x
0212 227 60 40 Destek Hattı

OYUN SETLERİ

Toplam 523 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 20 21 22

OYUN SETLERİ:

Çocuklar sevdikleri çizgi filmlerin karakterlerinin oyun setleri ile evcilik ya da çeşitli rolleri oynamaya bayılırlar. Böylece hayal güçlerini kuvvetlendirerek, neşeli zaman geçirirler. Farklı farklı oyun setleri vardır: Evcilik oyun setleri, tasarım oyun setleri, yarış setleri, inşaat setleri... Karakter Dükkanı olarak biz sizler için farklı karakterlerin oyun setlerini bir arada toparladık. İşte en popüler karakterlerin oyun setleri!!!

Kız çocukları için oyun setleri:

Her zaman kız çocuklarının gözdesi Barbie oyun setleridir. Kız çocukları Barbie bebeği ile, Barbie evlerinin içinde, çeşitli roller içinde oynatmaya ya da evcilik oynamaya bayılırlar. Şu aralar en popüler oyun setlerinden biri de Cicibiciler oyun seti modelleridir. Kız çocukları alışveriş yapma oyunu ile farklı kıyafetler alır ve alışveriş arabası ile oyuncak evlerine yerleştirirler. Kızlar Karlar Ülkesi Frozen Elsa tasarım oyun setleri ile yaratıcılıklarını geliştirerek, 'kendi takını kendin yap' oyuncakları ile kendilerine aksesuar yapabilirler. Daha küçük kız çocukları da My little Pony oyun setleri ile, Pony atlarını birbirleri ile oynatabilir ve çeşitli şirin arabalara, evlere yerleştirebilirler. Bu aralar diğer popüler evcilik oyunlarından Minişler oyun setlerini ve klasik Şirinler oyun setlerini de unutmayalım, 

Erkek çocukları için oyun setleri:

Şu araların en popüler oyun setleri Star Wars oyun setleridir. Maket araç ve maket uçak ile erkek çocukları figürleri çeşitli rollerde canlandırırlar ve hayal güçlerini zenginleştirirler. Çocuğunuz Örümcek adam hayranı ise, Örümcek adam oyun setlerinde, Örümcek adam arabası, Örümcek adam figürü ve farklı elektronik oyuncaklar ile oynarken de çok zevk alacak. Diğer popüler olan oyun setleri ise Marvel karakterlerinin oyun setleridir. Yakın zamanda vizyonda olacak olan Marvel Kaptan Amerika - Kahramanların Savaşı filminin oyun setlerini de kaçırmayın deriz. İnşaat seven erkek çocukları ise Catterpilar oyuncak setleri ile güzel zaman geçirirler.

Thomas ve Arkadaşlarının oyun setleri, Şimşek Mcqueen oyun setleri ve Minnie Mouse & Mickey Mouse oyun setleri de diğer güzel oyun setleri olarak tavsiye edilebilinir.

Çocuğunuzun sağlığını düşünerek, Karakter Dükkanı'nın tüm ürünleri orijinal ve lisanslıdır. Sadece kaliteli, denetlenmiş lisanslı firmaların orijinal ürünlerini satıyoruz. Üstelik, kapıda ödeme, telefonla sipariş kolaylığı, kredi kartına taksit imkanı ile.  

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.