x
0212 227 60 40 Destek Hattı

ÇOCUK PANDUFLARI

Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

PANDUF NEDİR?

Panduf kelimesini daha önce hiç duymuş muydunuz? Çocuk ev ayakkabısı olarak bilinen panduflar klasik ayakkabılara alternatif olarak üretilmiş hem rahat hem de şık, özellikle kış aylarının vazgeçilmezi olan ev içinde giyilen ayakkabılardır. Evde, misafirlikte ya da kreşte çocuğunuza klasik ayakkabı giydirmek yerine onun da seveceği, ayağından çıkarmak istemeyeceği, eğlenceli ve sıcak tutan bir alternatif bulmak istemez miydiniz?

Çoğu çocuk çorap giymekten hoşlanmaz, ayağına giydirilen çorabı hemen çıkarıverir. Çorap lastiği çocuğun ayak bileğini sıkmış olabilir ya da ayaktan kolayca çıkan çorap yürürken çocuğa rahatsızlık vermiştir. İşte bu noktada çocuk pandufları tam aradığınız ürün olma özelliğini taşıyor.

Panduflar çocuğunuzun evde yalnızca çorapla dolaşmalarından daha iyi bir çözüm yoludur. Örneğin, çocuk evde ıslak bir zemine basabilir ya da soğuk yerde dolaşabilir. Bu da ayaklarını üşütmesine sebep olacaktır. Bu soğuk kış aylarında çocuğunuzun ayaklarından soğuk alması sağlığı için tehlikelidir. Bu nedenle tırtıklı ve sert tabana sahip panduflar sıcak tutan iç yapıları ile ebeveynlerin bir numaralı tercihi konumundadır.

Çocuk pandufları yalnızca evde değil sokakta, kreşte, okulda ve bahçede de giyilebilir olduğundan çok amaçlı yapıdadır. Bu sayede çocuklar gönül rahatlığıyla istedikleri yerde koşup oynayabilir, yürüyüş yapabilirler; favori panduflarını günün her anında mekân sınırlaması olmaksızın giyebilirler. Bu özelliği bakımından çocuk pandufları çocuğunuz için idealdir.

Yumuşak iç dokusu ve kalınlığı sayesinde çocuk pandufları çocuğunuzun ayağını tahriş etmez, acıtmaz. Rahat giyilip çıkarılabilir olmaları sebebiyle çocukların kemik gelişimini olumsuz yönde etkilemez.

Çocuk panduflarında rahatlığın yanı sıra şıklık da önemli bir husustur. Bu panduflar çocuğunuzun sevdiği renk ve desende olursa panduf giymek çocuğunuz için bir eğlenceye dönüşebilir. Örneğin, çocuğunuz Frozen filmindeki Elsa karakterini çok seviyorsa, ona cırt cırtlı Elsa çocuk pandufu almanız onu çok mutlu edecek, pandufunu özenle ve dikkatle giyip koruyacaktır. 

Karakter Dükkanı tüm kız ve erkek çocuklarının ayak numaralarına uygun çeşitli renkte ve desende, kaliteli ve en ucuz panduf modellerini sizlere sunmaktadır.

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.