x
0212 227 60 40 Destek Hattı
Bu Karakterin Diğer Ürünleri

MİNİŞLER PET SHOP OYUNCAKLARI

1 2 3
Toplam 61 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Minişler Oyuncakları

Minişler, orijinal adıyla Littlest Pet Shop, 2012 yılında yayınlanmaya başlayan Kanada-Amerikan yapımı çizgi dizidir. Türkiye’de ise Eylül 2013’te yayınlanmaya başlamış ve o günden itibaren hayatlarımızda yerini almıştır. Minişler’in bu güne kadar 4 sezonu ve 104 bölümü yayınlanmıştır.

Minişler serisinin konusuna gelecek olursak, ana karakter Blythe Baxter ve babası Rodger Baxter, iş nedeniyle yeni bir şehre taşınırlar. Taşındıkları evin hemen altında ise Littlest Pet Shop adlı bir evcil hayvan mağazası yer almaktadır. Blythe burada Brittany and Whittany Biskit ile tanışır. Zengin bir ailenin çocukları olan ve alışveriş yapmayı çok seven bu kızlar, Bltyhe’ı da alış verişe, yeni kıyafetler almaya davet ederler. Fakat şehre yeni taşınan Bltyhe, yapması gereken çok iş olduğunu ve eşyalarını yerleştireceğini söyler. Kızlardan ayrılan Blythe, dairesinde bir resmin arkasında asansör keşfeder ve onun içine biner. Asansör aşağıya, yani Littlest Pet Shop’a inmektedir. Asansörü tam olarak nasıl kullanacağını keşfedemeyen Blythe, yanlışlıkla kafasını çarpar. Başını çarpması sonucu Bltyhe, hayvanları anlamaya başlar.

Littlest Pet Shop’u keşfetmeye çalışan Blythe, şarkı söyleme yeteneğine sahip bir köpek olan Zoe’nin şarkısını duyar ve başlarda çok korkar. Pet Shop’un lanetli olduğunu bile düşünür. Daha sonrasında hayvanlar Bltyhe’a Pet Shop’un kapanmak üzere olduğunu ve onun yardımına ihtiyaçları olduğunu söyler, çünkü onları şu ana kadar tek anlayabilen kişi Blythe’tır. Eğer Pet Shop kapanırsa hayvanlar başka bir Pet Shop’a taşınmak zorunda kalacaklardır. En sonunda Blythe, hayvanlara yardım etmeye karar verir ve böylece macera başlar.

Minişler serisindeki her hayvanın farklı karakter özellikleri ve farklı yetenekleri vardır. Her hayvanın kendine özel bir ismi olduğundan da bahsetmeliyiz. Örneğin, Zoe Trent adlı köpeğin şarkı söyleme yeteneği vardır ve ilgi odağı olmayı çok sever. Pepper Clark adlı kokarcanın ise komedyenlik yetenekleri vardır ve her zaman yeni şakalar yapmayı düşünür. Penny Ling adındaki panda ise ritmik dansa yeteneklidir ve minişler arasında en hassas olanıdır. Minişler dünyasında daha adını sayamadığımız birçok farklı özellikte hayvan var. Onların da tıpkı bizler gibi kendi dünyaları, sevdikleri, sevmedikleri, hobileri ve kişilikleri var. Hayal gücünü harmanlayarak çocukları hayvanların iç dünyasıyla tanıştıran Minişler, onların empati duygularını güçlendiriyor ve hayvanlarla yakın bir bağ kurmalarını da sağlıyor aynı zamanda.

Kısa sürede çocuklar tarafından büyük beğeni toplayan Minişler’in oyuncakları da üretildi. Minişler oyuncak çeşitlerinden en popüler olanları hayvan figürleridir. Çizgi dizideki ve daha sonradan oluşturulan karakterlerin figürleri, yanlarında aksesuarlarla gelmektedir. Bu miniş figürlerinin farklı bir özelliği ise arkalarındaki QR kodları. QR kodları ile sahibini bir uygulamaya yönlendiren minişler, çocuklara farklı oyunlar oynama imkanı sağlıyor. Bu güne kadar üretilmiş 200’den fazla farklı miniş var.

Her biri farklı özelliklere sahip Minişler’in oyuncak setleri de var. Tıpkı bizler gibi Minişler de şehir gezintisi yapmayı seviyor, sandala binebiliyor veya araba sürebiliyorlar. Bu farklı Miniş oyuncakları ile çocuklar Minişler’i şehir gezintisine çıkarabiliyor, güzel vakit geçirebiliyorlar.

Minişler figürlerini toplayarak büyük bir koleksiyon yapmak da mümkün. Koleksiyon yapan çocuklar Minişler oyuncakları ile her türlü oyunu oynayabiliyorlar. Kimi çocuklar Minişler oyuncakları için ev yaparken, kimi çocuklar ise onlara farklı roller verip rol yapma oyunları oynuyor. Böylece kaliteli zaman geçiren çocuklar hem hayvanlar hakkında bilgi sahibi olmuş oluyor, hem de yaratıcılık, rol yapma gibi becerileri gelişiyor. Çocuklar Minişler ile eğlenceli vakit geçirirken bu becerilerini geliştirerek, hayvan sevgisi de kazanmış oluyorlar. Bu nedenle Minişler oyuncakları çocukların hayatında önemli bir yere sahip.

Karakter Dükkanı ile onlarca farklı Minişler oyuncağına sahip olmak mümkün. Çocukların eğlenceli vakit geçirmesinin yanında sağlıkları da önemlidir, bu yüzden Karakter Dükkanı olarak biz, size sadece orijinal ve lisanslı Minişler ürünlerini sunuyoruz. En güzel Littlest Pet Shop oyuncakları için gönül rahatlığı ile Karakter Dükkanı’ndan alışveriş yapabilirsiniz.

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.