x
0212 227 60 40 Destek Hattı

OYUNCAK BEBEKLER

1 2 3 .... 7 8 9
Toplam 209 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 7 8 9

OYUNCAK BEBEKLER:

Artık sevdiğiniz çizgi film karakterinin oyuncak bebeklerini dükkan dükkan aramanıza gerek yok. Karakter Dükkanı, sevdiğiniz karakter bebeklerini sizin için bir sayfada bir araya getirdik. Farklı oyuncak bebek çeşitleri olabiliyor. Sizler için burada en güzel oyuncak bebekleri tanıtalım.

En çok sevilen oyuncak bebekler, peluş bebekler. Kız çocukları peluş bebeklere sarılıp uyumaya bayılıyorlar. Şu aralar Frozen Karlar Ülkesi filmindeki Elsa karakteri çok popüler. Tüm kız çocuklarında en az 1 adet Elsa bez peluş bebeği vardır. Minik kız çocukları da Minnie Mouse peluş bebek ya da Prenses Sofia peluş bebek sevecektir. 

Diğer bir oyuncak bebek çeşidi ise, model bebeklerdir. Bu bebeklerin genelde tüm eklemleri oynar ve hareketlidir. Farklı boylarda olabiliyor bu oyuncak bebekler. Frozen Elsa'nın model bebekleri, şarkı söyleyen bebekleri en sevilen bebeklerdendir. Tabi ki klasik Barbie bebek, Winx bebek ve Monster high bebek en güzel klasik oyuncak bebek çeşitlerinden. Bu model oyuncak bebeklerin aksesuarları ve kıyafetleri de oluyor. Kız çocukları bu oyuncak bebeklere farklı farklı kıyafetler giydirerek, kıyafet giydirmece oyunu oynuyorlar. 

Bir de et bebekler var, Baby Alive aralarında en ünlüsü. Baby alive tam bir gerçek bebeğe benziyor, bu oyuncak bebeğin hatta besliyor ve altını değiştiriyorsunuz. 

Çocuğunuzun sağlığını düşünerek , sadece lisanslı, orijinal kaliteli ürünleri satıyoruz. Denetlenmiş, kaliteli lisanslı firmaların ürünlerini sunuyoruz. Gönlünüz rahatca alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik kapıda ödeme, telefonla sipariş kolaylığı ve kredi kartına taksit imkanı ile. 

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.