%23
Lol Bebek - L.O.L. Confetti Pop 9 Sürprizli Lol Bebek - L.O.L. Confetti Pop 9 Sürprizli (1)
109,90 TL
84,50 TL
%23
Kargo
Bedava
Kargo Bedava
349,99 TL

LOL Sürpriz Bebek Nedir ? L.O.L. Sürpriz Paketleri Tanıyalım:

Raftan Aldım Bir Tane, Eve Geldim Yedi Tane Süpriz!
Rengârenk bir top düşünün. Üzerinde yumuşak renklerle sevimli bir bebek resmi, içinde keşfedilmeyi bekleyen harika bir sürpriz… Dış katmanında fermuar şeklindeki şeridi açtığınızda ilk resimli ipucu geliyor elimize. Kiminde bir etek, elbise, kimindeyse bir eşya ya da aksesuar… Sırada ikinci katman var; tıpkı bir soğan gibi bu katmanı da çıkardığımızda birbirinden sevimli küçük yapıştırma kâğıdını buluyoruz! Sizlere neşeli işaretler yapan çeşitli figürlerden oluşan bu yapıştırmalar, sürprizlerin devamını tamamlayan en tatlı parçalardan!Soymaya devam ettikçe o da ne? Üçüncü katmana bir paket yerleştirilmiş. Canlı renklerle kaplanmış bu minik pakette bebeğimizin en sevdiği eşyası, yanından hiç ayırmadığı biberonu. Üstelik simli, kıyafetlerine uygun çeşitli renk kombinasyonu seçeneğine sahip biberonların tutmak için sapı da var. Yine fermuarla açılan dördüncü katmanda bir başka sürpriz paket gizli! Paketin içinden, bu kez bebeğimizin kombinasyonunu tamamlayacak küçük bir ayakkabı çıkıyor. Peki ya bu ayakkabıları giydireceğimiz bebeğimiz nerede? Sabırlı olalım, sürprizler henüz bitmedi!Ve sırada bebeğimizin elbisesi; farklı tasarımlara sahip harika elbiseler, standart boyutta üretilmiştir. Böylece bebeklerin elbiselerini değiştirerek kullanabilir, yeni kombinasyonlar yaratabilirsiniz. Elbisesini de aldıktan sonra topumuzun iç kısmına ulaşıyoruz. Bebeğimizin gövdesini oluşturan parçalar, ayrı paketlere yerleştirilmiş. Paketleri birer birer açarak yumuşak ve hareketli kafa parçasını ve gövdeyi buluyoruz. İki parçayı birbirine ekleyerek sevimli L.O.L. bebeğimizi tamamlıyoruz! Artık onu yepyeni ve birbirinden şık kıyafetleriyle giydirebilir, bizi bekleyen son sürprizle de süsleyebiliriz. Yedinci katmandaki paketin içinde bebeğimizi güzelleştirecek ve kombinasyonu tamamlayacak olan emzik, taç, toka gibi aksesuarlar bulunuyor. Her biri, bebeğin temasına uygun olarak tasarlanmış olan bu aksesuarları da farklı bebeklere takarak temaları değiştirebiliriz.

İşte karşınızda her katmanında bambaşka bir sürprizle tüm dünyanın en sevilen oyuncaklarından biri olarak seçilen L.O.L. Sürpriz Bebek! Geleneksel Rus dekoru matruşka bebeklerinden esinlenerek ortaya çıkan ve iç içe geçmiş toplardan oluşan tasarım, kolayca sıyrılabilen katmanlarla sarılmıştır. Çocuklarda merak duygusunu tetikleyen her bir katman, bir bütün oluşturmak üzere üretilen parçaları içerir. Böylece çocuklar, parçaları birleştirerek bir tema oluştururlar; standart boyutta üretilen aksesuar ve kıyafetleri farklı bebeklere giydirerek kendi temalarını yaratırlar.

