x
0212 227 60 40 Destek Hattı
Ninja Kaplumbağalar'ın
Diğer Ürünleri

BLOG YAZILARI İÇİN TIKLA

Ninja Kaplumbağalar Karakterleri ve İsimleri

Efsane Ninja Turtles yeni nesil oyuncakları

Ninja Kaplumbağalar'ın özellikleri

NİNJA KAPLUMBAĞA OYUNCAKLARI

1 2
Toplam 46 ürün görüntüleniyor.
1 2

NİNJA KAPLUMBAĞALAR OYUNCAKLARI:

Ninja kaplumbağalar erkek çocuklar arasında çok sevilen orijinal adı 'Teenage Mutant Ninja Turtles' olan çizgi filmin süper kahramanlarıdır. Ninja kaplumbağalar, dövüş sanatına hakim 4 farklı kaplumbağadan ve onların ustası Usta Splinter'den oluşur. Bu 4 Ninja kaplumbağa kötüler ile savaşırlar.

En önemli Ninja kaplumbağalar, Leonardo, Raphael, Michelangelo ve Donatello'dur. Bu 4 kaplaumbağa birbirine çok bağlıdır ve her birinin çok farklı karakterleri vardır.

Leonardo, ekibin lideridir ve Bushido ve Ninjato ustası olarak mavi bant takar. Eğitime, meditasyona ve disipline çok önem verir. Kaplumbağalar arasındaki en dengeli olandır. 

Michelangelo, (Türkçede Mikelancelo) takımın yaramaz ve komik üyesi olan Ninja kaplumbağadır. Mikelancelo saf ve sevimli bir kaplumbağadır. Dünyayı ya iyi ya da kötü olarak görür, ve kendini sürekli okuduğu çizgi romanlardaki süper kahramanlara benzetir. Michelangelo aynı zamanda takımın en oburu ve şişmanıdır. Turuncu bant takar ve nuncaku ustasıdır.

Donatello, takımın en zekisidir ve bilim adamı olan Ninja Kaplumbağadır. Savaşmayı değil bilimi ve teknoloji kullanarak karşı tarafı yenmeyi sever, Bö kullanır ve mor bir bant takar.

Rafael, takımın hırçın ve yaramaz çocuğudur. Sai ustasıdır ve sarı bir bandaj takar. Çok çabuk sinirlenir ve aksiyonlarda hep en iyi hareketleri düşünür.

Splinter, tüm ailenin lideri mutant faredir ve takımın akıl babası ustasıdır. Dövüşmeyi Ninja kaplumbağalara Usta Splinter öğretir. 

Ninja Kaplumbağalar çizgi filminde, April O'neil adında insan bir dostları ve Casey Jones adına da kaplumbağa bir dostları vardır.

Ninja kamplumbağaların birçok Ninja kaplumabağa oyuncakları ve Ninja kaplumbağa oyununda giyilmek üzere de Ninja Kaplumbağa kostümü vardır. Eğer Ninja Kaplumbağa hayranı iseniz, artık dükkan dükkan dolaşıp Ninja kaplumbağa ürünü aramanıza gerek yok. Karakter Dükkanı tüm Ninja Kamplumbağa oyuncaklarını, Ninja kaplumbağa kostümünü, Ninja kaplumbağa maskesini ve Ninja kaplumbağa figürlerini bir sayfada bir araya getirdik. 

Ve sizin çocuğunuzun sağlığını kendi çocuğumuzun sağlığı gibi düşünerek sadece kaliteli ve orijinal ürünleri satıyoruz. Sadece kaliteli ve lisanslı, denetlenmiş firmaların orijinal ürünlerini bulabilirsiniz. Üstelik kapıda ödeme imkanı, telefonla sipariş kolaylığı ve kredi kartına taksit imkanı ile.

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.