MİNİŞLER PET SHOP OYUNCAKLARI

MİNİŞLER VİDEOMUZU İZLEDİNİZ Mİ ?

Minişler Oyuncakları

Minişler, orijinal adıyla Littlest Pet Shop (LPS), 2012 yılında yayınlanmaya başlayan Kanada-Amerikan yapımı çizgi dizidir. Türkiye’de ise Eylül 2013’te yayınlanmaya başlamış ve o günden itibaren hayatlarımızda yerini almıştır. Minişler’in bu güne kadar 4 sezonu ve 104 bölümü yayınlanmıştır.

Minişler serisinin konusuna gelecek olursak, ana karakter Blythe Baxter ve babası Rodger Baxter, iş nedeniyle yeni bir şehre taşınırlar. Taşındıkları evin hemen altında ise Littlest Pet Shop adlı bir evcil hayvan mağazası yer almaktadır. Blythe burada Brittany and Whittany Biskit ile tanışır. Zengin bir ailenin çocukları olan ve alışveriş yapmayı çok seven bu kızlar, Bltyhe’ı da alış verişe, yeni kıyafetler almaya davet ederler. Fakat şehre yeni taşınan Bltyhe, yapması gereken çok iş olduğunu ve eşyalarını yerleştireceğini söyler. Kızlardan ayrılan Blythe, dairesinde bir resmin arkasında asansör keşfeder ve onun içine biner. Asansör aşağıya, yani Littlest Pet Shop’a inmektedir. Asansörü tam olarak nasıl kullanacağını keşfedemeyen Blythe, yanlışlıkla kafasını çarpar. Başını çarpması sonucu Bltyhe, hayvanları anlamaya başlar.

Littlest Pet Shop’u (LPS) keşfetmeye çalışan miniş Blythe, şarkı söyleme yeteneğine sahip bir köpek olan miniş Zoe’nin şarkısını duyar ve başlarda çok korkar. Pet Shop’un lanetli olduğunu bile düşünür. Daha sonrasında hayvanlar Bltyhe’a Pet Shop’un kapanmak üzere olduğunu ve onun yardımına ihtiyaçları olduğunu söyler, çünkü onları şu ana kadar tek anlayabilen kişi Blythe’tır. Eğer Pet Shop kapanırsa hayvanlar başka bir Pet Shop’a taşınmak zorunda kalacaklardır. En sonunda miniş Blythe, hayvanlara yardım etmeye karar verir ve böylece macera başlar.

Minişler serisindeki her hayvanın farklı karakter özellikleri ve farklı yetenekleri vardır. Her hayvanın kendine özel bir ismi olduğundan da bahsetmeliyiz. Örneğin, miniş Zoe Trent adlı köpeğin şarkı söyleme yeteneği vardır ve ilgi odağı olmayı çok sever. Miniş Pepper Clark adlı kokarcanın ise komedyenlik yetenekleri vardır ve her zaman yeni şakalar yapmayı düşünür. Penny Ling adındaki panda ise ritmik dansa yeteneklidir ve minişler arasında en hassas olanıdır. Minişler dünyasında daha adını sayamadığımız birçok farklı özellikte hayvan var. Onların da tıpkı bizler gibi kendi dünyaları, sevdikleri, sevmedikleri, hobileri ve kişilikleri var. Hayal gücünü harmanlayarak çocukları hayvanların iç dünyasıyla tanıştıran Minişler, onların empati duygularını güçlendiriyor ve hayvanlarla yakın bir bağ kurmalarını da sağlıyor aynı zamanda.

Kısa sürede çocuklar tarafından büyük beğeni toplayan Minişler’in oyuncakları da üretildi. Minişler oyuncak çeşitlerinden en popüler olanları hayvan figürleridir. Çizgi dizideki ve daha sonradan oluşturulan karakterlerin figürleri, yanlarında aksesuarlarla gelmektedir. Bu miniş figürlerinin farklı bir özelliği ise arkalarındaki QR kodları. QR kodları ile sahibini bir uygulamaya yönlendiren minişler, çocuklara farklı oyunlar oynama imkanı sağlıyor. Bu güne kadar üretilmiş 200’den fazla farklı miniş var.

Her biri farklı özelliklere sahip Minişler’in oyuncak setleri de var. Tıpkı bizler gibi Minişler de şehir gezintisi yapmayı seviyor, sandala binebiliyor veya araba sürebiliyorlar. Bu farklı Miniş oyuncakları ile çocuklar Minişler’i şehir gezintisine çıkarabiliyor, güzel vakit geçirebiliyorlar.