Meraklı çocuklar için keyifli bir oyuncak değil, aynı zamanda yapbozu ya da Lego’yu andıran tasarımıyla parçalardan bütünsel temalar geliştirmeye ve onları geliştirmeye de faydalı. Toplamda 45 temadan oluşan takım, geniş bir tasarım yelpazesi sunar. Ayrıca oyuncağın merkezinde yer alan top, bebeğin odasına dönüşebilerek ona yaşam ve oyun alanı oluşturur.Tasarım seçenekleri yalnızca bebeklerle sınırlı kalmayan L.O.L. Sürpriz Bebekler, üç farklı seriden oluşur.

1. Birinci seri LOL bebekde şık ve havalı tasarımlarıyla minik süper starımızı oluşturuyoruz. Üründe yer alan her bir aksesuar, farklı bir tema tasarımını oluşturuyor. Bunun içinde siyah fiyonk tacı ile gotik tarzdan pembe devasa güneş gözlükleriyle süslü bir moda ikonuna kadar sayısız tarzı bulmak mümkün!

2. İkinci seri LOL bebek – L.O.L sisters (LOL kız karedeşler), kızlarımızın yaşını biraz daha küçülterek onları minik birer bebek hâline getiriyor. Tıpkı gerçek bebekler gibi onlar da ağlıyor, acıkıyor, emzikleri ve biberonlarıyla besledikçe de tuvaletlerini yapabiliyor! Üstelik bebeğimiz, suyun içine koyduğunuzda sizler için ufak sürprizler de hazırlamış. Tuvaletini yaptığında minik bebeğinizi paketin içinden çıkan banyo küvetinde yıkayın ve gökkuşağı gibi değişen renkleri deneyimleyin!

3. Üçüncü seri LOL paket – LOL pets (LOL hayvancıkları) son olarak, L.O.L. Sürpriz Bebek serisin 35 parçalık sevimli hayvan dünyasını kuruyor! Kedi, köpek gibi en çok bilinen hayvanların yanı sıra hamster, tavşan, kaplumbağa gibi diğer sevimli hayvanlar da çıkıyor. Ayrıca sette yalnızca yetişkin hayvanlar değil, bebek yavruları da minik boyuttaki yiyecekleri, kumu, beslenme kabı ile birlikte sahiplerini bekliyor.

ilk iki seride 45 farklı temlaı sürpriz, üçüncü seride 35 farklı sürpriz bebek var. Toplam 125 çeşit farklı tema, bebek, elbise, aksesuarın yanında bir de sevimli hayvan dostlarımız ile kocaman bir aile oldu. 125 farklı tema kolleksiyonerleri bekliyor.

Bunun haricinde dev boy LOL sürpriz paketler de var. Bunun içinde 7 farklı LOL bebek sürpriz paketi çıkıyor. Ülkemizde çok sınırlı bulunan bu ürünler, Türkiye’de de çok az nokta da ve Karakter Dükkanı’nda.

Bir de pırıltılı LOL bebekler de var.

Çok katmanlı ve sıra dışı yapılı bir yapbozu andıran L.O.L. Sürpriz Bebekler, geçtiğimiz yıl dünyanın pek çok yerine ulaşarak en çok tercih edilen oyuncaklar arasında yerini aldı. Şimdi minik dostumuzla sürprizler dünyasına adım atmak için ilk katmanın fermuarını açman yeterli!

L.O.L Sürpriz Bebekleri’nin Sahte Olanlarını Nasıl Ayırt Edersiniz?

L.O.L Sürpriz Bebekleri 2017 Yılbaşı için en çok satın alınan hediye seçildi. Bunun dışında daha birçok başarıya imza atan ve satışlarda rekor sayıya ulaştı. Bir dünya trendi haline gelmiş oyuncak serisi, sosyal medya üzerinde de çok fazla ses getirdi. Özellikle Youtube üzerinden bir içerik konusu haline gelen oyuncak serisi herkesin ilgisi çekti. Ne yazık ki bu başarıyı fark eden kimi satıcı sahte olan L.O.L Sürpriz Bebeklerini satışa çıkarıyor. Bu da koleksiyon yapmaya çalışan çocuklar için üzücü bir haber. Hem denetimsiz bir üretim sürecinden geçen, hem de orijinaline göre çok farklı biçimde duran kalitesiz ürünler yayılmış durumda. Bu yazımızda orijinal L.O.L Sürpriz Bebekleri ile sahteleri arasındaki farkları inceleyeceğiz.

