PİJAMASKELİLER KEDİ ÇOCUK OYUNCAKLARI VE ÜRÜNLERİ

EN GÜZEL PİJAMASKELİLER OYUNCAKLARI HANGİLERİ?Pijamaskeliler oyuncakları şu ara hem kız hem de erkek çocuklarının en sevdiği, en popüler oyuncaklardan biridir. Walt Disney yapımı olan orijinal adı PJ Masks olan Pijamaskeliler çizgi filminde 3 karakterin takım çalışması anlatılır: Kedi Çocuk (Connor), Baykuş Kız (Amaya) ve Kertenkele (Greg) gündüzleri kendi hallerinde çocuklar iken, geceleri süper kahramanlara dönüşür ve kötülere karşı savaşıp şehri korurlar.

Çizgi filmin baş kahramanı ve erkek çocukları tarafından en çok sevilen karakter olduğundan kedi çocuk oyuncakları en çok sevilen oyuncaklardır.

Çocuğunuza eğer en güzel, en sevilen Pijamaskeliler oyuncağını seçeyim diyorsanız, sizin için listeledik:

1- Pijamaskeliler kostümü: Çocuklar , özellikle de 3 çocuk bir araya gelip, pijamaskeliler oyunu oynamaya bayılırlar. Burada en sevilen kostüm tabi ki Pijamaskeliler Kedi çocuk kostümüdür. Kedi çocuk kostümü mavi renklidir. Kızlar da kırmızı renkli olan Pijamaskeliler Baykuş kız kostümü giyip, birlikte Pijamaskeliler takımı oluştururlar. Bu arada yeşil Pijamaskeliler kertenkele kostümü diğer en sevilen Pijamaskeli oyuncağıdır. Karakterdukkani.com’da sadece orijinal lisanslı denetlenmiş firmaların kaliteli Pijamaskeli kostümü satılmaktadır.2- Kedi Çocuk oyuncakları ve kedi çocuk figürleri: Erkek çocuklarının baş süper kahramanı kedi çocuk minik kedi çocuk oyuncakları ile çocukların elindedir. Çocuklar kedi çocuk figürünü kedi çocuk arabasına bindirerek uçururlar ve kötülere karşı savaşırlar. Karakter Dükkanı’nda tekli ya da kedi çocuk arabasına binen olduğu gibi pijamaskeliler kedi çocuk oyuncak figürü olduğu gibi çoklu oyuncak pijamaskeliler de vardır. Bu arada pelüş kedi çocuğu da unutmayalım. Kedi çocuğun en baş kahraman olduğu Pijamaskeliler oyun setleri da çok popüler, Pijamaskeliler karargahı gibi.3- Pijamaskeliler maskeleri: En hızlı ve en pratik pijamaskeli süper kahramana nasıl dönüşürsün, tabi ki pijamaskeliler maskesi takarak. İster kedi çocuk maskesi, ister baykuş kız maskesi taksın çocuğunuz hemen bir süper kahramana dönüşecek.4- Baykuş kız oyuncakları: Kız çocukları da Amaya, yani Baykuş kız karakterine hayran. Onlar da baykuş kız kostümü giyip, kanatlarını açabilirler, ya da minik kırmızı Pijamaskeliler Baykuş kız oyuncağını Baykuş planörüne bindirebilirler. Tekli ve çoklu Baykuş kız figürleri ve Baykuş kız peluşu mevcut. Bazı Pijamaskeliler oyun setlerinde de Baykul kız vardır, böylece çocuğunuz pijamaskeliler oyun setinde Baykuş kızı da ana karakter olarak oynatabilir.