Minişler figürlerini toplayarak büyük bir koleksiyon yapmak da mümkün. Koleksiyon yapan çocuklar Minişler oyuncakları ile her türlü oyunu oynayabiliyorlar. Kimi çocuklar Minişler oyuncakları için ev yaparken, kimi çocuklar ise onlara farklı roller verip rol yapma oyunları oynuyor. Böylece kaliteli zaman geçiren çocuklar hem hayvanlar hakkında bilgi sahibi olmuş oluyor, hem de yaratıcılık, rol yapma gibi becerileri gelişiyor. Çocuklar Minişler ile eğlenceli vakit geçirirken bu becerilerini geliştirerek, hayvan sevgisi de kazanmış oluyorlar. Bu nedenle Minişler oyuncakları çocukların hayatında önemli bir yere sahip.

Karakter Dükkanı ile onlarca farklı Minişler oyuncağına sahip olmak mümkün. Çocukların eğlenceli vakit geçirmesinin yanında sağlıkları da önemlidir, bu yüzden Karakter Dükkanı olarak biz, size sadece orijinal ve lisanslı Minişler ürünlerini sunuyoruz. En güzel Littlest Pet Shop oyuncakları için gönül rahatlığı ile Karakter Dükkanı’ndan alışveriş yapabilirsiniz.


 

EN POPÜLER EN GÜZEL 10 MİNİŞLER OYUNCAKLARI:

Birçok minik kızın en sevdiği en güzel oyuncaklardan biridir Miniş oyuncaklar. Bu şeker minik minişleri, birbirinden şeker bu evci hayvanları toplamaya, koleksiyon yapmaya ve de birbirleri ile konuşturmaya bayılırlar. Hasbro firmasının 3000den fazla farklı miniş çıkarttığı söyleniyor. Bazıları çok az adette çıkıyor ve de bir sonraki koleksiyonda yer almıyor, dolayısı ile de bazı minişleri bulmak da çok zor oluyor. 2 yaşından 12 yaşına kadar olan küçük kızlar, hatta bazen büyükler bile bu minişleri kendi koleksiyonuna katmak için çok arıyorlar ve bulduklarında da miniş partisi veriyorlar.

Hasbro firması sürekli yeni ve yaratıcı fikirler ile yeni Miniş oyuncakları çıkarıyor. Ve siz de kızınıza en güzel Miniş oyuncaklarından birini almak istiyorsunuz.

Peki en güzel Miniş oyuncakları hangileri? Sizin için sıraladık.

 1. Miniş apartmanı: En güzel miniş oyuncağı bu Miniş evi. Minişler nerede uyuyacaklar? Tabi ki miniş evinde, miniş apartmanında. 30 farklı Minişi bir arada tutabileceğiniz, uyutabileceğiniz bu miniş oyuncağında, 1 miniş, 1 miniş yavrusu mini miniş ve aksesuarları var. Ayrıca kaydırak, akvaryum ve farklı aksesuarlar da var.
 2. Miniş gemisi: Birçok farklı Minişi bir arada seyahata çıkarabileceğiniz bu Miniş gemisi 3 katlı. En güzel Miniş oyuncaklarından olan bu Miniş gemide, minişler güvertede güneşlenecek ya da denize gierecek. Bu miniş teknesinde 3 farklı boyda miniş ve 8 adet farklı miniş aksesuarları var.
 3. Littlest Pet Shop Kedi Miniş Eğlence Parkı Oyun Seti: Bu minişlerin parka çıkması gerekir değil mi? İşte Kedi minişlerin bir arada eğlenebileceği , kedi yuvalarının olduğu, tırnakları ile tırmıkladığı, kedi miniş oturaklarının olduğu bir çok şeker miniş en güzel Miniş oyuncaklarındandır. İçinde 1 adet kedi miniş ve de birçok aksesuar vardır.
 4. Miniş Kamyonu – Pembe Miniş karavanı: Bizim tatlı minişler bir yerden bir yere gezmeye giderken de bu miniş kamyonunu kullanacak. En güzel miniş oyuncaklarından olan bu miniş kamyonu çerisinde 3 adet farklı renkte miniş vardır. Ve tabi bizim minik minişlerin seyahat halindeyken yiyecekleri yemek aksesuarları vardır.
 5. Miniş ailesi- Littlest Pet Shop miniş ailesi: Birkaç farklı seri Miniş ailesi oyuncakları vardır. Miniş Maymun ailesi, Miniş köpek ailesi, Miniş kedi ailesi. En güzel miniş ailelerinin içinde anne baba miniş hayvanlar ve de 3 farklı minik mini miniş ve aksesuarları vardır. Bu miniş aileleri ile çok şeker miniş oyunları oynanabilir.
 6. Miniş Eğlence merkezi Oyun Seti: 30 farklı minişi bir arada tutabilen ve de içinde iki katlı kadırak, pati şeklinde salıncak, hamster topu gibi eğlenceli aktivitelerin olduğu bu güzel miniş eğlence merkezinde minişler ve kızınız çok eğlenecek. Bu miniş oyun seti içerisinde 3 farklı miniş de var. Bu miniş oyuncağı içerisinde çok güzel balonlar, dekoratif parçalar ve çıkartmalar da var. Sanki minişler bir şehir içerisinde yaşıyorlar ve de birbirleriyle zevkle oynuyorlar.
 7. Miniş Jeti- Littlest Pet Shop Miniş Uçak Oyun Seti: Her zaman bulunamayan bu miniş oyuncağı ile minişler uzak yerlere seyahata çıkacak.
 8. Miniş ve yavrusu setleri oyuncakları: Çok şeker minişler ve yanlarında da minik yavruları en sevilen en güzel miniş oyuncaklarından .2 tane minişin birarada olduğu bu setlerde minişlerin minik aksesuaları da oluyor. Ayrıca bu minişler çok da güzel dostlar. Bu miniş ve yavrusu ya da miniş iyi dosların çok güzel kolleksiyonlarını yapabilirsiniz.
 9. Minişler kolleksiyonu: Her sene farklı seri Miniş koleksiyon arkadaş seti çıkıyor. Bazıları Gezi arkadaşları, bazıları kutup hayvanları, bazıları ev arkadaşları… Hepsinin içinde farklı farklı miniş hayvancıkları var. Kızınız bu miniş oyuncağına bayılacak.
 10. Tekli ve ikili Minişler: Ve tabi ki tekli ve ikili minişler. Kızınız kedi, köğek, kuş ya da tavşan gibi hangi hayvanı çok seviyorsa o hayvanı ve de farklı serilerinin minişlerini toplamaya bayılacaktır.