1. Fiyat Farkı
Orijinal bebekler, lisanslı ürün oldukları için satış için gönderildikleri mağazalar ortak bir anlaşmaya bağlı olurlar. Bu nedenle oyuncak setleri için belirlenmiş yaklaşık bir fiyat olur. Eğer bu fiyatın çok altında satışlar gerçekleşiyorsa ürünün sahte olma ihtimali yüksektir.2. İsminin Farklı Olması
Sahteleri orijinal lisanslı ürünleri ayırırken dikkat etmemiz gereken bir başka madde ise ürünün yazılışı. Kimi ürünlerde ürünün esas adının, “L.O.L Surprise Doll” yazılışının farklı olduğunu görebilirsiniz. Büyük harflerle yazılmış L.O.L yerine L.Q.L yazılması gibi farklar görülebilir. Bu nedenle bir ürünü satın alırken isminin tam olarak doğru yazıldığına dikkat etmelisiniz. Ayrıca ürün isminin hemen altında olması gereken TM ifadesi de ürünün orijinal olduğunu doğrular.

3. Paketleme Üzerindeki Yazılar
Bir oyuncağın içeriğini göremesek de ambalajı bize birçok detayı verebilir. Örneğin ürün paketi üzerinde “Made in China” yazısı görmek ürünün sahte olduğunun kanıtıdır. Aynı zamanda her L.O.L yumurtası üzerinde (genelde biberonlar üzerinde) bulunan bir barkod vardır.4. Ürün İçeriği
Bildiğimiz üzere L.O.L Sürpriz Bebekleri farklı katmanlarda farklı aksesuarlar ve parçalar bulunduran katmanlı bir yapıda tasarlanmıştır. Orijinal ve sahte ürünler bu parçalar bakımından da farklılık gösterir. Örneğin kimi katmandan hiç parça çıkmamışsa veya kimi katmandan iki parça aynı anda çıkarsa bu ürünün sahte olduğunu gösterir. Bunun yanında, ürünlerin bütününün aynı konseptte olması beklenir. Mesela hepsinin simli olması, aynı rengin farklı tonlarında olması gibi… Çok önemli detaylardan biri de en içteki bebeğin kafası ile bedenin ayrı gelmesidir. Orijinal ürünlerde beden ile kafa birleşik olarak gelir.5. Ürün Kalitesi – Rengi – Kokusu
Parçaların, aksesuarların, bebeklerin kalitesiz malzemeden yapılmaları oyuncağın orijinal veya sahte olduğunu gösteren başka bir maddedir. Plastik kokan, cansız veya farklı renk tonlarında deri rengi olan oyuncaklar, oyuncağın sahte olduğunu gösterir. Ürün alırken dikkat edilmesi gerekilen unsurları bu şekilde inceledik. Umarız ki oyuncak alırken hem koleksiyon değeri olarak hem de denetimden geçmemiş bu sahte ürünleri orijinallerinden ayırabilirsiniz.

