x
0212 227 60 40 Destek Hattı
Bu Karakterin Diğer Ürünleri

PEPEE OYUNCAKLARI - ÜRÜNLERİ

1 2 3 4
Toplam 83 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

pepee peluş oyuncak blog banner    en güzel pepee oyuncakları blog banner    

PEPEE OYUNCAKLARI:

Pepee, Türkiye'nin ilk çizgi filmidir ve Türk gelenek, görenek ile örf ve adetlerini çok güzel anlatan bir çizgi filmdir. TRT çocukta senelerce yayınlanmıştır. Pepee çizgi filminde, çocukların bilmesi gereken temel konular (diş fırçalamak, paylaşmak, yardım etmek vb) önemli konular şarkılar eşliğinde çocuklara öğretilir. Dolayısı ile Pepee çizgi filmi çocukları eğitirken, aynı zamanda eğitir de. 

Pepee, filmin baş karakteridir. Pepee'ye kuzeni ve en yakın arkadaşı olan Şıla, küçük kardeşi Bebee, arkadaşları Maymuş, Zulu ve Zuku eşlik eder. Pepee'nin annesi, babası, dedesi, ninesi diğer karakterlerdir. 

Pepee, çizgi filmde Şuşu adındaki bir dış ses ile konuşur. Pepee, hayatı öğrenmeye çalışırken, Şuşu dış ses olarak, Pepee'nin sorularına cevap verir ve ona bilgiler öğretir. Aynı zamanda Şuşu hikayeyi de anlatıcıdır.

Pepee, 2 -6 yaş arasındaki hem kız hem erkek minik çocukların sevgilisidir. Küçük çocuklar Pepee oyuncaklarına bayılırlar. Pepee çarşaf nevresim içinde, Pepee peluş ile uyumaya bayılırlar. Duvarlarına Pepee duvar stickerı ile etiket yapıştırmak, Pepee yastık ve Pepee lamba ile de odayı süslemek çok zevklidir. Pepee çantalar da çok şirindir.

Karakter Dükkanı olarak, biz sizin için tüm Pepee ürünlerini bir araya getirdik, hepsini 1 sayfada toparladık. Ve çocuğunuzun sağlığını düşünerek sadece kaliteli, denetlenmiş lisanslı üreticilerin ürünlerini satıyoruz. Üstelik kapıda ödeme imkanı, telefonla sipariş kolaylığı ve kredi kartına taksit fırsatı ile. İyi alışverişler.

PEPEE ÇİZGİ FİLM KARAKTERLERİ

 pepee çizgi film    pepee çizgi film

 

Pepe çizgi film, Trt Çocuk'ta yıllardır yayınlanmaktadır Tüm çizgi filmler arasında en eğitici çizgi filmlerden biri olduğu için anneler tarafından da çok beğenilir. 2-6 yaş arasındaki küçük çocukları eğlendirirken onlara Türk gelenek ve göreneklerini öğretir. Pepee bunu şarkı söyleyerek yapar bu yüzden Pepee şarkıları ve Pepe oyunları çok ünlüdür. Küçük çocuklar Pepe izlemeyi çok sever. Pepee, bu yıl vizyona giren “Pepee Birlik Zamanı” filmiyle küçük büyük herkesin dikkatini bir kez daha toplamıştır.

Pepee yerinde duramayan, afacan, öğrenmeye meraklı ve çok sevgi dolu küçük bir çocuktur. 4 yaşındadır. Bir sürü şeyi keşfetmeyi çok sever. Çevresindeki büyüklere sürekli sorular sorar. Pepee’nin mavi bir tulumu vardır. Aynı Türk geleneklerinde olduğu gibi, tulumuna iliştirilmiş küçük bir nazar boncuğu da bulunmaktadır. Şapkası mavi renktedir, kenarları ise yeşildir. Şapkasının ön kısmında renkli harflerle kendi ismi yani PEPEE yazmaktadır.

    pepee çizgi film    pepee çizgi film

 

Pepe çizgi filmde Şuşu adında bir dış ses ile konuşur. Pepe hayatı öğrenmeye çalışırken, Şuşu hem çizgi filmdeki olayları ve hikayeleri anlatır hem de Pepee'nin sorduğu sorulara cevap vererek hem Pepee'yi hem de ekran başındaki minikleri bilgilendirir.