Karakter Dükkanı, türkiye’nin en büyük miniş oyuncakları mağazası. Artık miniş oyuncaklarını tek tek aramanıza gerek. En güzel ve en ucuz Littlest Pet Shop Miniş oyuncakları 40% indirimli fiyat ve kapıda ödeme ile Karakter Dükkanında.

MİNİŞLER VİDEOMUZU İZLEDİNİZ Mİ ?

Minişler Oyuncakları

Minişler, orijinal adıyla Littlest Pet Shop, 2012 yılında yayınlanmaya başlayan Kanada-Amerikan yapımı çizgi dizidir. Türkiye’de ise Eylül 2013’te yayınlanmaya başlamış ve o günden itibaren hayatlarımızda yerini almıştır. Minişler’in bu güne kadar 4 sezonu ve 104 bölümü yayınlanmıştır.

Minişler serisinin konusuna gelecek olursak, ana karakter Blythe Baxter ve babası Rodger Baxter, iş nedeniyle yeni bir şehre taşınırlar. Taşındıkları evin hemen altında ise Littlest Pet Shop adlı bir evcil hayvan mağazası yer almaktadır. Blythe burada Brittany and Whittany Biskit ile tanışır. Zengin bir ailenin çocukları olan ve alışveriş yapmayı çok seven bu kızlar, Bltyhe’ı da alış verişe, yeni kıyafetler almaya davet ederler. Fakat şehre yeni taşınan Bltyhe, yapması gereken çok iş olduğunu ve eşyalarını yerleştireceğini söyler. Kızlardan ayrılan Blythe, dairesinde bir resmin arkasında asansör keşfeder ve onun içine biner. Asansör aşağıya, yani Littlest Pet Shop’a inmektedir. Asansörü tam olarak nasıl kullanacağını keşfedemeyen Blythe, yanlışlıkla kafasını çarpar. Başını çarpması sonucu Bltyhe, hayvanları anlamaya başlar.

Littlest Pet Shop’u keşfetmeye çalışan Blythe, şarkı söyleme yeteneğine sahip bir köpek olan Zoe’nin şarkısını duyar ve başlarda çok korkar. Pet Shop’un lanetli olduğunu bile düşünür. Daha sonrasında hayvanlar Bltyhe’a Pet Shop’un kapanmak üzere olduğunu ve onun yardımına ihtiyaçları olduğunu söyler, çünkü onları şu ana kadar tek anlayabilen kişi Blythe’tır. Eğer Pet Shop kapanırsa hayvanlar başka bir Pet Shop’a taşınmak zorunda kalacaklardır. En sonunda Blythe, hayvanlara yardım etmeye karar verir ve böylece macera başlar.