En Küçük, En yavru, En Sevimli LOL Sürpriz Pets!Miyav! Sniff! Hav hav! Sen de duyuyor musun bu minik sesleri? Ama hayır, etrafta bir hayvan göremiyorum ben. Dikkatli dinleyelim bir kez daha. O da ne? Rengârenk ambalajıyla küçük bir topun içinden geliyor sesler. Ambalajın üzerinde bir fermuar var. Açtığımızda topun ilk katmanı sıyrılıyor ve İçinden bir kâğıt çıkıyor. İlginç, iki resim var üzerinde. Evet, bu bir ipucu! İyice meraklandıysak devam edelim o hâlde. İkinci katmanı açtığımızda dört sevimli tırnak yapıştırmasını elde ediyoruz. Katmanları açmaya devam ettikçe merkezdeki renkli topa yaklaşıyoruz. Ve iki yarı küreye ayrılan topun içinden sürpriz paketlerimiz çıkıyor. Paketlerin her birinde temamızı tamamlayacak olan bir parça yer alıyor. Bir biberon, bir taç, minik ayakkabılar, kocaman güneş gözlüğü, ufak tefek havuçlar, mama kapları, bir kürek ve daha neler neler… Acaba bunlarla ne yapacağız? Üstelik topumuzun içinden bir de yarım küre şeklinde plastik bir kap çıkıyor. Üzerinde pati izleri var! Ve içinde yumuşak, hamur kıvamında renkli bir oyun kumu. Nasıl bir bebek bunları kullanabilir acaba?Miyav! Sniff! Hav hav! Yine duyuyoruz sesi! Çok yaklaştık demek ki. Paketlerin tamamını açıp parçaları birleştirdiğimizde… İşte bulduk sesin kaynağını! Minik, küçücük bir hayvan bu! Sevimli gülümseyen yüzü, sevgiyle bakan kocaman gözleri, neşeyle salladığı kuyruğu, yumuşak görünümlü tüyleriyle görenleri kendine hayran ediyor! Dünyanın en çok ilgi gören oyuncaklarından L.O.L. Sürpriz, şimdi 3. serisinde herkesin dört gözle beklediği minik dostlarla geliyor.

L.O.L. sürpriz bebeklerin 3. Serisi Evcil Hayvanlar, en küçük, en yavru, en sevimli hayvanların koleksiyonunu sizlere sunuyor. En sık rastlanan köpek, kedi gibi hayvanlardan daha nadir rastlanan tavşan, hamster, kaplumbağa gibi hayvanlarla yeni dostlarımızın dünyasına adım atıyor, bebeklerimizin ailesini genişletiyoruz. Yeni serinin hayvanları, tıpkı bebekler gibi çeşitli temalara sahip. Her tema, bulundurduğu hayvanın özelliklerine göre aksesuarlar ve bakım araç gereciyle donanımlı. Buna göre kedi ve köpek gibi hayvanlar için yumuşak, tuvalet ve oyun kumu bulunurken tavşan, hamster gibi vejetaryen kemirgenler için havuç gibi en sevdikleri yiyecekler var!Minik dostlarımız modadan da geri kalmıyor. Şık tasarımlı aksesuarlar, ayakkabı, taç gibi giydirilebilen eşyalarla bebeklerin şıklığına uygun olarak, onlarla ortak temalar oluşturulmuş. Böylece hayvanlarımız, kendileri kadar sevimli sahipleriyle uyum içinde görünüyor; standart boyutlarda üretildikleri için sahiplerinin eşyalarını bile paylaşabiliyor! Peki sevimli dostlarımıza nerede bakacağız? Bu da seride tasarlanan özelliklerden. Ambalajların merkezinde yer alan topumuz, yan tarafında bulunan iki deliğe geçirilecek olan bir kulp yardımıyla taşıma çantasına dönüşebiliyor. Böylece hayvanımızı ve tüm bakım eşyalarını her an yanımızda taşıyabiliriz.Miyav! Sniff! Hav hav! Bu kez sesler daha ince, daha küçük ve bebeksi. Yoksa bunlar yavru hayvanlardan mı geliyor? Seride yalnızca büyük hayvanlar değil, ayrıca bu hayvanların yavruları da tasarlanmış. Minik tavşan ailesi, farklı boyutlardaki kediler, neşeli ve enerjik köpek yavruları, onlarla oynamanız ve başlarını okşamanız için heyecanla bekliyor. Büyük hayvanlar için üretilen aksesuar ve eşyaların her biri, yavrular için daha küçük boyutta üretilmiştir. Böylece anne tavşanlar büyü k havuçları kemirirken yavrular, daha minikleri yiyebilir; minik köpek yavruları kemikleri dişleyebilir, kediler yumaklara dolanabilir!

Aileyi büyüten ve bebeklerimizi tam 35 farklı sevimli dostumuzla buluşturan L.O.L. Sürpriz Evcil Hayvanlar serisi, şimdi yepyeni raflarda yerini aldı! Haydi, hayvanların seslerine kulak ver ve sürpriz evcil hayvanını keşfet!

