Örümcek Adam Ve Ağlar Hakkında Bilinmesi Gerekenler

02 Mart 2016

spiderman ag atan oyuncak

Örümcek adam uzun yıllar çizgi roman karakteri olarak Amerika’da sevilen bir kahramandı. 1982 yılında ilk filmle birlikte tüm dünya örümcek adamı tanıdı. Film o kadar çok tutuldu ki birçok devam filmi ardı ardına çekildi.

Peter Parker kendi halinde pek de popüler olmayan bir gençken mutasyona uğramış bir örümcek tarafından ısırılınca yavaş yavaş yeni yetenekler kazanmaya başlar. Önceleri alışamadığı bu durum başına iş açsa da zamanla ağını nasıl kullanacağını öğrenir. Gökdelenler arasında ağ atarak uçarcasına gezer. Tanınmamak için bir kostüme ihtiyacı olduğunu anlar ve kıyafetini dizayn eder. Kendisi kadar popüler örümcek adam kostümü de böylece hazırlanmış olur.

Örümcek adam kostümünde pek çok kahramanda olan pelerin yoktur. Çünkü örümcek adam uçmaz. Bir örümcek gibi güçlü ağı sayesinde kendini rahatça taşır veya bir yerden sarkıtır. Kostümde siyah ve kırmızı ana renklerdir. Ağlar beyaz olarak kostümü çevreler. Örümcek adam kostümü oldukça dardır ve vücuda oturur. Omuzların üstünde kırmızı renk hâkimdir.

Başlık da streç bir malzemeden yapılmıştır. Sadece göz bölgesi beyazdır. Ağ bilek bölgesinden çıkmaktadır. Örümcek adam ağı, atmak istediği alana hedef alarak fırlatır. Ağı çok güçlüdür ve çok ağır cisimleri de kaldırabilir. Dizden aşağısında da çizme varmış hissi uyandıran kırmızı streç bir alan vardır. Ayaklarında oldukça elastik ama dışarıdan belli olmayan tabanlıkları bulunur.

Örümcek adam, karakteri ve kostümüyle çocukları ve gençleri büyülemiştir. Özellikle çocuklar bu örümcek adam kostümünü çok sevmektedir. Ağ atma oyuncağına da vardır. Elbette bunlar gerçek ağlar değildir ama çocuğu memnun edecek işleve sahiptir. Yetişkinler de örümcek adam kostümünü sevmektedir. Kıyafet değiştirilerek gidilen partilerde birden fazla örümcek adam görmek mümkündür.

Örümcek adamın anne ve babası yoktur onu yetiştiren yakınları ile kalmaktadır ve saygılı bir çocuktur. Değişimden sonra da insanlara yardım edecek bu arada amcası da ölünce yaşlı yengesiyle baş başa kalacaktır. Her çocuğun içinde bir kahraman gizlidir örümcek adam bunu ispatlayan film serisiyle milyonların sevgisini kazanmaya devam edecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER
örümcek adam bavul örümcek adam kostümü hediyeli örümcek adam kostümü örümcek adam pike örümcek adam ağ atan
Örümcek Adam Bavul Örümcek Adam Kostümü Lisanslı Oyuncak Kutusu Hediye Örümcek Adam Kostümü Örümcek Adam Pike Takımı - Tek Kişilik Örümcek Adam Ağ Atan Eldiven 2si 1 Arada
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.