Minişler serisindeki her hayvanın farklı karakter özellikleri ve farklı yetenekleri vardır. Her hayvanın kendine özel bir ismi olduğundan da bahsetmeliyiz. Örneğin, Zoe Trent adlı köpeğin şarkı söyleme yeteneği vardır ve ilgi odağı olmayı çok sever. Pepper Clark adlı kokarcanın ise komedyenlik yetenekleri vardır ve her zaman yeni şakalar yapmayı düşünür. Penny Ling adındaki panda ise ritmik dansa yeteneklidir ve minişler arasında en hassas olanıdır. Minişler dünyasında daha adını sayamadığımız birçok farklı özellikte hayvan var. Onların da tıpkı bizler gibi kendi dünyaları, sevdikleri, sevmedikleri, hobileri ve kişilikleri var. Hayal gücünü harmanlayarak çocukları hayvanların iç dünyasıyla tanıştıran Minişler, onların empati duygularını güçlendiriyor ve hayvanlarla yakın bir bağ kurmalarını da sağlıyor aynı zamanda.

Kısa sürede çocuklar tarafından büyük beğeni toplayan Minişler’in oyuncakları da üretildi. Minişler oyuncak çeşitlerinden en popüler olanları hayvan figürleridir. Çizgi dizideki ve daha sonradan oluşturulan karakterlerin figürleri, yanlarında aksesuarlarla gelmektedir. Bu miniş figürlerinin farklı bir özelliği ise arkalarındaki QR kodları. QR kodları ile sahibini bir uygulamaya yönlendiren minişler, çocuklara farklı oyunlar oynama imkanı sağlıyor. Bu güne kadar üretilmiş 200’den fazla farklı miniş var.

Her biri farklı özelliklere sahip Minişler’in oyuncak setleri de var. Tıpkı bizler gibi Minişler de şehir gezintisi yapmayı seviyor, sandala binebiliyor veya araba sürebiliyorlar. Bu farklı Miniş oyuncakları ile çocuklar Minişler’i şehir gezintisine çıkarabiliyor, güzel vakit geçirebiliyorlar.

Minişler figürlerini toplayarak büyük bir koleksiyon yapmak da mümkün. Koleksiyon yapan çocuklar Minişler oyuncakları ile her türlü oyunu oynayabiliyorlar. Kimi çocuklar Minişler oyuncakları için ev yaparken, kimi çocuklar ise onlara farklı roller verip rol yapma oyunları oynuyor. Böylece kaliteli zaman geçiren çocuklar hem hayvanlar hakkında bilgi sahibi olmuş oluyor, hem de yaratıcılık, rol yapma gibi becerileri gelişiyor. Çocuklar Minişler ile eğlenceli vakit geçirirken bu becerilerini geliştirerek, hayvan sevgisi de kazanmış oluyorlar. Bu nedenle Minişler oyuncakları çocukların hayatında önemli bir yere sahip.

Karakter Dükkanı ile onlarca farklı Minişler oyuncağına sahip olmak mümkün. Çocukların eğlenceli vakit geçirmesinin yanında sağlıkları da önemlidir, bu yüzden Karakter Dükkanı olarak biz, size sadece orijinal ve lisanslı Minişler ürünlerini sunuyoruz. En güzel Littlest Pet Shop oyuncakları için gönül rahatlığı ile Karakter Dükkanı’ndan alışveriş yapabilirsiniz.

 

EN POPÜLER EN GÜZEL 10 MİNİŞLER OYUNCAKLARI:

Birçok minik kızın en sevdiği en güzel oyuncaklardan biridir Miniş oyuncaklar. Bu şeker minik minişleri, birbirinden şeker bu evci hayvanları toplamaya, koleksiyon yapmaya ve de birbirleri ile konuşturmaya bayılırlar. Hasbro firmasının 3000den fazla farklı miniş çıkarttığı söyleniyor. Bazıları çok az adette çıkıyor ve de bir sonraki koleksiyonda yer almıyor, dolayısı ile de bazı minişleri bulmak da çok zor oluyor. 2 yaşından 12 yaşına kadar olan küçük kızlar, hatta bazen büyükler bile bu minişleri kendi koleksiyonuna katmak için çok arıyorlar ve bulduklarında da miniş partisi veriyorlar.

Hasbro firması sürekli yeni ve yaratıcı fikirler ile yeni Miniş oyuncakları çıkarıyor. Ve siz de kızınıza en güzel Miniş oyuncaklarından birini almak istiyorsunuz.