LOL Sürpriz Bebek Nedir ? L.O.L. Sürpriz Paketleri Tanıyalım:

Raftan Aldım Bir Tane, Eve Geldim Yedi Tane Süpriz!
Rengârenk bir top düşünün. Üzerinde yumuşak renklerle sevimli bir bebek resmi, içinde keşfedilmeyi bekleyen harika bir sürpriz… Dış katmanında fermuar şeklindeki şeridi açtığınızda ilk resimli ipucu geliyor elimize. Kiminde bir etek, elbise, kimindeyse bir eşya ya da aksesuar… Sırada ikinci katman var; tıpkı bir soğan gibi bu katmanı da çıkardığımızda birbirinden sevimli küçük yapıştırma kâğıdını buluyoruz! Sizlere neşeli işaretler yapan çeşitli figürlerden oluşan bu yapıştırmalar, sürprizlerin devamını tamamlayan en tatlı parçalardan!Soymaya devam ettikçe o da ne? Üçüncü katmana bir paket yerleştirilmiş. Canlı renklerle kaplanmış bu minik pakette bebeğimizin en sevdiği eşyası, yanından hiç ayırmadığı biberonu. Üstelik simli, kıyafetlerine uygun çeşitli renk kombinasyonu seçeneğine sahip biberonların tutmak için sapı da var. Yine fermuarla açılan dördüncü katmanda bir başka sürpriz paket gizli! Paketin içinden, bu kez bebeğimizin kombinasyonunu tamamlayacak küçük bir ayakkabı çıkıyor. Peki ya bu ayakkabıları giydireceğimiz bebeğimiz nerede? Sabırlı olalım, sürprizler henüz bitmedi!Ve sırada bebeğimizin elbisesi; farklı tasarımlara sahip harika elbiseler, standart boyutta üretilmiştir. Böylece bebeklerin elbiselerini değiştirerek kullanabilir, yeni kombinasyonlar yaratabilirsiniz. Elbisesini de aldıktan sonra topumuzun iç kısmına ulaşıyoruz. Bebeğimizin gövdesini oluşturan parçalar, ayrı paketlere yerleştirilmiş. Paketleri birer birer açarak yumuşak ve hareketli kafa parçasını ve gövdeyi buluyoruz. İki parçayı birbirine ekleyerek sevimli L.O.L. bebeğimizi tamamlıyoruz! Artık onu yepyeni ve birbirinden şık kıyafetleriyle giydirebilir, bizi bekleyen son sürprizle de süsleyebiliriz. Yedinci katmandaki paketin içinde bebeğimizi güzelleştirecek ve kombinasyonu tamamlayacak olan emzik, taç, toka gibi aksesuarlar bulunuyor. Her biri, bebeğin temasına uygun olarak tasarlanmış olan bu aksesuarları da farklı bebeklere takarak temaları değiştirebiliriz.

İşte karşınızda her katmanında bambaşka bir sürprizle tüm dünyanın en sevilen oyuncaklarından biri olarak seçilen L.O.L. Sürpriz Bebek! Geleneksel Rus dekoru matruşka bebeklerinden esinlenerek ortaya çıkan ve iç içe geçmiş toplardan oluşan tasarım, kolayca sıyrılabilen katmanlarla sarılmıştır. Çocuklarda merak duygusunu tetikleyen her bir katman, bir bütün oluşturmak üzere üretilen parçaları içerir. Böylece çocuklar, parçaları birleştirerek bir tema oluştururlar; standart boyutta üretilen aksesuar ve kıyafetleri farklı bebeklere giydirerek kendi temalarını yaratırlar.

Meraklı çocuklar için keyifli bir oyuncak değil, aynı zamanda yapbozu ya da Lego’yu andıran tasarımıyla parçalardan bütünsel temalar geliştirmeye ve onları geliştirmeye de faydalı. Toplamda 45 temadan oluşan takım, geniş bir tasarım yelpazesi sunar. Ayrıca oyuncağın merkezinde yer alan top, bebeğin odasına dönüşebilerek ona yaşam ve oyun alanı oluşturur.Tasarım seçenekleri yalnızca bebeklerle sınırlı kalmayan L.O.L. Sürpriz Bebekler, üç farklı seriden oluşur.

