x
0212 227 60 40 Destek Hattı

LEGO OYUNCAKLARI ve MEGA BLOK OYUNCAKLARI

1 2 3 4 5 6
Toplam 135 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

LEGO OYUNCAKLARI ve MEGA BLOK (MEGABLOKS) OYUNCAKLARI:

Hangi çocuk sevmez ki Legolar ile oynamayı? Lego'nun rengarenk blokları ile yeni yapılar inşa etmeyi ya da sevdiği karakteri yaratmayı? Legolar ve benzeri parçalı bloklardan oluşan Mega Bloklar çocukların hayal güçlerini zenginleştirir. Bazen rengarenk bir evcilik oyunu evini, bazen bir arabayı, bazen de sevdikleri çizgi filmin karakterini inşa ederler. 

Megabrand (önceki adıyla Megabloks) 100den fazla ülkede satışı olan bir oyuncak markasıdır. En popüler Mega Bloks ürünleri adı üstünde olduğu gibi yapılabilinir mega bloklarıdır. Çocuklar farklı yapıları ya da farklı oyuncakları bir araya getirerek, yaratıcılıklarını geliştirirler. Okul öncesi çocuklara yönelik oyun setleri; 5-12 yaş erkek çocukları için geliştirilmiş inşaat oyuncakları ve oyun setleri; kız çocukları için el becerilerini geliştiren aktivite setleri; aileler için oyun ve puzzle’lardan oluşan çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. 


Erkek çocuklar için şu sıralar en popüler Lego modeli, Star Wars Güç Uyanıyor filminden sonra Star Wars Lego oyuncaklarıdır. Çocuklar, Star Wars uzay gemilerini, ya da farklı Star Wars karakterlerini Lego ile yaratırken problem çözme yeteneklerini de geliştiriyorlar. En çok tercih edilen ise, Star Wars filminin ana karakteri Darth Vader figürünün Darth Vader Lego oyuncak çeşidi. Erkek çocukları aynı zamanda Mega Bloks Örümcek adam arabası ile de farklı örümcek adam arabalarını inşa edebilirler. Ya da Mega Bloks Hot Wheels yarış arabalarını.

Kız çocukları da Barbie Mega Bloks oyun setleri ile evcilik oynarken, bir yandan da yaratıcılıklarını geliştiriyorlar. Hello Kitty'nin çok şeker minik evcilik evlerini ya da araçlarını inşa edebiliyorlar.

İşte Karakter Dükkanı olarak sevdiğiniz çizgi karakterin tüm Lego ve Mega Bloks oyuncaklarını sizler için bir araya getirdik. Karakter Dükkanı, çocuğunuzun sağlığını düşünerek sadece lisanslı, orijinal kaliteli ürünleri satıyor. Bu yüzden sadece lisanslı, denetlenmiş kaliteli firmaların ürünlerini size sunuyor. Üstelik, kapıda ödeme, telefonla sipariş kolaylığı ve kredi kartına taksit imkanı ile. 

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.