Peki en güzel Miniş oyuncakları hangileri? Sizin için sıraladık.

 1. Miniş apartmanı: En güzel miniş oyuncağı bu Miniş evi. Minişler nerede uyuyacaklar? Tabi ki miniş evinde, miniş apartmanında. 30 farklı Minişi bir arada tutabileceğiniz, uyutabileceğiniz bu miniş oyuncağında, 1 miniş, 1 miniş yavrusu mini miniş ve aksesuarları var. Ayrıca kaydırak, akvaryum ve farklı aksesuarlar da var.
 2. Miniş gemisi: Birçok farklı Minişi bir arada seyahata çıkarabileceğiniz bu Miniş gemisi 3 katlı. En güzel Miniş oyuncaklarından olan bu Miniş gemide, minişler güvertede güneşlenecek ya da denize gierecek. Bu miniş teknesinde 3 farklı boyda miniş ve 8 adet farklı miniş aksesuarları var.
 3. Littlest Pet Shop Kedi Miniş Eğlence Parkı Oyun Seti: Bu minişlerin parka çıkması gerekir değil mi? İşte Kedi minişlerin bir arada eğlenebileceği , kedi yuvalarının olduğu, tırnakları ile tırmıkladığı, kedi miniş oturaklarının olduğu bir çok şeker miniş en güzel Miniş oyuncaklarındandır. İçinde 1 adet kedi miniş ve de birçok aksesuar vardır.
 4. Miniş Kamyonu – Pembe Miniş karavanı: Bizim tatlı minişler bir yerden bir yere gezmeye giderken de bu miniş kamyonunu kullanacak. En güzel miniş oyuncaklarından olan bu miniş kamyonu çerisinde 3 adet farklı renkte miniş vardır. Ve tabi bizim minik minişlerin seyahat halindeyken yiyecekleri yemek aksesuarları vardır.
 5. Miniş ailesi- Littlest Pet Shop miniş ailesi: Birkaç farklı seri Miniş ailesi oyuncakları vardır. Miniş Maymun ailesi, Miniş köpek ailesi, Miniş kedi ailesi. En güzel miniş ailelerinin içinde anne baba miniş hayvanlar ve de 3 farklı minik mini miniş ve aksesuarları vardır. Bu miniş aileleri ile çok şeker miniş oyunları oynanabilir.
 6. Miniş Eğlence merkezi Oyun Seti: 30 farklı minişi bir arada tutabilen ve de içinde iki katlı kadırak, pati şeklinde salıncak, hamster topu gibi eğlenceli aktivitelerin olduğu bu güzel miniş eğlence merkezinde minişler ve kızınız çok eğlenecek. Bu miniş oyun seti içerisinde 3 farklı miniş de var. Bu miniş oyuncağı içerisinde çok güzel balonlar, dekoratif parçalar ve çıkartmalar da var. Sanki minişler bir şehir içerisinde yaşıyorlar ve de birbirleriyle zevkle oynuyorlar.
 7. Miniş Jeti- Littlest Pet Shop Miniş Uçak Oyun Seti: Her zaman bulunamayan bu miniş oyuncağı ile minişler uzak yerlere seyahata çıkacak.
 8. Miniş ve yavrusu setleri oyuncakları: Çok şeker minişler ve yanlarında da minik yavruları en sevilen en güzel miniş oyuncaklarından .2 tane minişin birarada olduğu bu setlerde minişlerin minik aksesuaları da oluyor. Ayrıca bu minişler çok da güzel dostlar. Bu miniş ve yavrusu ya da miniş iyi dosların çok güzel kolleksiyonlarını yapabilirsiniz.
 9. Minişler kolleksiyonu: Her sene farklı seri Miniş koleksiyon arkadaş seti çıkıyor. Bazıları Gezi arkadaşları, bazıları kutup hayvanları, bazıları ev arkadaşları… Hepsinin içinde farklı farklı miniş hayvancıkları var. Kızınız bu miniş oyuncağına bayılacak.
 10. Tekli ve ikili Minişler: Ve tabi ki tekli ve ikili minişler. Kızınız kedi, köğek, kuş ya da tavşan gibi hangi hayvanı çok seviyorsa o hayvanı ve de farklı serilerinin minişlerini toplamaya bayılacaktır.

Karakter Dükkanı, türkiye’nin en büyük miniş oyuncakları mağazası. Artık miniş oyuncaklarını tek tek aramanıza gerek. En güzel ve en ucuz Littlest Pet Shop Miniş oyuncakları 40% indirimli fiyat ve kapıda ödeme ile Karakter Dükkanında.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.