1. Birinci seri LOL bebekde şık ve havalı tasarımlarıyla minik süper starımızı oluşturuyoruz. Üründe yer alan her bir aksesuar, farklı bir tema tasarımını oluşturuyor. Bunun içinde siyah fiyonk tacı ile gotik tarzdan pembe devasa güneş gözlükleriyle süslü bir moda ikonuna kadar sayısız tarzı bulmak mümkün!

2. İkinci seri LOL bebek – L.O.L sisters (LOL kız karedeşler), kızlarımızın yaşını biraz daha küçülterek onları minik birer bebek hâline getiriyor. Tıpkı gerçek bebekler gibi onlar da ağlıyor, acıkıyor, emzikleri ve biberonlarıyla besledikçe de tuvaletlerini yapabiliyor! Üstelik bebeğimiz, suyun içine koyduğunuzda sizler için ufak sürprizler de hazırlamış. Tuvaletini yaptığında minik bebeğinizi paketin içinden çıkan banyo küvetinde yıkayın ve gökkuşağı gibi değişen renkleri deneyimleyin!

3. Üçüncü seri LOL paket – LOL pets (LOL hayvancıkları) son olarak, L.O.L. Sürpriz Bebek serisin 35 parçalık sevimli hayvan dünyasını kuruyor! Kedi, köpek gibi en çok bilinen hayvanların yanı sıra hamster, tavşan, kaplumbağa gibi diğer sevimli hayvanlar da çıkıyor. Ayrıca sette yalnızca yetişkin hayvanlar değil, bebek yavruları da minik boyuttaki yiyecekleri, kumu, beslenme kabı ile birlikte sahiplerini bekliyor.

ilk iki seride 45 farklı temlaı sürpriz, üçüncü seride 35 farklı sürpriz bebek var. Toplam 125 çeşit farklı tema, bebek, elbise, aksesuarın yanında bir de sevimli hayvan dostlarımız ile kocaman bir aile oldu. 125 farklı tema kolleksiyonerleri bekliyor.

Bunun haricinde dev boy LOL sürpriz paketler de var. Bunun içinde 7 farklı LOL bebek sürpriz paketi çıkıyor. Ülkemizde çok sınırlı bulunan bu ürünler, Türkiye’de de çok az nokta da ve Karakter Dükkanı’nda.

Bir de pırıltılı LOL bebekler de var.

Çok katmanlı ve sıra dışı yapılı bir yapbozu andıran L.O.L. Sürpriz Bebekler, geçtiğimiz yıl dünyanın pek çok yerine ulaşarak en çok tercih edilen oyuncaklar arasında yerini aldı. Şimdi minik dostumuzla sürprizler dünyasına adım atmak için ilk katmanın fermuarını açman yeterli!

L.O.L Sürpriz Bebekleri’nin Sahte Olanlarını Nasıl Ayırt Edersiniz?

L.O.L Sürpriz Bebekleri 2017 Yılbaşı için en çok satın alınan hediye seçildi. Bunun dışında daha birçok başarıya imza atan ve satışlarda rekor sayıya ulaştı. Bir dünya trendi haline gelmiş oyuncak serisi, sosyal medya üzerinde de çok fazla ses getirdi. Özellikle Youtube üzerinden bir içerik konusu haline gelen oyuncak serisi herkesin ilgisi çekti. Ne yazık ki bu başarıyı fark eden kimi satıcı sahte olan L.O.L Sürpriz Bebeklerini satışa çıkarıyor. Bu da koleksiyon yapmaya çalışan çocuklar için üzücü bir haber. Hem denetimsiz bir üretim sürecinden geçen, hem de orijinaline göre çok farklı biçimde duran kalitesiz ürünler yayılmış durumda. Bu yazımızda orijinal L.O.L Sürpriz Bebekleri ile sahteleri arasındaki farkları inceleyeceğiz.