5- Pijamaskeliler ürünleri: Tabi çocuğunuzun bir Pijamaskeliler hayranı ise, herşeyi Pijamaskeli olabilir. Yatağında pijamaskeliler nevresim ile uyuyabilir, pijamaskeli doğum günü partisi verebilir, ve de pijamaskeliler okul çantası ile okula gidebilir.6- Pijamaskeliler Kertenkele oyuncakları: Ve tabi son minik süper kahramanımız kertenkele çocuk. Yeşil Pijamaskeliler kertenkele oyuncakları da çok seviliyor. Bu Gekko oyuncaklarının tekli figürleri olduğu gibi, Kertenkele arabası ile olanı da Kertenkele pelüş da mevcut. Tek başına Kertenkele oyuncağı almamayım derseniz, Pijamaskeliler oyun seti de tercih edebilirsiniz. Kertenkele figürü bu PJ oyun setinde çıkacaktır.7. Pijamaskeliler figürleri: Pijamaskeliler hayranı bir çocuğun elinden düşürmeyeceği en önemli Pijamaskeliler oyuncağı, Pijamaskeliler figürleridir. Oğlunuz elinde Kedi çocuk figürü ile kendini bir kedi çocuk gibi hissedecek ve onu konuşturacak. Kızınız da elinde diğer bir Pijamaskeliler figürü olan Baykuş kız kostümü ile Baykuş kızı konuşturacak. Sonra kendi kendine ya da başka bir arkadaşı ile de diğer pijamaskeliler figürü Kertenkele Gekkoyu konuşturacak. Bu 3 pijamaskeliler figürü kötülere karşı dünyayı kurtaracaklar. Sitemizde farklı farklı pijamaskeliler figürlerini bulabilirsiniz. 2li pijamaskeliler figürü ya da 5l Pijamaskeliler figür set en çok tercih edilenlerden. Ya da pijamaskeliler figür ve dönüşüm seti de çok eğlenceli. Birçok Pijamaskeliler oyun seti içerisinde Pijamaskeliler figürleri de çıkmaktadır.Haydi gecelere karışıp, kötülere karşı şehri korumaya!!!

Tüm Pijamaskeliler oyuncakları sitemizde Kapıda Ödeme ve 90 TL üstü Kargo Bedava imkanı ile.

PİJAMASKELİLER İSİMLERİ - PİJAMASKELİLER KİMDİR ?Pijamaskeliler (İngilizce orijinal adı ile PJ masks), 2017 senesinin en sevilen çizgi filmlerindendir. Pijamaskeliler çizgi filmi hem küçük kızlar hem de küçük erkek çocuklar tarafından çok izlenir. Walt Disney yapımıdır, Disney Junior ve bazı kanallarda yayınlanır.

Pijamaskeliler'de 3 ana karakter vardır: mavi Kedi Çocuk - Catboy, kırmızı Baykuş kız - Owlett ve yeşil Kertenkele çocuk. Pijamaskeliler çizgi filmi takım çalışmasını, arkadaşlığı ve kötüler ile savaşıp iyilerin kazanması prensiplerinin altını çizer.Kedi Çocuk (Catboy): Çizgi filmde kahverengi saçlı erkek çocuk Connor gündüzleri mavi bir tişört giyer, geceleri kahraman olup kedi çocuk'a dönüşür ve mavi bir kedi çocuk kostümü giyer. Kedi çocuk bu üçlünün lideridir. Grubun lideri olarak genelde Pijamaskeliler takımını o yönetir ve bir araya getirir. Bu kedi çocuk kostümünün mavi kuyruğu var, kedi kafası vardır ve de kedi kulakları vardır. Kedi arabasına biner. Bu kedi arabası hem çok hızlı gider, hem de ateş topları fırlatabilir. Kedi çocuğun süper kedi hızı ve süper kedi gibi duyma süper gücü vardır. Süper kedi hızına kavuşunca, arkasında mavi bir ışık bırakır. Kedi çocuk aynı zamanda süper zıplayabilir.

Baykuş Kız (Owlette) : Çizgi filmin tek kız karakteri Amaya geceleri Baykuş kıza dönüşür. Amaya çizgi filmde gündüzleri gözlüklüdür ve de saçında bir kuş tüyü tokası vardır. Geceleri kahraman olup, kırmızı bir baykuş kostümü giyer. Bu kostüm, kırmızı renklidir ve kırmızı tüylü kuş kanatları vardır. Baykuş kız, kırmızı kanatlı Baykuş planörüne biner. Baykuş kız tek uçabilen Pijamaskelidir, tam bir baykuş gibi çok uzaktaki şeyleri hatta kızıl ötesi görme gücü ile geceleri görebilir. Baykuş kız, yani Owlette takımın en akıllısı ve de en çalışkanıdır.

Kertenkele (Gekko) : Çizgi filmin sarışın erkek çocuğu Greg de geceleri şehre karanlık çökünce yeşil bir Kertenkeleye dönüşür. Aynı bir kertenkele gibi süper güçlere sahiptir, duvarlara ve çatılara tırmanabilir. Geceleri kertelenkeye dönüştüğünde de yeşil bir kertenkele kostümü giyer, bu kostümün yeşil kuyruğu vardır ve sırtında da kertenkele gibi sırt dikenleri vardır. Kertenkele'nin süper Kertenkele gücü vardır, en ağır şeyleri bile çok kolay kaldırabilir. Gekko’nun aynı zamanda bir kertenkele gibi kamufle görülmez olabilme gücü vardır. Kertenkele, Kertenkele mobile biner. Kertenkele mobil, su altında da gidebilen tek araçtır. Greg ara ara 'Sürüngenler aşkına' der.

