My Little Pony Karakterleri

31 Ekim 2017

Özellikle kız çocuklarımızın büyük ilgi ve hayranlıkla takip ettiği My Little Pony karakterlerini ne kadar tanıyoruz? Altı farklı renkte ve karakterdeki My Little Pony kahramanlarımızı yakından tanımaya ne dersiniz? Bu yazımızda birbirinden farklı renkte ve karakterde Pony’lerin birbirinden renkli hayatlarını öğrenmiş olacaksınız.

Rainbow Dash

Rainbow Dash

Rainbow Dash için Pony’lerin en maceraperesti olduğunu söyleyebiliriz. Maceraperest özelliğinin yanında da fazlasıyla yardımsever bir Pony. En tehlikeli ve en gizemli maceralarda arkadaşlarının bir numaralı yardımcısı olarak anında yanlarında oluyor. Ayrıca, Dünya’nın en hızlı Pegasus’u ünvanını da elinde bulunduruyor. Fiziksel görüntüsüyle olduğu kadar karakteriyle de renkli ve canlı bir kişiliğe sahip. Kendisini diğer Pony’lerle kıyasladığında biraz üstün görse de bu sevimlilik ve renklilikle de olsun o kadar dedirtiyor.

Rarity

Rarity

Masumiyet ve yeteneğin tek Pony’de buluşmuş hali Rarity. Kendisinin de bildiği üzere Rarity en güzel Pony’dir. En büyük eğlencesi kendisini olduğu kadar arkadaşlarını da güzelleştirmek diyebiliriz. Moda, makyaj ve güzellik dendiğinde hemen akla gelecek kişidir.

Fluttershy

Fluttershy

Fluttershy adından da belli olduğu gibi biraz utangaç ama çok fazla arkadaşı olan şirin mi şirin Pony’dir. Onun en büyük eğlencesi için arkadaşlarıyla vakit geçirmesini söyleyebiliriz. Tatlı dili ve arkadaşlarıyla kurduğu güçlü bağ sayesinde hiç yalnızlık çekmemektedir. Bakışları, duruşu ve tavrıyla zariflik temsili olan bu atımızın arkadaşları onun her zaman yanında olarak çekingenliğini yenmesini istemektedirler. Kızlarınıza arkadaşlığın önemi anlatacak en güzel Pony.

Twilight Sparkle

Twilight Sparkle

Spike adında bir ejderha arkadaşı olan karakterimiz Pony’ler arasında ‘Küçük Sihirbaz’ olarak bilinir. Yaptığı sihirler ile arkadaşlarının bir numaralı yardımcısıdır. Zarafeti, sihirli güzelliği ve tek boynuzu ile bazen arkadaşlarını büyüklük taslasa da onlara duyduğu sevgi her zaman için ön plandadır. Hem ışıl ışıl hem de çekici atımız güzelliği ile ilgiyi üzerine çekmektedir. Mor renginin asaletini de üzerinde ayrı taşıyor.

Pinkie Pie

Pinkie Pie

En özgür ve güzel sesli Pony, Pinkie Pie. Karakterimizin hobileri arasında komik ve birbirinden eğlenceli şarkılar yazmak, arkadaşlarıyla vakit geçirmek ve onları güldürmek yer alıyor. Renginin verdiği enerji ile çok hareketli ve enerjik bir yapıya sahip bu özgür atımız. Özgürlüğüne çok düşkün olduğu kadar maceralarına yeni arkadaşlar arayışı içerisinde. Belki de kızlarınız bu özgür ruhlu Pony’nin bir numaralı arkadaşı olmayı bekliyordur.

Applejack

Applejack

İşte karşınızda gerçekçiliği ve güvenilirliği ile ön plana çıkan turuncu Pony Applejack. Karakterimiz zekâsı ile birçok işin üstünden gelmiş ve yepyeni maceralarda zekâsı sayesinde hem daha çok zevk almış hem de akıllıca hareket etmiştir. Ailesinin elma bahçelerinde, şehirden uzakta büyümüş olan karakterimiz tam bir arkadaş canlısı. Arkadaşlarını ve onlarla birlikte vakit geçirmeyi çok seviyor. Eminiz kızlarınızın zeki ve arkadaş canlısı bir dosta ihtiyacı olduklarında Applejack hemen yanlarında olacak.

Birbirinden farklı özellikleri olmalarına rağmen birlikte çok iyi anlaşan ve her maceraya beraber atılan Pony’lerimiz kız çocuklarımızın bir numaralı oyun arkadaşları. My Little Pony Oyuncakları ile ponylerimiz kızlarımızın her zaman yanında.

Whatsapp SiparişHattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız WhatsApp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.