x
0212 227 60 40 Destek Hattı
Minnie Mouse'un Diğer Ürünleri

MİNNİE MOUSE OYUNCAKLARI

1 2 3 .... 7 8 9
Toplam 197 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 7 8 9

MINNIE MOUSE:

Minnie Mouse , Minnie fare, tüm minik kız çocuklarının, bebeklerin ve de annelerinin gözdesidir. Neredeyse şirinliğin sembolü olmuştur. Minnie Mouse, Walt Disney karakteri olan Mickey Mouse (Miki fare)nin kız arkadaşıdır. Minnie Mouse aynı zamanda Daisy Duck (Daisy Ördek)in de yakın arkadaşıdır. En son Mickey Mouse çizgi filminde, Donald Duck (Donald Amca), Goofy ve Mickey Mouse'a, Fransa prensesi olarak eşlik etmektedir.

Minnie Mouse aynı zamanda bir moda ikonu da olmuştur. Minnie Mouse pembe ya da kırmızı renkli puantiyeli elbiseler giyer. Fiyonklu topuklu ayakkabıları ve saçındaki kurdelası da çok ünlüdür. Minnie Mouse kıyafetleri bebekler, kız çocukları ve hatta anneleri arasında çok popülerdir. Kız çocukları Minnie mouse elbisesi , Minnie mouse kıyafeti ile çok şirin olurlar, partilerde de Minnie mouse kostümü giymeye bayılırlar. Minnie Mouse stilini Minnie mouse ayakkabıdan, pandufa, şemsiyeye ve hatta tokalara kadar birçok Minnie mouse kıyafetinde görebilirsiniz. Minnie mouse stili çocuk odalarında da görülür. Minnie mouse çarşaf ve nevresim takımı, Minnie mouse oyuncak kutuları ve Minnie mouse lambası ile çok şirin bir çocuk odası yapabilirsiniz.

Küçük kızlar birçok farklı Minnie mouse ürünlerine bayılırlar. Minnie Mouse nevresim takımlı yataklarda peluş Minnie Mouse oyuncaklarına sarılıp uyurlar. Güzdüzleri de Minnie mouse oyuncakları ya da oyun setleri ile oynamaktan çok zevk alırlar. Anneler küçük kızlarının ilk yaş doğum günlerinde Minnie Mouse doğum günü partisi yapmaya bayılır ve Minnie Mouse parti malzemelerini tercih eder. Süslenmeyi seven kızlar Minnie mouse kozmetik ürünlerini de tercih edebilirler. Bizim favorimiz Minnie mouse parfüm, kokusu gerçekten çok güzel. Kızınız yemek yemiyorsa da Minnie Mouse tabak ve yemek seti ile de kızınızı yemek yemeye daha çok ikna edebilirsiniz.

Minnie Mouse hayranlarının artık dükkan dükkan gezmesine gerek yok. Karakter Dükkanı olarak yüzlerce Minnie fare ürününü bir arada tek sayfada topladık, sizin alışverişinizi kolaylaştırdık. Ve çocuğunuzun sağlığını kendi çocuğunuzun sağlığı gibi düşünerek, sadece kaliteli orijinal ürünleri satıyoruz. Dolayısı ile sadece denetlenmiş kaliteli lisanslı firmaların ürünlerini sunuyoruz. Üstelik kapıda ödeme alternatifi, telefonla sipariş kolaylığı ve kredi kartına taksit imkanı ile. İyi alışverişler.

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.