x
0212 227 60 40 Destek Hattı

           HANGİ ÖRÜMCEK ADAM ÜRÜNÜ İLE İLGİLENİYORSUN?  HEMEN TIKLA !

orumcek adam kostumu spiderman orumcek adam figur orumcek adam oyuncakları orumcek adam parti malzemeleri spiderman orumcek adam okul cantasi
orumcek adam nevresim takımları orumcek adam kiyafeti cocuk odasi urunleri beslenme kırtasite urunleri

ÖRÜMCEK ADAM MASKESİ - SPIDERMAN MASKE

Karne İndirimi

Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

ÖRÜMCEK ADAM MASKESİ HAKKINDA:

Spider Man, yani Türkçedeki ismi ile Örümcek Adam, erkek çocukların en sevdiği süper kahramanlardan biridir. Çizgi romanları, çizgi filmleri ve Amerikan yapımı filmleri her yaştan insana hitap eder ve oldukça geniş bir kitle tarafından severek izlenir. Amerikan yapımı filmlerinde Örümcek Adam, asıl adı Peter Parker olan bir üniversite öğrencisidir. Üniversitenin bir bilim gezisi sırasında mutasyona uğramış bir örümcek tarafından ısırılan Parker, daha sonra örümcek hislerine ve özel güçlere sahip olur. Parmak uçlarındaki özel madde sayesinde duvara, binaya kolayca tırmanabilir, bileklerinden örümcek ağı fırlatıp bunlara tutunarak bir yerden başka bir yere uçarak gidebilir, gerektiğinde suçlulara zehir atarak onları kolayca yakalayabilir. Gündüzleri Peter Parker olan bu süper kahraman geceleri Örümcek adam kostümü giyerek Örümcek Adam'a yani Spider-Man'e dönüşür. Spider Man kostümüne ek olarak, başkaları tarafından tanınmamak için Örümcek adam maskesi takar. Bu Spider Man maskesi kırmızı renktedir. Spider Man'in Secret Wars serisinde, örümcek adam siyah Örümcek adam kostümü giymiştir. Bu nedenle siyah Örümcek adam maskesi takmıştır. Spider Man'in taktığı örümcek adam maskesinin üzerinde örümcek ağı deseni vardır; maskesinin göz kısmı tıpkı örümcek gözü gibi çıkıntılı ve çekiktir.

Örümcek Adam Türkiye'de erkek çocuklar tarafından çok sevilir. Çocuklar oyunlarında Spiderman kostümü ve Spiderman maskesi giyerek süper kahramanı canlandırırlar. Örümcek adam maskesini takan çocuklar hayal gücünü kullanarak yepyeni oyunlar üretirler ve tıpkı Spiderman gibi kötülere karşı savaşırlar. Örümcek adam gibi onlar da istedikleri her yere zıplayabilir, hızlı koşabilir, iplere tutunarak uçabilir.

Peter Parker’ın Örümcek Adam kimliğini ustalıkla saklaması ve kimsenin onun gizli güçlerini bilmemesi çizgi romanlarda ve filmlerde gizem yaratır. Peter Parker’ın örümcek adam kostümü giydikten sonra süper kahramana dönüşmesi erkek çocuklarına ilham verdiğinden onlar da kendi özel örümcek adam maskelerini taktıklarında süper kahramana dönüştüklerini düşünürler. Örümcek adam kostümü giyip Spider Man maskesi takarak oyun oynayan çocukların kötülüklere karşı koyma, adaletsiz düzenle savaşma, iyilerin yanında durup iyilik sever olma gibi insani duyguları zamanla gelişir.

Biz Karakter Dükkanı olarak sizler için çeşit çeşit Örümcek Adam maskelerini bir araya getirdik ve sizlerin seçiminize sunduk. Ürünlerimizin hepsi orijinal ve lisanslı olup sağlıklı malzemeden üretilmiştir. Örümcek adam maske çeşitlerimiz arasında enjeksiyon kalıplı klasik plastik örümcek adam maskelerimiz bulunmaktadır. 3 farklı renkte ve desende maske seçeneğimiz vardır; bunlardan biri de Iron Man yani Demir Adam Örümcek Adam maskesidir.

Plastik örümcek adam maskeleri çocuğunuzun başına kolayca takılabilir ve maskenin arkasındaki lastiği sayesinde yüze kolayca oturtulabilir. Bu sayede çocuklar Örümcek Adam gibi zıplayıp oradan oraya koşuştururken Örümcek adam maskeleri başlarından asla düşmeyecek. Maskenin rahat yapısı sayesinde başı sıkmaz ve çocuğunuzun canını acıtmaz. Maskenin göz kısmında çocukların rahatça görebilmesi için iki delik bulunmaktadır; bunun yanı sıra burun ve ağız kısmında da rahatça nefes alıp konuşabilmesi için delikler mevcuttur.

En çok sevilen favori ürünümüz ise Elektronik Örümcek Adam maskesidir. Bu teknoloji harikası maske, Örümcek Adam'ın filmlerde çıkardığı sesler gibi 10'dan farklı Örümcek Adam ses efekti çıkarabilmektedir. Üstelik bu maske Spiderman de diyor! Elektronik Örümcek Adam maskesinin videosuna Karakterdukkani.com adresinden ulaşabilirsiniz. Erkek çocuk partilerinde, kostüm partilerinde, Örümcek Adam konseptli doğum günü partilerinde çocuğunuza karton örümcek adam maskesi hediye edebilirsiniz.

Karakter Dükkanı, Türkiye'nin en büyük Örümcek Adam mağazasıdır. Örümcek adam kıyafeti, örümcek adam nevresim takımı, örümcek adam kostümü, örümcek adam oyuncakları, örümcek adam parti malzemeleri ve bunun gibi yüzlerce kaliteli ürünü Karakterdukkani.com'da bulabilirsiniz. Çocukların sağlığını düşünerek yalnızca orijinal, lisanslı ve denetlenmiş firmaların garantili ürünlerini satıyoruz çünkü tüm çocuklar bizim geleceğimiz. Lütfen siz de ucuz Çin malı ürünlerine itibar etmeyiniz, unutmayınız ki en ucuz çözüm her zaman en pahalı çözümdür. Artık istediğiniz Örümcek adam ürünü için mağaza mağaza dolaşmanıza gerek yok, hepsi Karakterdukkani.com adresinde, yalnızca bir tık uzağınızda; üstelik kapıda ödeme, kredi kartına taksit ve telefonla sipariş imkânı ile. Keyifli alışverişler dileriz.

Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.