My Little Pony Animasyon Filmi

31 Ekim 2017

My Little Pony Official Trailer

Hazır vizyona girmişken animasyon filminin konusundan da biraz bahsedelim. Bildiğiniz üzere Equestria minik Pony’lerin yaşadığı yer. Kötü bir gücün Equestria ve Pony’leri tehdit etmesi üzerine minik atlarımız harekete geçer. Pony'ler, bu kötülüğe karşı, arkadaşlıklarının gücünü kullanarak huzur içinde yaşadıkları Equestria’yı kurtarmaya çalışır. Equestria dışında birbirinden heyecanlı maceralar yaşarken, yepyeni arkadaşlar da edinirler. Bu zorlu mücadeleden öğrendikleri ise arkadaşlığın sihirli gücü olacaktır.

Equestria World

                Onların katıldığı her macerada sizler de en az onlar kadar heyecanlanacak ve mutlu olacaksınız. Arkadaşlığın gücü ilk kez değil ama belki de ilk kez bu kadar güzel ve etkili bir şekilde gözler önüne serilecek. Sadece minik kızlarımızın değil ailelerinin de keyifle izleyeceği My Little Pony animasyon filmine ilgi oldukça yoğundu.

My Little Pony Equestria Girls

Peki, My Little Pony filmine hem çocuklar hem de büyükler neden bu kadar ilgi gösteriyor? Çünkü Pony karakterleriyle bir kez tanıştınız mı bir daha ayrılmak çok zor oluyor. Onların maceraları ile kendi yaşadıklarımızı düşündüğümüzde içtenlikle bağlantı kurabiliyoruz. Kızlarımıza dostluğun önemini ve dostlarımızla beraber hareket ettiğimizde her şeyin üstesinden kolaylıkla gelebildiğimizin mesajını veriyor. Kızlarımıza kuracakları dostluklar için önemli ipuçlarında bulunuyor.

My Little Pony

Anneler de kızları ile beraber Pony’lerin renkli hayatına dahil oluyor. Kızları onlarla beraber gülerken anneler de Pony’leri izlemekten son derece keyif alıyor. Ayrıca kızlarının arkadaşlık kavramını en güzel ve etkili bir şekilde deneyimlemesine katkı sağlıyorlar.

My Little Pony Family

Whatsapp SiparişHattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız WhatsApp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.