x
0212 227 60 40 Destek Hattı

HANGİ MONSTER HIGH ÜRÜNÜ? HEMEN TIKLA !

Monster High Diğer Ürünleri

BLOG YAZILARI İÇİN TIKLA

Monster High bebekleri ve canavar çocuklar

MONSTER HİGH BEBEKLERİ ve OYUNCAKLARI

1 2 3 4
Toplam 91 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

MONSTER HIGH BEBEKLERİ ve OYUNCAKLARI:

Monster High bebekleri son zamanlarda çocuklar tarafından büyük rağbet görmekte. Peki, nedir bu Monster High? Neden çocuklar Monster High'ı bu kadar seviyor? İsterseniz Monster high Türkiye sitesinden inceleyelim, ya da biz size tanıtalım:

Monster High, Lissi Harisson tarafından yazılmış bir kitap serisidir ve eserin çizgi dizisi de yapılmıştır. Eserde Monster High lisesine giden ünlü canavarların çocuklarının maceraları anlatılmaktadır.

Günümüzde kız çocukları tarafından oldukça popüler bir yere sahip olan Monster High’daki her karakter oldukça özgün bir şekilde tasarlanmıştır ve her bir karakterin farklı özellikleri vardır. Ünlü canavarların çocukları olan bu ana karakterlerin kimisi vampir, kimisi zombi, kimisi ise hayalettir. Monster High lisesinde vampirlerin, hayaletlerin ve zombilerin arkadaşlığına tanık olmak mümkündür; serideki her özgün karakter, farklılıklarıyla kabul edilir.

Monster High çizgi filminde, acayip kızların birarada olduğu bir okuldaki arkadaşlık hikayesini anlatır. Bu okulda birçok farklı acayip kız vardır, ve burada acayip olma ve 'kusursuz olmama' doğaldır, ve herkesin farklılığı memnuniyetle kabul edilir. Monster High'ın sloganı 'Sen Kendin ol, Eşsiz ol ve Acayip ol'dur. Monster High'da çılgın bilim, çılgın el sanatları ve eşderhaların hayatı gibi acayip konular işlenir. Kız arkadaşlar, hep birlikte farklılıklarını iyilik ile kucaklamayı ve zorlukların üzerinden birlikte gelmeye çalışırlar. Farklı ve acayip olarak kendillerini muhteşem hissederler.

Monster High karakterlerinin görünümleri, alışılmışın oldukça dışındadır ve bu tasarımlar çizgi karakter sektöründe adeta yeni bir bakış açısı getirmiştir. Haliyle, bu kadar özgün ve sıra dışı gözüken karakterlerin çocuklar tarafından ilgi görmesi kaçınılmazdır.

Monster High serisinde birçok ilginç karaktere rastlamak mümkün:

En acayip kızlardan biri Draculara'dır ve ünlü vampir kont Dracula'nın kızıdır. Ana karakterlerden biri olan Draculaura tamı tamına 1599 yaşındadır! Dracula gibi vejetaryan acayip bir arkadaştır. Draculara'nın rengi mor, pembedir. Saçları siyah pembe çizgilidir. Onun en yakın arkadaşlarından biri olan Frankie Stein ise, Frankenstein canavarının kızıdır ve henüz 15 günlüktür ve en gençlerden biridir. Genelde gri renk giyinir ve saçları siyah beyaz ince uzun çizgilidir. Clawdeen Wolf, kurt adamın kızıdır, moda ve süs düşkünüdür. Mor renkli Monster High kızıdır ve kurt adam gibi kulakları vardır, saçları da kahverenktir. Cleo De Nile, mumya kraliçenn kızıdır ve kraliyet ailesinden gelir ve liderdir. Genelde sarı, mavi renk giyinir. Saçları sarı, kahvrengi ve siyah çizgilidir. Lagoona Blue, deniz canavarının kızıdır ve mavi renkli elbiseler giyer. Lagoona, denizden geldiği için çevreye çok önem verir ve mantığı ile davranmaya dikkat eder. Diğer Monster High kızları Ghoulia Yelps, Zombi'nin kızıdır ve okumaya ve ders çalışmaya bayılır. Bu karakterlerin yaşları birbirinden çok farklı olsa da, hepsi aynı sıralarda okuyan lise öğrencileridir.

Monster High’ın bu ilginç, kendi deyimleriyle “acayip” dünyasında her şey mümkün. Örneğin, bir vampir ile bir kurt kız en yakın arkadaşlar olabilir. Seride ejderha çocuklarından hayaletlere kadar birbirinden çok farklı özelliğe sahip karakterler yer almakta. Bütün bu çeşitlilikleri ortak bir noktada buluşturan yer ise Monster High lisesi.

Sıra dışı, ilginç, ve belki de ürkütücü bu kadar karakteri modayla bir araya getirip birbirinden güzel ve etkileyici görünüme sahip olan karakterler oluşturan Monster High, son zamanlarda tüm kızların gözdesi. İlgi çekici ve göz kamaştırıcı olmasının yanı sıra Monster High, kızlara “herkesin birbirinden farklı özellikleri olduğunu, ve bireylerin tüm farklılıklarıyla bir arada uyum içinde yaşayabileceği” mesajını da veriyor

Artık dükkan dükkan istediğiniz Monster High bebeğini aramanıza gerek yok hepsi burada. Karakter Dükkanı olarak biz size birçok farklı Monster High oyuncak ve Monster High bebeklerini bir araya getirdik ve size en ucuz Monster high bebekleri fiyatları ile aradığınız ürünü sunuyoruz. Karakter Dükkanı’nda onlarca çeşit Monster High oyuncakları bulmanız mümkün. Bunun dışında, sıra dışı olmayı seven kızlar için, özel günlerinde giyebilecekleri Monster High kostümleri de Karakter Dükkanı’nda mevcut! Üstelik hepsi kredi kartına taksit, kapıda ödeme imkanı ve telefonla sipariş kolaylığı ile. Bu arada hatırlatıyoruz, sizin çocuğunuzun sağlığını kendi çocugumuzun sağlığı gibi düşünerek, sadece lisanslı, denetlemiş iyi firmaların kaliteli orijinal ürünlerini sunuyoruz. İyi alışverişler.

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.