x
0212 227 60 40 Destek Hattı

HANGİ MY LITTLE PONY ÜRÜNÜ İLE İLGİLENİYORSUN? HEMEN TIKLA !

My Little Pony'nin Diğer Ürünleri

BLOG YAZILARI İÇİN TIKLA

My Little Pony karakterleri hakkında bilmedikleriniz

My Little Pony oyuncakları hakkında bilmediğiniz her şey

MY LITTLE PONY OYUNCAKLARI

1 2 3 4 5 6
Toplam 138 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Videolarımızı izlediniz mi?

my little pony youtube 1  my little pony youtube 2  my little pony youtube 3  my little pony youtube 4  my little pony youtube 5  my little pony youtube 6

MY LİTTLE PONY OYUNCAKLARI:

My little pony, günümüzün en çok sevilen küçük kız çocuk çizgi filmlerinden biridir. Çizgi film küçük minik atların, middillilerin arkaşlığını anlatır.

İçerisinde bol miktarda arkadaşlık, dostluk, iyilik ve yardımseverlik içeren şirin minik midillilerin maceralarının anlatıldığı My Little Pony kızlar başta olmak üzere her yaştan tüm çocukların ilgiyle takip ettiği çizgi film. Karşılaştıkları sorunlar karşısında Pony’ler tüm becerileri ve yetenekleri iyilik adına kullanır ve birlik içerisinde her sorunun üstesinden gelirler.

Çocuklara arkadaşlığı, yardımseverliği ve doğa sevgisi gibi güzel duyguları aşılayan bu çizgi filmde liderlik yeteneği ile zeki Prenses Twilight Sparkle arkadaşları ile çeşitli maceralar yaşayarak sihirleri sayesinde tüm sorunların üstesinden geliyorlar. Yardımseverliği ile herkesin yardımına koşan hayvansever Fluttershy ve tüm işlerini zamanında bitiren çalışkan doğasever Applejack çocuklara bir iyi örnektir.

Tatlı midillilerimiz arasında tam bir macera tutkunu olan ve hızlıca uçmaya bayılan rengarek Rainbow Dash kendine olan güveni ile hayran bırakır. Süslü modacı Rarity ise yeteneği ile herkesi kendine hayran bırakırken bu yeteneği tüm ponilerle paylaşmaktan çok mutlu olur. İsmi gibi tatlı mı tatlı Pinkie Pie sahip olduğu neşesini etrafındakilere yayarken parti yapmak için kendisine bahane bulmuştur bile.

Tüm çocukların hayran olduğu çizgi filmin My Little Pony oyuncakları yoğun talep nedeni ile oldukça çeşitlenmiştir. My Little Pony Oyuncak modelleri arasında Pinkie Pie oyuncak ve okul zamanı artan My Little Pony okul çantası da oldukça tercih edilenler arasındadır. Kız çocukları özellikle konsept doğum günü partisi düzenlediklerinde tercih ettikleri kıyafetler arasında My Little Pony kostümü üst sıralarda yer alır.

Pony oyuncakları için doğru adres olan Karakter Dükkânı istediğiniz tüm Pony oyuncak çeşitlerini sizlerle uygun fiyata orijinal olarak buluşturmaya devam ediyor.

My little pony oyuncakları hakkında daha fazla bilgi almak için de Hasbro Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.