My Little Pony Karakterleri Hakkında Bilmedikleriniz

04 Mart 2016

Günümüzdeki çocukların vazgeçemediği çizgi filmlerinden biridir My Little Pony. İnsanın içini ısıtan birbirinden tatlı bu minik midilliler her filmlerinde maceradan maceraya atlar birbirlerine destek ve yardımcı olurlar. Çocuklar için en zararsız olabilecek üstüne iyi örnek olacak güzel arkadaşlık ve yardımseverlik örneği olan My Little Pony karakterleri neden ekranın dışında da oyuncaklarla çocuklarınızın yanında olmasın ki?

Çizgifilm, doğuştan liderlik yeteneğine sahip, zeki mi zeki Prenses Twilight Sparkle ile arkadaşlarının sahip olduğu ve kötülere karşı iyilik için kullandıkları güçleriyle ve eğlenceleriyle geçiyor. Sparkle, beceri ve yeteneklerini kullanarak çıkan sorunlarla diğer ponylerle beraber başediyor ve bu sırada kendisi ve arkadaşları ile ilgili yeni bilgiler keşfediyor. Akıllı Sparkle öğrendiği her şeyi tüm arkadaşlarıyla paylaşıyor.

Fluttershy oldukça nazik ve iyimser bir pony. Karşılarına çıkan sorunlarda herkese yardımcı olmaktan hoşlanır. Fluttershy'ın en önemli özelliği tam bir hayvansever olması ve Ponyville de yaşarken baktığı hayvanlar.

Oldukça çalışkan olan midillimiz Applejack çocuklara oldukça iyi bir örnek. Tüm işlerini tam zamanında bitirir ve ailesiyle arkadaşlarına da zaman ayırır. Şirin poni, Tatlı Elma bölgesinde çalışır ve doğayı korumaya kendini adamıştır.

Tam bir macera tutkunu Rainbow Dash en çok uçmaktan, çok hızlı uçmaktan hoşlanan yerinde duramayan oldukça enerjik little pony. Kendine olan güveni, enerjikliği ile tanınan Rainbow Dash, maceradan maceraya atlarken arkadaşlarını asla yalnız bırakmaz ev her zaman güvenilirdir.

Modacı süslü Rarity, oldukça yetenekli sanatçı ruhlu minik midillimiz tam bir yardımseverdir. Tüm modaya olan yeteneklerini cömertçe diğerleriyle paylaşır ve çok çalışkandır. Tabi ki Rarity de en çok arkadaşlarıyla olmaktan hoşlanır.

Bir diğer pony arkadaşımız tatlı mı tatlı Pinky Pie. Oldukça neşeli, eğlenceli bir kişiliğe sahip Pinky Pie dostlarını eğlendirmeye ve güldürmeye bayılır. Ayrıca tatlı şeyler yemeye de bayılır ve tabi ki partilere.

Pony oyuncakları ve my little pony oyunları çocuklar tarafından oldukça tercih edilmektedir. Özellikle My Little Pony okul çantası, My Little Pony peluş oyuncaklar, My Little Pony figür oyuncaklar sevilerek kullanılan ve yıllar geçse de eskimeyecek kıymeti azalmayacak ürünlerdendir. Tüm My Little Pony oyuncakları çeşitlerini orjinal ve lisanslı olarak Karakter Dükkanı'nda bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER
my little pony paten my little pony paten fluttershy ve kulübesi prenses twilight sparkle my little pony tişört
My Little Pony Paten - 4 Tekerlekli Elsa Kostümü Alana Oyuncak Kutusu Hediye My Little Pony Oyuncak - Fluttershy ve Kulübesi My Little Pony - Prenses Twilight Sparkle My Little Pony Tişört
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.