x
0212 227 60 40 Destek Hattı
Cars'ın Diğer Ürünleri

BLOG YAZILARI İÇİN TIKLA

Herkes için Şimşek Mcqueen oyuncakları hakkında her şey

ŞİMŞEK MCQUEEN (ŞİMŞEK MEKKUIN - ARABALAR) OYUNCAKLARI 

Toplam 266 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 10 11 12

ŞİMŞEK MCQUEEN (MEKKUIN - ARABALAR) OYUNCAKLARI:

En sevimli küçük erkek çocuk çizgi filmlerinden biridir birkaç arabanın hkayesinin anlatıldığı Cars - Arabalar çigi filmi. Arabalar çizgi filmi çok tutulunca, filmi ve de çizgi romanları da piyasaya çıkmıştır.  

Pixar'ın çizdiği çizgi film, sevimli arabaların sevgi dolu arkadaşlıklarını anlatır. Çizgi filmin baş kahramanı Şimşek Mekkuin (İngilizce adı ile Şimlek Mcqueen'dir) kırmızı renkli sevimli bir yarış arabasıdır. Radyatör kasabısında geçen Arabalar çizgi filminde Şimşek Mcqueen'e diğer araba, kamyon, traktör arkadaşları eşlik eder. Mater kahverenkli bir traktördür, kız arkadaşı Sally mavi renkli bir Carrera arabadır. Francesco Bernolli ise bir yarış arabasıdır. 95 numaralı Şimşek Mcqueen, dünyanın en ünlü yarışlarını 4 kere kazanmış çok meşhur ünlü bir arabadır. Son yarışı kazandıktan sonra eski şehri Radyatörler Kasabasına geri döner ve orada arkadaşları ile yaşar. Tekrar süpriz bir şekilde dünya araba yarışına katılması gerekir. Şimşek McQueen Piston Kupasına katılmak üzere giderken, onu taşıyan kamyon uyuyarak yanlış bir yola girer. Bu sırada kapağı açılan kamyonda uyuyan McQueen düşer. Uyandığında kendini ıssız ve terk edilmiş eski bir otobanda bulur ve nihayetinde yepyeni dostlarla tanışacağı Radiator kasabasına gelir. Başta hiçbirisi ile geçinemez fakat zamanla dostlukları gelişir. Bu arada kasaba yargıcı Doc’ un eski bir şampiyon olduğunu öğrenir. Doc onu yarışa hazırlarken aynı zamanda kendini beğenmiş kişiliğini yenerek gerçek kimliğini bulmasını  sağlar. Artık dostlarının yardımı  ile Piston Kupasını almaya çok yakındır. Mater, artık paslanmış bir traktördür ama çok güzel hikayeler anlatır. Neşeli, dürüst ve Şimşek Mcqueen'in en yakın arkadaşı olarak ona çok sadıktır ve onu hep korur. Diğer karakterler Miguel Camino sarı, Vitaly Petrov da kırmızı renkli bir yarış arabasıdır. 

Erkek çocuklar Cars arabaları (ya da diğer deyimle Şimşek Mcqueen arabaları) ile araba yarışı yapmaya bayılırlar. Ve araba hayranı çocuklar  Şimşek MCqueen izleyip, Şimşek Mcqueen oyuncakları ile oynamaya da bayılır. Oyuncak arabaların yanında, Şimşek Mcqueen parti malzemelerini de erkek çocuk doğum günlerinde çok popülerdir. Okul döneminde Şimşek Mcqueen çanta ile okula gitmeye bayılırlar. En çok Şimşek Mcqueen boyama kitabını çizmeye ve de Mater ve arkadaşları ile olan hikayeleri okumaya bayılırlar.

Biz sizler için birçok Şimşek Mekkuin ürünlerini bir araya getirdik. Artık sevdiğiniz Şimşek Mcqueen ürünleri için dükkan dükkan dolaşmanıza gerek yok. Tümü burada tek bir sayfada. Oyuncak araba, Cars çocuk odası ürünleri, kitapları, oyuncakları ve çok daha fazlası Karakter Dükkanı'nda. Sizin çocuğunuzun sağlığını düşünerek, sadece lisanslı denetlenmiş kaliteli firmaların orijinal lisanslı ürünlerini satıyoruz. Üstelik kapıda ödeme, kredi kartına taksit imkanı ile, telefonla sipariş kolaylığı ile. 

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.