PİJAMASKELİLER OYUNCAKLARI

1 2
%14
Pijamaskeliler - Pijamaskeliler Mini Peluş Romeo
%21
Pijamaskeliler - Pijamaskeliler Araba - Kertenkele Figür ve Araba Pijamaskeliler - Pijamaskeliler Araba - Kertenkele Figür ve Araba (1)
Kargo
Bedava
Kargo Bedava
149,90 TL
117,90 TL
%21
%41
Pijamaskeliler - Pijamaskeliler Araba - Baykuş Kız Figür ve Araba Pijamaskeliler - Pijamaskeliler Araba - Baykuş Kız Figür ve Araba (1)
Kargo
Bedava
Kargo Bedava
200,48 TL
117,90 TL
%41
%38
Pijamaskeliler - Pijamaskeliler Araba - Kedi Çocuk Araba ve Figür Pijamaskeliler - Pijamaskeliler Araba - Kedi Çocuk Araba ve Figür (1)
Kargo
Bedava
Kargo Bedava
189,90 TL
118,50 TL
%38
%24
Pijamaskeliler - Pijamaskeliler Lisanslı Glow Nevresim Takımı Pijamaskeliler - Pijamaskeliler Lisanslı Glow Nevresim Takımı (1)
Kargo
Bedava
Kargo Bedava
149,90 TL
114,50 TL
%24
%28
Pijamaskeliler - Pijamaskeliler Kertenkele Kostümü - Yeşil Gekko Kostümü - Orijinal Pijamaskeliler - Pijamaskeliler Kertenkele Kostümü - Yeşil Gekko Kostümü - Orijinal (1)
Kargo
Bedava
Kargo Bedava
149,90 TL
107,90 TL
%28
%28
Pijamaskeliler - Pijamaskeliler Kedi Çocuk Kostümü - Mavi Catboy Kostümü - Orijinal Pijamaskeliler - Pijamaskeliler Kedi Çocuk Kostümü - Mavi Catboy Kostümü - Orijinal (1)
Kargo
Bedava
Kargo Bedava
149,90 TL
107,90 TL
%28
%28
Pijamaskeliler - Pijamaskeliler Kırmızı Baykuş Kız Owlette Kostümü - Orijinal Pijamaskeliler - Pijamaskeliler Kırmızı Baykuş Kız Owlette Kostümü - Orijinal (1)
Kargo
Bedava
Kargo Bedava
149,90 TL
107,90 TL
%28
%32
Pijamaskeliler - Pijamaskeliler Maskesi Mavi Catboy
1 2

PİJAMASKELİLER KİMDİR ? ve PİJAMASKELİLER OYUNCAKLARI?

Pijamaskeliler (İngilizce orijinal adı ile PJmasks), yeni dönemin en popüler çizgi filmlerindendir. Walt Disney yapımıdır. Pijamaskeliler'de 3 karakter vardır: mavi Kedi Çocuk - Catboy,  kırmızı Baykuş kız - Owlett ve yeşil Kertenkele çocuk . Pijamaskeliler çizgi filmi takım çalışmasını, arkadaşlığı ve kötüler ile savaşıp iyilerin kazanması prensiplerinin altını çizer. Pijamaskeliler de 3 temel renk vardır: yeşil,  mavi ve kırmızı. 

Kedi Çocuk (Catboy): Çizgi filmde kahverengi saçlı erkek çocuk Connor  gündüzleri mavi bir tşört giyer, geceleri kahraman olup kedi çocuk'a dönüşür ve mavi bir kedi çocuk kostümü giyer. Kedi çocuk bu üçlünün lideridir. Bu kedi çocuk kostümünün mavi kuyruğu var, kedi kafası vardır ve de kedi kulakları vardır. Kedi arabasına biner. Bu kedi arabası hem çok hızlı gider, hem de ateş topları fırlatabilir. Kedi çocuğun süper kedi hızı ve süper kedi gibi duyma gücü vardır.  