Connor, Amaya ve Greg çok yakın 3 arkadaştır. Şehirde kötü şeyler olmaya başlayınca, 3 çocuk yanyana gelip, kollarını bileklerini uzatır ve de 3 çocuk der ki: 'Pijamaskeliler, haydi iş başına! Geceye karışıp kahraman olmaya!'. Şehre karanlık çöker ve geceye karışıp, kahraman olur ve de suçlulara ceza verir.Pijamaskelilerin çeşitli düşmanları vardır. Bu düşmanları da Pijamaskelilerdeki diğer yan karakterlerdir. En önemli düşmanları Romeodır. Romeo gözlüklü bir bilim dehasıdır ve icatlarıyla dünyaya hakim olmak ister. Romeo hep laboratuvarında çalışır Romeo beyaz bir labarotuvar önlüğü giyer ve saçları gri beyazdır. Uçan araçlar, robotlar icat eder.

Diğer kötü karakter de Ay kızıdır o da bir yarım ay kaykay üzerinde hareket eder, gri lacivert renklidir. Ay kızının elinde manyetik bir ayı vardır ve bununla farklı eşyaları hatta kişileri bir top içine alıp, uçurabilir. Ay kızı gözünde siyah bir bant takar. Ay kızının kontrol ettiği birçok güveleri, kelebekleri vardır.

Diğer kötü karakter gece Ninjası ve onun küçük Ninjalino'larıdır. Onlar da giri lacivert renkli bir ninja ve minik ninjalarıdır.

Pijamaskeliler de 3 temel renk vardır: yeşil, mavi ve kırmızı. Mavi kedi çocuğun, kırmızı baykuş kızın, yeşil de kertenkelenin rengidir. Kötü karakterler de genelde siyah, lacivert ve koyu gri ile gösterilir.

EN GÜZEL PİJAMASKELİLER OYUNCAKLARI HANGİLERİ?Pijamaskeliler oyuncakları şu ara hem kız hem de erkek çocuklarının en sevdiği, en popüler oyuncaklardan biridir. Walt Disney yapımı olan orijinal adı PJ Masks olan Pijamaskeliler çizgi filminde 3 karakterin takım çalışması anlatılır: Kedi Çocuk (Connor), Baykuş Kız (Amaya) ve Kertenkele (Greg) gündüzleri kendi hallerinde çocuklar iken, geceleri süper kahramanlara dönüşür ve kötülere karşı savaşıp şehri korurlar.

Çizgi filmin baş kahramanı ve erkek çocukları tarafından en çok sevilen karakter olduğundan kedi çocuk oyuncakları en çok sevilen oyuncaklardır.

Çocuğunuza eğer en güzel, en sevilen Pijamaskeliler oyuncağını seçeyim diyorsanız, sizin için listeledik:

