x
0212 227 60 40 Destek Hattı
minyonlar banner minions youtube
Minyonlar'ın Diğer Ürünleri

BLOG YAZILARI İÇİN TIKLA

Minyonlar (Minnions) hakkında bilinmesi gereken her şey

MINYONLAR - MINIONS OYUNCAKLARI

1 2 3 4 5
Toplam 99 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

MINIONS - MİNYONLAR OYUNCAKLARI:

Minyonlar (İngilizce adı ile Minions) sarı kafalı sarı vücutlu, büyük gözlük takan tarih boyunca yaramazlık peşinde olan minik eğlenceli yaratıklardır. Minyonlar en son Despicable Me (Çılgın Hırsız 2) filminde Scarlet Overkill adındaki bir kötü bir kadına hizmet etmektedir.

Minyonların zaafı ise muz ve yaramazlıktır. Hepsi mavi kot tulum giyer. Hepsi büyük yuvarlak gözlük takarlar. Minyonlar kendi aralarınca Minyonca diye farklı bir dil ile konuşurlar. Ve her yaramazlık yaptıklarında yaramazca kahkaha atarlar.


Minions karakterleri KevinStuart ve Bob, New York'a gelirler ve burada yaramazlık peşinde koşarken, başlarına hep bir sakarlık ve komiklikler gelir. Dave, en büyük minyondur. Aralarındaki en akıllısı, kibar ve arkadaşlarını koruyandır. İnce ve uzun boyludur, güzel taranmış ince saçları vardır. İki gözlüdür ve her iki gözünde de büyük gözlükleri vardır. Stuart tek gözlüdür ve çok arkadaş canlısı, oyuncu, zeki ve komiktir. Stuart eğlenmeyi ve kurallara uymayı sevmez. Ve Minyonlar arasında en oburu ve hep aç olanıdır. Hatta bir defasında Kevin ve Bob'u muz sanıp yemeye kalkmıştır. Bob de en küçük ve kel minions karakteridir ve hep yaramazlık peşindedir. Genelde elinde kahverengi peluş bir ayıcık vardır. Bob, seyahata katılabilmek için Kevin'e yalvarmış olan tek minyondur. Kevin, yaramaz diğer bir minyondur, tek gözlüdür. Gru ile tanışan ilk ve tek minyondur.

Karakter Dükkanı olarak biz size birçok Minyonlar oyuncaklarını ve Minyonlar kıyafetlerini bir arada tek bir sayfada sunuyoruz. Okula giderken Minyonlar çantaları ve Minyonlar defteri ile okulu zevkli hale getirin. Yazın en sevimli Minyonlar havluları ile denize girin, Minyonlar tişörtleri ile dolaşın. Ve her zaman Minyonlar oyuncakları ile oynayın. Hepsi tek bir sayfada Karakter Dükkanı'nda. Üstelik telefonla sipariş imkanı, kapıda ödeme kolaylığı ve kredi kartına taksit imkanı ile. 

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.