1. Fiyat Farkı
Orijinal bebekler, lisanslı ürün oldukları için satış için gönderildikleri mağazalar ortak bir anlaşmaya bağlı olurlar. Bu nedenle oyuncak setleri için belirlenmiş yaklaşık bir fiyat olur. Eğer bu fiyatın çok altında satışlar gerçekleşiyorsa ürünün sahte olma ihtimali yüksektir.2. İsminin Farklı Olması
Sahteleri orijinal lisanslı ürünleri ayırırken dikkat etmemiz gereken bir başka madde ise ürünün yazılışı. Kimi ürünlerde ürünün esas adının, “L.O.L Surprise Doll” yazılışının farklı olduğunu görebilirsiniz. Büyük harflerle yazılmış L.O.L yerine L.Q.L yazılması gibi farklar görülebilir. Bu nedenle bir ürünü satın alırken isminin tam olarak doğru yazıldığına dikkat etmelisiniz. Ayrıca ürün isminin hemen altında olması gereken TM ifadesi de ürünün orijinal olduğunu doğrular.

3. Paketleme Üzerindeki Yazılar
Bir oyuncağın içeriğini göremesek de ambalajı bize birçok detayı verebilir. Örneğin ürün paketi üzerinde “Made in China” yazısı görmek ürünün sahte olduğunun kanıtıdır. Aynı zamanda her L.O.L yumurtası üzerinde (genelde biberonlar üzerinde) bulunan bir barkod vardır.4. Ürün İçeriği
Bildiğimiz üzere L.O.L Sürpriz Bebekleri farklı katmanlarda farklı aksesuarlar ve parçalar bulunduran katmanlı bir yapıda tasarlanmıştır. Orijinal ve sahte ürünler bu parçalar bakımından da farklılık gösterir. Örneğin kimi katmandan hiç parça çıkmamışsa veya kimi katmandan iki parça aynı anda çıkarsa bu ürünün sahte olduğunu gösterir. Bunun yanında, ürünlerin bütününün aynı konseptte olması beklenir. Mesela hepsinin simli olması, aynı rengin farklı tonlarında olması gibi… Çok önemli detaylardan biri de en içteki bebeğin kafası ile bedenin ayrı gelmesidir. Orijinal ürünlerde beden ile kafa birleşik olarak gelir.5. Ürün Kalitesi – Rengi – Kokusu
Parçaların, aksesuarların, bebeklerin kalitesiz malzemeden yapılmaları oyuncağın orijinal veya sahte olduğunu gösteren başka bir maddedir. Plastik kokan, cansız veya farklı renk tonlarında deri rengi olan oyuncaklar, oyuncağın sahte olduğunu gösterir. Ürün alırken dikkat edilmesi gerekilen unsurları bu şekilde inceledik. Umarız ki oyuncak alırken hem koleksiyon değeri olarak hem de denetimden geçmemiş bu sahte ürünleri orijinallerinden ayırabilirsiniz.