1- Pijamaskeliler kostümü: Çocuklar , özellikle de 3 çocuk bir araya gelip, pijamaskeliler oyunu oynamaya bayılırlar. Burada en sevilen kostüm tabi ki Pijamaskeliler Kedi çocuk kostümüdür. Kedi çocuk kostümü mavi renklidir. Kızlar da kırmızı renkli olan Pijamaskeliler Baykuş kız kostümü giyip, birlikte Pijamaskeliler takımı oluştururlar. Bu arada yeşil Pijamaskeliler kertenkele kostümü diğer en sevilen Pijamaskeli oyuncağıdır. Karakterdukkani.com’da sadece orijinal lisanslı denetlenmiş firmaların kaliteli Pijamaskeli kostümü satılmaktadır.2- Kedi Çocuk oyuncakları ve kedi çocuk figürleri: Erkek çocuklarının baş süper kahramanı kedi çocuk minik kedi çocuk oyuncakları ile çocukların elindedir. Çocuklar kedi çocuk figürünü kedi çocuk arabasına bindirerek uçururlar ve kötülere karşı savaşırlar. Karakter Dükkanı’nda tekli ya da kedi çocuk arabasına binen olduğu gibi pijamaskeliler kedi çocuk oyuncak figürü olduğu gibi çoklu oyuncak pijamaskeliler de vardır. Bu arada pelüş kedi çocuğu da unutmayalım. Kedi çocuğun en baş kahraman olduğu Pijamaskeliler oyun setleri da çok popüler, Pijamaskeliler karargahı gibi.3- Pijamaskeliler maskeleri: En hızlı ve en pratik pijamaskeli süper kahramana nasıl dönüşürsün, tabi ki pijamaskeliler maskesi takarak. İster kedi çocuk maskesi, ister baykuş kız maskesi taksın çocuğunuz hemen bir süper kahramana dönüşecek.4- Baykuş kız oyuncakları: Kız çocukları da Amaya, yani Baykuş kız karakterine hayran. Onlar da baykuş kız kostümü giyip, kanatlarını açabilirler, ya da minik kırmızı Pijamaskeliler Baykuş kız oyuncağını Baykuş planörüne bindirebilirler. Tekli ve çoklu Baykuş kız figürleri ve Baykuş kız peluşu mevcut. Bazı Pijamaskeliler oyun setlerinde de Baykul kız vardır, böylece çocuğunuz pijamaskeliler oyun setinde Baykuş kızı da ana karakter olarak oynatabilir.

5- Pijamaskeliler ürünleri: Tabi çocuğunuzun bir Pijamaskeliler hayranı ise, herşeyi Pijamaskeli olabilir. Yatağında pijamaskeliler nevresim ile uyuyabilir, pijamaskeli doğum günü partisi verebilir, ve de pijamaskeliler okul çantası ile okula gidebilir.6- Pijamaskeliler Kertenkele oyuncakları: Ve tabi son minik süper kahramanımız kertenkele çocuk. Yeşil Pijamaskeliler kertenkele oyuncakları da çok seviliyor. Bu Gekko oyuncaklarının tekli figürleri olduğu gibi, Kertenkele arabası ile olanı da Kertenkele pelüş da mevcut. Tek başına Kertenkele oyuncağı almamayım derseniz, Pijamaskeliler oyun seti de tercih edebilirsiniz. Kertenkele figürü bu PJ oyun setinde çıkacaktır.7. Pijamaskeliler figürleri: Pijamaskeliler hayranı bir çocuğun elinden düşürmeyeceği en önemli Pijamaskeliler oyuncağı, Pijamaskeliler figürleridir. Oğlunuz elinde Kedi çocuk figürü ile kendini bir kedi çocuk gibi hissedecek ve onu konuşturacak. Kızınız da elinde diğer bir Pijamaskeliler figürü olan Baykuş kız kostümü ile Baykuş kızı konuşturacak. Sonra kendi kendine ya da başka bir arkadaşı ile de diğer pijamaskeliler figürü Kertenkele Gekkoyu konuşturacak. Bu 3 pijamaskeliler figürü kötülere karşı dünyayı kurtaracaklar. Sitemizde farklı farklı pijamaskeliler figürlerini bulabilirsiniz. 2li pijamaskeliler figürü ya da 5l Pijamaskeliler figür set en çok tercih edilenlerden. Ya da pijamaskeliler figür ve dönüşüm seti de çok eğlenceli. Birçok Pijamaskeliler oyun seti içerisinde Pijamaskeliler figürleri de çıkmaktadır.Haydi gecelere karışıp, kötülere karşı şehri korumaya!!!

Tüm Pijamaskeliler oyuncakları sitemizde Kapıda Ödeme ve 90 TL üstü Kargo Bedava imkanı ile.


PİJAMASKELİLER İSİMLERİ - PİJAMASKELİLER KİMDİR ?Pijamaskeliler (İngilizce orijinal adı ile PJ masks), 2017 senesinin en sevilen çizgi filmlerindendir. Pijamaskeliler çizgi filmi hem küçük kızlar hem de küçük erkek çocuklar tarafından çok izlenir. Walt Disney yapımıdır, Disney Junior ve bazı kanallarda yayınlanır.