Baykuş Kız (Owlette) : Çizgi filmin tek kız karakteri Amaya geceleri Baykuş kıza dönüşür. Amaya çizgi filmde gözlüklüdür ve de saçında bir kuş tüyü tokası vardır. Geceleri kahraman olup, kırmızı bir baykuş kostümü giyer. Bu kostüm, kırmızı renklidir ve kırmızı tüylü kuş kanatları vardır. Baykuş kız , Baykuş kız kırmızı kanatlı Baykuş kız arabasına Baykuş planörü biner.   Baykuş kız tek uçabilen Pijamaskelidir, tam bir baykuş gibi çok uzaktaki şeyleri görebilir. 

Kertenkele (Gekko) : Çizgi filmin sarışın erkek çocuğu Greg, de geceleri şehre karanlık çökünce yeşil bir Kertenkeleye dönüşür.  Aynı bir kertenkele gibi duvarlara ve çatılara tırmanabilir. Kertelenkeye dönüştüğünde de yeşil bir kertenkele kostümü giyer, bu kostümün yeşil kuyruğu vardır, ve başlığında da kertenkele gibi sırt dikenleri vardır. Kertenkele'nin süper Kertenkele gücü ve bir kertenkele gibi kamufle görülmez olabilme gücü vardır.  Kertenkele, Kertenkele mobile biner. Kertenkele mobil, su altında da gidebilen tek araçtır. 'Sürüngenler aşkına' der.

Connor, Amaya ve Greg çok yakın 3 arkadaştır. Şehirde kötü şeyler olmaya başlayınca, 3 çocuk yanyana gelip, kollarını bileklerini uzatır ve de 3 çocuk der ki: 'Pijamaskeliler, haydi iş başına! Geceye karışıp kahraman olmaya!'. Şehre karanlık çöker ve geceye karışıp, kahraman olur ve de suçlulara ceza verir.

Pijamaskelilerin çeşitli düşmanları vardır. En önemli düşmanı Romeodır. Romeo gözlüklü bir bilim dehasıdır ve icatlarıyla dünyaya hakim olmak ister. Romeo beyaz bir labarotuvar önlüğü giyer ve saçları gri beyazdır. Diğer kötü karakter de Ay kızıdır o da bir yarım ay kaykay üzerinde hareket eder, gri lacivert renklidir. Diğer kötü karakter gece Ninjası ve onun küçük Ninjalino'larıdır. Onlar da giri lacivert renkli bir ninja ve minik ninjalarıdır.  

Her çizgi filmin sonunda Pijamaskeliler kötülere karşı kazanır ve şehre yardım ederler. Ve de en sonunda şöyle derler: 'Pijamaskeliler alkışı hak ett! Çünkü geceleri biz kahraman oluruz!'.

Pijamaskeliler bu kadar popüler olunca, Pijamaskeliler oyuncakları ve Pijamaskeliler kostümü de çocuklar tarafından çok beğenilir. En popüler Pijamaskeliler oyuncağı, Pijamaskeliler kostümü ve Pijamaskeliler maskeleridir. Ve tabi Pijamaskeliler figürleri. Kedi çocuk figürü, Baykuş kız figürü ve Kertenkele fügürü en önemlidir. Bu PJmasks figürlerini tekli bulabileceğiniz gibi, 2li ya da kendi arabaları ile de bulabilirsiniz.

Hatırlatalım, Karakter Dükkanı tüm Pijamaskeliler ürünlerini bir arada sunuyor. Hepsi orijinal lisanslı kaliteli üreticilerin ürünleri. Üstelik Kapıda Ödeme, 70 TL üstü Kargo Bedava ve Telefonla Sipariş imkanı ile. Haydi kahraman olmaya ve şehri geceleri kurtarmaya...

Whatsapp SiparişHattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız WhatsApp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.