x
0212 227 60 40 Destek Hattı

OYUNCAK PELUŞLAR

1 2 3 4 5 6 7
Toplam 158 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

KARAKTER PELUŞ OYUNCAKLARI - PELUŞLAR:

Peluş oyuncaklar, büyük küçük bir çok çocuğun hatta büyüklerin bile sevdiği, içleri ısıtan şirin oyuncaklardır. Bebekler ve küçük çocuklar peluş oyuncaklarına sarılarak uyurken, kendilerini daha güvende hissederler. Bazı çocuklar peluşları yastık gibi kullanır. Çocuklar peluş oyuncakları yakın arkadaşları gibi görür, onlarla konuşur ve rol oynarlar. Küçüklerin odalarını renklendiren en güzel aksesuarlarından ve en güzel çocuk hediyelerindendir peluş oyuncaklar. Büyükler için de peluş oyuncaklar önemlidir. Herkesin çocukluk hatıralarından hatırladığı küçükken sarıldığı bir peluş oyuncak ya da peluş ayıcık vardır. Büyükler bazen sevgililer günü gibi günlerde sevgilerini paylaşmak için peluş ayıcık ya da bazı peluş oyuncaklar hediye ederler. 

Peluş oyuncaklar genellikle yumuşak oldukları ve de parçalardan oluşmadığı için küçük çocuklar ve bebekler için de en güvenli bebek oyuncaklarıdır. Ama gene de peluş oyuncağın malzemesinin sağlığa zarar vermeyen malzemeden olduğundan emin olmalısınız. Eğer küçük bebeğiniz varsa, ip, boncuk gibi tehlikeli olabilecek küçük parçaları olmadığını da kontrol etmelisiniz.

Karakter Dükkanı, sevdiğiniz çizgi karakterin peluş oyuncaklarını size sunuyor. Peluş oyuncaklarda en çok hayvan figürleri ve özellikle de ayıcık tercih edilir. En çok sevilen peluş ayıcık çeşitlerinden biri de 'Winnie the Pooh peluş oyuncak'tır. Bu oyuncak ayı hem kız hem de erkek çocuklarının sevgili arkadaşıdır. Bu arada Winnie'nin sevgili arkadaşları Piglet ve Tigger peluş oyuncakları da unutmayalım. Diğer en çok beğenilen peluş ise Mickey Mouse peluş ve Minnie mouse peluş oyuncaktır. Bu sevgili Disney karakteri hala bebeklerin ve küçük çocukların sevgilisidir. Yakın yılların en popüler My little pony çizgi filminin My little Pony peluş at oyuncakları, Frozen Karlar ülkesi filmindeki Elsa peluş bebek de diğer en popüler peluş oyuncaklardandır.

Çocuğunuzun hangi çizgi filmi sevdiğini bilmek sizden, o çizgi film karakterinin peluş oyuncağını sunmak Karakter Dükkanı'ndan. Ve hatırlatalım, Karakter Dükkanı sadece orjinal, lisanslı, denetlenmiş firmaların kaliteli ürünlerini satar. Üstelik kapıda ödeme ve telefonla sipariş kolaylığı ve kredi kartına taksit imkanı ile. 

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.