Pijamaskeliler'de 3 ana karakter vardır: mavi Kedi Çocuk - Catboy, kırmızı Baykuş kız - Owlett ve yeşil Kertenkele çocuk. Pijamaskeliler çizgi filmi takım çalışmasını, arkadaşlığı ve kötüler ile savaşıp iyilerin kazanması prensiplerinin altını çizer.Kedi Çocuk (Catboy): Çizgi filmde kahverengi saçlı erkek çocuk Connor gündüzleri mavi bir tişört giyer, geceleri kahraman olup kedi çocuk'a dönüşür ve mavi bir kedi çocuk kostümü giyer. Kedi çocuk bu üçlünün lideridir. Grubun lideri olarak genelde Pijamaskeliler takımını o yönetir ve bir araya getirir. Bu kedi çocuk kostümünün mavi kuyruğu var, kedi kafası vardır ve de kedi kulakları vardır. Kedi arabasına biner. Bu kedi arabası hem çok hızlı gider, hem de ateş topları fırlatabilir. Kedi çocuğun süper kedi hızı ve süper kedi gibi duyma süper gücü vardır. Süper kedi hızına kavuşunca, arkasında mavi bir ışık bırakır. Kedi çocuk aynı zamanda süper zıplayabilir.

Baykuş Kız (Owlette) : Çizgi filmin tek kız karakteri Amaya geceleri Baykuş kıza dönüşür. Amaya çizgi filmde gündüzleri gözlüklüdür ve de saçında bir kuş tüyü tokası vardır. Geceleri kahraman olup, kırmızı bir baykuş kostümü giyer. Bu kostüm, kırmızı renklidir ve kırmızı tüylü kuş kanatları vardır. Baykuş kız, kırmızı kanatlı Baykuş planörüne biner. Baykuş kız tek uçabilen Pijamaskelidir, tam bir baykuş gibi çok uzaktaki şeyleri hatta kızıl ötesi görme gücü ile geceleri görebilir. Baykuş kız, yani Owlette takımın en akıllısı ve de en çalışkanıdır.

Kertenkele (Gekko) : Çizgi filmin sarışın erkek çocuğu Greg de geceleri şehre karanlık çökünce yeşil bir Kertenkeleye dönüşür. Aynı bir kertenkele gibi süper güçlere sahiptir, duvarlara ve çatılara tırmanabilir. Geceleri kertelenkeye dönüştüğünde de yeşil bir kertenkele kostümü giyer, bu kostümün yeşil kuyruğu vardır ve sırtında da kertenkele gibi sırt dikenleri vardır. Kertenkele'nin süper Kertenkele gücü vardır, en ağır şeyleri bile çok kolay kaldırabilir. Gekko’nun aynı zamanda bir kertenkele gibi kamufle görülmez olabilme gücü vardır. Kertenkele, Kertenkele mobile biner. Kertenkele mobil, su altında da gidebilen tek araçtır. Greg ara ara 'Sürüngenler aşkına' der.

Connor, Amaya ve Greg çok yakın 3 arkadaştır. Şehirde kötü şeyler olmaya başlayınca, 3 çocuk yanyana gelip, kollarını bileklerini uzatır ve de 3 çocuk der ki: 'Pijamaskeliler, haydi iş başına! Geceye karışıp kahraman olmaya!'. Şehre karanlık çöker ve geceye karışıp, kahraman olur ve de suçlulara ceza verir.Pijamaskelilerin çeşitli düşmanları vardır. Bu düşmanları da Pijamaskelilerdeki diğer yan karakterlerdir. En önemli düşmanları Romeodır. Romeo gözlüklü bir bilim dehasıdır ve icatlarıyla dünyaya hakim olmak ister. Romeo hep laboratuvarında çalışır Romeo beyaz bir labarotuvar önlüğü giyer ve saçları gri beyazdır. Uçan araçlar, robotlar icat eder.

Diğer kötü karakter de Ay kızıdır o da bir yarım ay kaykay üzerinde hareket eder, gri lacivert renklidir. Ay kızının elinde manyetik bir ayı vardır ve bununla farklı eşyaları hatta kişileri bir top içine alıp, uçurabilir. Ay kızı gözünde siyah bir bant takar. Ay kızının kontrol ettiği birçok güveleri, kelebekleri vardır.

Diğer kötü karakter gece Ninjası ve onun küçük Ninjalino'larıdır. Onlar da giri lacivert renkli bir ninja ve minik ninjalarıdır.

Pijamaskeliler de 3 temel renk vardır: yeşil, mavi ve kırmızı. Mavi kedi çocuğun, kırmızı baykuş kızın, yeşil de kertenkelenin rengidir. Kötü karakterler de genelde siyah, lacivert ve koyu gri ile gösterilir.

PİJAMASKELİLER KEDİ ÇOCUK OYUNCAKLARI - KEDİ ÇOCUK KİMDİR?