Pepe oyunları çok sever, arkadaşlarıyla hep oyun oynar. En yakın arkadaşı, aynı zamanda kuzeni olan Şila'dır. Siyah saçları ve pembe elbisesi olan Şila Pepee ile oyun oynamayı çok sever. Pepee’nin şapkasına karşılık Şila’nın da elbisesine uygun pembe renkte bir saç bandı vardır.

Pepee’nin diğer yakın arkadaşı ise kardeşi Bebee’dir. Pepee, Bebee ile oyunlar oynamaya bayılır. Gün içinde hep birlikte vakit geçirirler. İçlerinden biri eğitici yeni bir şey öğrendiğinde hemen diğerine anlatır. Pepee ile Bebee birçok aktivitede bulunurlar. Örneğin, birlikte televizyon izlerler, birlikte zeybek öğrenip oynamışlardır. Bir bölümde Türk geleneği olan Kırkpınar yağlı güreşlerini canlandırmak için güreşmenin ne olduğunu Pepee’nin dedesinden öğrenip güreşmişlerdir.

pepee çizgi film    pepee çizgi film

Pepee ile Şila'nın oyunlarına Maymuş, Köpüş ve Zulu eşlik eder. Maymuş, Pepee’nin konuşamayan maymun arkadaşıdır. Köpüş de Pepee’nin küçük köpeğidir. Zulu ise Pepee’nin mor renkli zürafa arkadaşıdır. Hep birlikte bir sürü oyun oynarlar.

pepee çizgi film    pepee çizgi film    pepee çizgi film    pepee çizgi film

     

Pepee evde annesi, babası, küçük kardeşi Bebee, dedesi ve ninesi ile birlikte yaşar. Dedesi ve ninesi Pepee'ye eskiden hayatın nasıl olduğunu anlatır. Örneğin, “Evde Sinema Keyfi” adlı bölümde Pepee'nin dedesi küçüklüğünde hiçbir evde televizyonun olmadığını bu yüzden insanların akşam açık hava sinemasına gidip hep birlikte film izlediğini anlatır. Açık hava sinemanın ne olduğunu bilmeyen Pepee ve Bebee buna çok şaşırır. Bu yüzden dedesi bahçede onlar için küçük bir açık hava sineması kurar ve ailecek film seyrederler.

 

Küçük çocukların severek izlediği Pepee, 2-6 yaş arası tüm kız ve erkek çocukların zihin gelişimine uygun bir çizgi filmdir. Türk örf ve adetlerin öğretildiği bu çizgi filmde küçük çocukların bilmesi gereken yardımlaşmak, paylaşmak, arkadaşlarla iyi geçinmek gibi değerler şarkılar eşliğinde öğretildiğinden ekran başındaki tüm minikler bunları kolayca öğrenir.

Pepee, Türkiye’nin birçok taraında hem kız hem erkek minik çocukların sevgilisidir. Küçük çocuklar Pepee oyuncaklarına bayılırlar. Pepee çarşaf nevresim içinde, Pepee peluş ile uyumaya bayılırlar. Duvarlarına Pepee duvar stickerı ile etiket yapıştırmak, Pepee yastık ve Pepee lamba ile de odayı süslemek çok zevklidir. Pepee çantalar da çok şirindir.

Sevgili ebeveynler, Karakter Dükkanı olarak, biz sizin için tüm Pepee ürünlerini bir araya getirdik, hepsini 1 sayfada toparladık. Pepee’nin dünyası Karakter Dükkanı ile yalnızca bir tık uzağınızda. Ve çocuğunuzun sağlığını düşünerek sadece kaliteli, denetlenmiş lisanslı üreticilerin ürünlerini satıyoruz. Üstelik kapıda ödeme imkanı, telefonla sipariş kolaylığı ve kredi kartına taksit fırsatı ile.

Siz de çocuğunuzun bu eğlenceli dünyanın tadını çıkarmasını istiyorsanız sağlıklı malzemeden üretilmiş, orijinal ve lisanslı en ucuz Pepe oyuncakları Karakter Dükkanı’nda sizlerle. Keyifler alışverişler dileriz.

 

 

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.