Minyonlar (Minnions) Hakkında Bilinmesi Gereken Herşey

02 Mart 2016

Minyonlar

Minionlar çok becerikli ve minik yaratıklardır. Sarı renktedirler ve hepsinde mutlaka gözlük bulunur. Minionlar en karmaşık cihazları bile saniyeler içersinde inşa eden minik, iki ayaklı, iki elli ve her elde üçer parmağı olan sevimli film kahramanlarıdır. Minion oyuncakları da bu karakterden üretilmiştir.

Sürpriz oyuncak kutuları şeklinde vücutları her zaman sarı renktedir. Kıyafetleri karakterleri ve becerilerine göre değişiklik gösterir ama genelde sarı bedenlerini örtecek fazla bir giysi giymezler. En çok askılı mavi kot pantolonu severler. Pilli Minion oyuncakları müzik aleti çalma, tamir etme ve şarkı söyleme gibi yeteneklere sahiptir.

Minionların mutlaka bir yada iki daireli gözlükleri olur. Çünkü hepsinin iki gözü yoktur. Bazılarının alınlarının ortasında büyükçe tek bir gözü ve haliyle tek bir gözlük camı olur. Gözlüklerinin çerçevesi kalın ve metalik gri renktedir. Bunlar üretken, hızlı, itaatkâr biraz da sakar canlılar olduklarından dış görünüş ve kıyafetleri bu özelliklerini yansıtır. Burunları yoktur ama kocaman dişleri olan geniş bir ağızları vardır.

Gürültücü yaratıklar olduklarından bu durum çok da şaşırtıcı değildir. Minion oyuncak çeşitleri gitar, tamir aletleri, borazan, tesisat malzemeleri gibi ek oyuncaklarla birlikte satılmaktadır. Çocuklara üretimin ve iş yapmanın bilincini aşılayan Minion Oyuncak çeşitleri bu anlamda diğer oyuncaklardan ayrılır.

Minionlar boş durmayı sevmeyen karakterlerdir hatta bu durum onların başına türlü belalar da açmaktadır. Minionlar tek satıldığı gibi üçlü ya da daha çok Minion içeren gruplar halinde de satılmaktadır. Minion oyuncak kız ve erkek çocukları için ayrı veya ortak oynayabilecek oyuncaklar içermektedir.

Oyuncaklarda ufak aksesuarlarla erkeklerle kızlar bir birinden ayrılmaktadır. Minionların yüzlerinde her zaman bir iş peşinde olduklarını belli eden bir ifade vardır. Genellikle neşelidirler ve oyuncaklara bu özellikler yansıtılmıştır. Kendi aralarında konuştukları özel ve az sayıda kelime içeren bir dilleri de bulunur. Başında pervaneler dönen Minion oyuncak modeli en sevilenlerden biridir. Oyuncak pille çalışmaktadır.

Çalışkanlıkları ve sevimli sakarlıkları ile çocukların çok sevdiği Minion karakterleri maceralarına ve projelerine son hızla devam etmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER
minyonlar panço minyonlar plaj havlusu minyonlar eğitim kiti minyonlar okul seti minyonlar öpük tabancası
Minions Plaj Pançosu - Minyonlar Plaj Havlusu Minions Plaj Havlusu Minyonlar Eğitim Kiti - Minions Edukit Minions Okul Seti (Anaokulu Çantası, Beslenme Çantası, Çelik Matara) Minions Köpük Tabancası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.