En Küçük, En yavru, En Sevimli LOL Sürpriz Pets!Miyav! Sniff! Hav hav! Sen de duyuyor musun bu minik sesleri? Ama hayır, etrafta bir hayvan göremiyorum ben. Dikkatli dinleyelim bir kez daha. O da ne? Rengârenk ambalajıyla küçük bir topun içinden geliyor sesler. Ambalajın üzerinde bir fermuar var. Açtığımızda topun ilk katmanı sıyrılıyor ve İçinden bir kâğıt çıkıyor. İlginç, iki resim var üzerinde. Evet, bu bir ipucu! İyice meraklandıysak devam edelim o hâlde. İkinci katmanı açtığımızda dört sevimli tırnak yapıştırmasını elde ediyoruz. Katmanları açmaya devam ettikçe merkezdeki renkli topa yaklaşıyoruz. Ve iki yarı küreye ayrılan topun içinden sürpriz paketlerimiz çıkıyor. Paketlerin her birinde temamızı tamamlayacak olan bir parça yer alıyor. Bir biberon, bir taç, minik ayakkabılar, kocaman güneş gözlüğü, ufak tefek havuçlar, mama kapları, bir kürek ve daha neler neler… Acaba bunlarla ne yapacağız? Üstelik topumuzun içinden bir de yarım küre şeklinde plastik bir kap çıkıyor. Üzerinde pati izleri var! Ve içinde yumuşak, hamur kıvamında renkli bir oyun kumu. Nasıl bir bebek bunları kullanabilir acaba?Miyav! Sniff! Hav hav! Yine duyuyoruz sesi! Çok yaklaştık demek ki. Paketlerin tamamını açıp parçaları birleştirdiğimizde… İşte bulduk sesin kaynağını! Minik, küçücük bir hayvan bu! Sevimli gülümseyen yüzü, sevgiyle bakan kocaman gözleri, neşeyle salladığı kuyruğu, yumuşak görünümlü tüyleriyle görenleri kendine hayran ediyor! Dünyanın en çok ilgi gören oyuncaklarından L.O.L. Sürpriz, şimdi 3. serisinde herkesin dört gözle beklediği minik dostlarla geliyor.

L.O.L. sürpriz bebeklerin 3. Serisi Evcil Hayvanlar, en küçük, en yavru, en sevimli hayvanların koleksiyonunu sizlere sunuyor. En sık rastlanan köpek, kedi gibi hayvanlardan daha nadir rastlanan tavşan, hamster, kaplumbağa gibi hayvanlarla yeni dostlarımızın dünyasına adım atıyor, bebeklerimizin ailesini genişletiyoruz. Yeni serinin hayvanları, tıpkı bebekler gibi çeşitli temalara sahip. Her tema, bulundurduğu hayvanın özelliklerine göre aksesuarlar ve bakım araç gereciyle donanımlı. Buna göre kedi ve köpek gibi hayvanlar için yumuşak, tuvalet ve oyun kumu bulunurken tavşan, hamster gibi vejetaryen kemirgenler için havuç gibi en sevdikleri yiyecekler var!Minik dostlarımız modadan da geri kalmıyor. Şık tasarımlı aksesuarlar, ayakkabı, taç gibi giydirilebilen eşyalarla bebeklerin şıklığına uygun olarak, onlarla ortak temalar oluşturulmuş. Böylece hayvanlarımız, kendileri kadar sevimli sahipleriyle uyum içinde görünüyor; standart boyutlarda üretildikleri için sahiplerinin eşyalarını bile paylaşabiliyor! Peki sevimli dostlarımıza nerede bakacağız? Bu da seride tasarlanan özelliklerden. Ambalajların merkezinde yer alan topumuz, yan tarafında bulunan iki deliğe geçirilecek olan bir kulp yardımıyla taşıma çantasına dönüşebiliyor. Böylece hayvanımızı ve tüm bakım eşyalarını her an yanımızda taşıyabiliriz.Miyav! Sniff! Hav hav! Bu kez sesler daha ince, daha küçük ve bebeksi. Yoksa bunlar yavru hayvanlardan mı geliyor? Seride yalnızca büyük hayvanlar değil, ayrıca bu hayvanların yavruları da tasarlanmış. Minik tavşan ailesi, farklı boyutlardaki kediler, neşeli ve enerjik köpek yavruları, onlarla oynamanız ve başlarını okşamanız için heyecanla bekliyor. Büyük hayvanlar için üretilen aksesuar ve eşyaların her biri, yavrular için daha küçük boyutta üretilmiştir. Böylece anne tavşanlar büyü k havuçları kemirirken yavrular, daha minikleri yiyebilir; minik köpek yavruları kemikleri dişleyebilir, kediler yumaklara dolanabilir!

Aileyi büyüten ve bebeklerimizi tam 35 farklı sevimli dostumuzla buluşturan L.O.L. Sürpriz Evcil Hayvanlar serisi, şimdi yepyeni raflarda yerini aldı! Haydi, hayvanların seslerine kulak ver ve sürpriz evcil hayvanını keşfet!
Whatsapp SiparişHattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız WhatsApp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.