x
0212 227 60 40 Destek Hattı

                     HANGİ OYUNCAKLA İLGİLENİYORSUN? AŞAĞIDAN HEMEN TIKLA 

Açık Hava ve Spor Oyuncakları Figür Oyuncaklar Bebek Oyuncakları Oyun Setleri Işın Kılıçları
Lego Oyuncakları Kutu Oyuncakları Peluş Oyuncaklar Zeka Geliştirici Oyuncaklar Puzzle Yapboz Oyuncakları
Işıklı ve Sesli Oyuncaklar Oyuncak Silahlar Araba oyuncakları Uçak Oyuncakları İtfaiye Oyuncakları
Motosiklet Oyuncakları Kamyon Kepçe Oyuncakları Uzay Gemisi Oyuncakları Tren Oyuncakları Açık Hava ve Spor Oyuncakları

ÇOCUK OYUNCAKLARI

Toplam 1874 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 77 78 79

OYUNCAK

Karakter Dükkanı, sevdiğiniz karakterin oyuncaklarını sizler için bir araya getirdi, tek sayfada sunuyor. Böylece ister kendi çocuğunuz için isterseniz başka br çocuğa hediye oyuncak alın, cinsiyetine ya da yaş aralığına göre istediğiniz karakterin tüm farklı oyuncak alternatiflerini kolayca bulabilirsiniz.

Sizler için kız ve erkek çocuklar için farklı yaş aralıkları için en popüler karakter oyuncakları hakkında bilgi verelim istedik:

KIZ ÇOCUK OYUNCAKLARI:

Şu son bir kaç yıldır, tüm kız çocuklarının en hayran olduğu karakter Frozen Karlar Ülkesi filmindeki Elsa. Dolayısı ile tüm 2- 10 yaş arasındaki kızlar için Karlar Ülkesi oyuncakları çok cazip. Eğer biraz daha küçük bir kız çocuğu ise, 2-7 yaş aralığında gibi, My little Pony oyuncakları ya da Prenses Sofia oyuncakları ilgisini çekecektir. Eğer 1-5 yaş arasındaki çok küçük bir kız çocuğu ise, hatta bebek ise, klasik Minnie Mouse oyuncakları, hatta peluşlar da tam onun yaşına göre. Eğer kızınız ilk okulda ve de yaşca biraz daha büyükse de, Monster High oyuncakları, Winx oyuncakları da ilgisini çekecektir. Bu aralar, Minişler oyuncakları (Littlest pet shop oyuncakları) ve Cicibiciler oyuncakları (Shopkins oyuncakları) da çok popüler. Bu arada klasik karakter olan Prensesler, Barbie ve Hello Kitty oyuncaklarını da unutmayalım. 

ERKEK OYUNCAKLARI:

Erkek çocukların bir çok hayran olduğu çizgi film karakteri var. Özellikle 2-8 yaş arasındaki erkek çocuklar Örümcek adam hayranı oluyor. Bu yaş aralığındaki bir erkek çocuğuna Örümcek adam oyuncaklarından birini düşünebilirsiniz. Eğer yaşı biraz daha büyük bir erkek çocuk ise (4- 14) en son Batman v Superman filmini çok sevmişse, Batman oyuncakları, Süpermen oyuncakları ilgisini çekecektir. Gene Star Wars filmini ve çizgi filmini çok seviyorsa da Star Wars oyuncakları , ya da Marvel filmlerini çok seviyorsa da Marvel oyuncakları çok cazip olacaktır. Bu arada yine ilk okul çocuklarının vazgeçilmezi Ninja kaplumbağa oyuncakları, Transformers oyuncakları ve Minecraft oyuncaklarını unutmayalım.

Eğer daha çok küçük bir erkek çocuk ise, 2-5 yaşında gibi, Şimşek Mcqeen Cars Arabalar oyuncakları çok eğlenceli geliyor. Şu aralar televizyonda yayında olan çizgi filmlere paralel, küçük erkek çocuklar için yeni trendi de İtfaiyeci Sam oyuncakları ve Harika Kanatlar uçakları

HEM KIZ, HEM ERKEK ÇOCUKLAR İÇİN:

Bazı karakterler var ki, hem kızlar hem de erkekler tarafından çok seviliyor. En son 2015 yılındaki filminden beri Minyonlar oyuncakları ve her zaman çocukların gözdesi Pepee oyuncakları ve Şirinler oyuncakları çok seviliyor. Ve de minik bebekler ve 1-2 yaş küçük çocuklar için Winnie the Pooh oyuncaklarını da unutmayalım. 

Karakter Dükkanı, olarak bizler için tüm en sevilen karakter oyuncaklarını tek bir sitede toparladık. Çocuğunuzun sağlığını düşünerek, tüm oyuncaklarımız kaliteli, lisanslı, denetlenmiş firmaların orijinal ürünleridir. Gönlünüz rahat çocuğunuz için kaliteli ve güvenli oyuncak alabilirsiniz. 

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.