürkütücü olabilir, fakat bir o kadar da önemli ve mutluluk verici.”

Lady Gaga’nın tasarımını üstlendiği bu Monster High bebeğin görünümü kadar kişiliğinin de dikkat çekeceğine eminiz. Üretime geçen oyuncağın adı ise “Zomby Gaga” oldu. Sevgi dolu, kibar ve bir o kadar da cesur olan bu bebeğin, en dikkat çekici Monster High bebekleri arasında yer aldığını söyleyebiliriz.

Sizler de en güzel Monster High bebeklerini Karakter Dükkanı’nda bulabilirsiniz.

Whatsapp SiparişHattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız WhatsApp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.