Yeni nesil süper kahramanlarımız ile tanışmaya ne dersiniz? Hepimiz gibi eğlenmeyi, oyun oynamayı, öğrenmeyi seven üç arkadaşın kurduğu süper kahraman grubu Pijamaskelilere selam verin! Gündüz iken kahraman kimliklerini gizleyen üç arkadaş Connor, Amaya ve Greg gece olduğunda kötülerle savaşmak için pijamaskelerini giyerler ve süper kahramana dönüşürler! Şehrin huzurunu kaçırmak isteyen kötü adamları süper güçleri ile durdururlar. İsterseniz onları yakından tanıyalım.

PJMASKS1

Bu yazımızda Connor, yani Kedi Çocuk’tan bahsedeceğiz. Connor için biraz daha grubun lideri diyebiliriz. Arkadaşları ile şehri kötülerin elinden kurtarırlarken genelde arkadaşları bir plan için Connor’a başvururlar. Gece çöktüğünde pijamaskesi ile kostümünü değiştirir ve bir kedi kılığına girer. Yetenekleri de aynı bir kedinin kabiliyetlerine döner. Grubun lideri olduğu için de herkesi toplayıp yönlendirmek ona düşer.

PJMASKS4Connor, gece çökünce adeta bir kediye dönüşür. Hareketleri aynı bir kedi gibi hızlanır. Hatta Süper Kedi Hızı adını verdiği bir süper kedi gücü vardır. Bunu aktifleştirdiğinde arkasında mavi bir ışın bırakarak inanılmaz bir hıza ulaşır. Bu yeteneği ile arabaların arkasından koşabilir, kaçmakta olan düşmanlarını bir çırpıda yakalayabilir veya onlara hiç yakalanmadan aradan sıvışabilir. Ve tabii hızlı olan kedilerin bir özelliği daha vardır. O da inanılmaz tırmanma ve zıplama yetenekleri… Connor, Pijamaskesi içerisindeyken binaların tepesine veya başka yüksek yerlere bir anda ulaşabilir. Onun için atlayıp hoplamak bir çocuk oyuncağıdır. Aynı zamanda tam bir kedi gibi dikkat kesilebilir ve Süper Kedi Kulakları adını verdiği yeteneği ile kimsenin normal şekilde duyamadığı sesleri bile duyabilir. Bir odaya girdiğinde belki de nefes alış veriş seslerini bile işitebilecek kadar hassastır.

PJMASKS5Pijamaskelilerin lideri olan Connor, bu yeteneklerini kullanmadan önce arkadaşlarına planlarını anlatır. Ardından Süper Kedi Kulağı ile düşmanlarının seslerini dinleyerek onların yerini hemen tespit eder. Sırada onlara yaklaşmak var. Kimsenin onu göremeyeceği veya fark edemeyeceği bir hızda üzerlerine koşar ve yüksek hızda üzerlerine zıplar. Tabii bu hızı beklemeyen düşmanları onun gelişine bir tepki veremezler. Ayrıca diğer iki takım arkadaşı da hemen yetişip Kedi Çocuk’a yardım ederler ve bu sayede sorunu çözebilirler.

Kedi Çocuk bunun dışında bu hızlı hareketleri sayesinde neler yapabilir peki başka? Belki de bir koşu yarışına katılıp herkesi göz açıp kapayana kadar yenebilir. Tabii pek de adaletli olmaz, ama bir süper kahraman olmak her zaman o kadar da kolay olmuyor elbet. Belki de yüksek atlama yeteneği ile ağaçta kalmış küçük bir kediyi de kurtarabilir. Ve tabii bir de dünyayı kurtarma görevleri var. Çok eğlenceli duran bu macerayı sizler de hayal gücünüzü kullanarak oynayabilirsiniz. En yeni süper kahramanlarımıza bu yazımızda veda ediyor ve yeni maceralarında başarılar diliyoruz.

 

PİJAMASKELİLER OYUNCAKLARI

PİJAMASKELİLER KEDİ ÇOCUK OYUNCAKLARI PİJAMASKELİLER BAYKUŞ KIZ OYUNCAKLARI KERTENKELE (GEKKO) OYUNCAKLARI
PİJAMASKELİLER KOSTÜMÜ PİJAMASKELİLER PARTİ VE DOĞUM GÜNÜ MALZEMELERİ        PİJAMASKELİLER KEDİ ÇOCUK OYUNCAKLARI
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.