x
0212 227 60 40 Destek Hattı

OYUNCAK KUTUSU

Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

OYUNCAK KUTULARININ BÜYÜKLÜKLERİNE GÖRE ÖZELLİKLERİ

Çocuğunuzun yatak ve oyun odasını oyuncak saklama kutuları ile daha temiz ve düzenli hale getirebilirsiniz. Çocuk odasını toplamak ve düzenlemek oldukça zaman alıcı bir iş olsa da oyun sırasında odanın dört bir köşesine dağılan oyuncakları oyun bitiminde toplayıp oyuncak kutularının içine yerleştirebilirsiniz. Böylece oyuncakların kırılmasını, bozulmasını ve kaybolmasını önleyebilirsiniz. Çocuklarınızın farklı büyüklükteki oyuncaklarına göre oyuncak kutularının da büyüklüğünün yeterli olması önemlidir. Böylelikle büyük oyuncaklarını yeterince büyük oyuncak kutularında dilediği şekilde gruplandırabilir. Siz de oyuncak kutusu satın almak istiyorsanız Karakter Dükkanı’nı ziyaret edebilir, çocuklarınız için Elsa’dan Marvel’e çeşit çeşit oyuncak kutularına sahip olabilirsiniz. Üstelik burada oyuncak kutusu fiyatları her bütçeye uygun! 

5 litrelik oyuncak kutusu:

Çocukların küçük oyuncaklarını kolayca muhafaza edebilecekleri 5 litre kapasiteye sahip bu oyuncak kutusu hafif kolay taşınabilir bir özelliğe sahiptir. Ölçüleri 28 cm x 14 cm x 19 cm’dir. Sağlam ve dayanıklı yapısı ile plastikten üretilmiştir; su geçirmezlik özelliği sayesinde bozulmaz ve zarar görmez. Sağlıklı malzemeden üretilmiş bu oyuncak kutusunu çocuğunuza iç rahatlığı ile satın alabilir, yatak altına, raf ve dolaplara sığabilen yapısı sayesinde istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Sivri kenar uçlarına sahip değildir. Kapak köşelerinin kare yerine yuvarlak olması çocukların istenmeyen kazalara karşı korunmasına yardımcı olur. Çeşitli çizgi film karakterleri ile bezenmiş dış yüzü sayesinde çocuk odasında dekoratif amaçlı kullanılabilir.

10 litrelik oyuncak kutusu:

Çocukların oyuncaklarını, kitaplarını, boya kalemlerini yerleştirebilecekleri 10 litre kapasiteye sahip oyuncak kutusu hafiftir, yanlarında tutacak olarak kullanılabilen boşluklar sayesinde çocuklar ellerini acıtmadan oyuncak kutusunu bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşıyabilir. Su geçirmez özelliği sayesinde içindeki eşyaların zarar görmesine imkân yoktur. Sağlıklı malzemeden üretilmiştir. Temizlemek için nemli bir bezle silmek yeterli olacaktır. Ölçüleri 23 cm x 35 cm x 16 cm’dir. Sivri kenar uçlarına sahip değildir. Kapak köşelerinin kare yerine yuvarlak olması çocukların istenmeyen kazalara karşı korunmasına yardımcı olur. Çeşitli çizgi film karakterleri ile bezenmiş dış yüzü sayesinde çocuk odasında dekoratif amaçlı kullanılabilir.

20 litrelik oyuncak kutusu:

20 litrelik geniş saklama kapasitesi sayesinde çocukların büyük oyuncaklarını, kıyafetlerini ve kitaplarını kolaylıkla saklayabilecekleri bu oyuncak kutusu hafif ve kolay taşınabilir özelliğe sahiptir. Sağlıklı malzemeden üretildiğinden çocuklarınıza gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Ölçüleri 38 cm x 29 cm x 23 cm’dir. Yatak altlarına, raf ve dolaplara kolaylıkla sığan bu oyuncak kutusu çocukların güvenliğine uygun üretilmiştir. Sivri kenar uçlarına sahip olmayan yapısı ve kapak köşelerinin yuvarlak olması çocukların istenmeyen kazalara karşı korunmasına yardımcı olur. Çeşitli çizgi film karakterleri ile bezenmiş dış yüzü sayesinde çocuk odasında dekoratif amaçlı kullanılabilir.

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.