x
0212 227 60 40 Destek Hattı

           HANGİ ÖRÜMCEK ADAM ÜRÜNÜ İLE İLGİLENİYORSUN?  HEMEN TIKLA !

orumcek adam kostumu spiderman orumcek adam figur orumcek adam oyuncakları orumcek adam parti malzemeleri spiderman orumcek adam okul cantasi
orumcek adam nevresim takımları orumcek adam kiyafeti cocuk odasi urunleri beslenme kırtasite urunleri

SPIDERMAN (ÖRÜMCEK ADAM) OKUL ÇANTALARI

Karne İndirimi

1 2 3
Toplam 49 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

en güzel okul çantaları hangileri  okul cantaları ne kadar sağlıklı

EN GÜZEL SPIDERMAN OKUL ÇANTALARI (ÖRÜMCEK ADAM OKUL ÇANTALARI) HANGİLERİ?:

Oğlunuza okul çantası alırken aklımızda birçok soru vardır? En iyi okul çantası hangisi? Örümcek adam okul çantası istiyor, ama hangi örümcek adam okul çantasını almalıyım?

Size kolaylık için en iyi örümcek adam okul çantasının özelliklerini sıraladık:

1. Doğru çanta büyüklüğü: Eğer oğlunuz anaokuluna gidiyorsa, örümcek adam anaokulu çantasını, eğer ilkokula gidiyorsa da daha büyük bir spiderman okul çantası tercih etmelisiniz. Sizler için Karakter Dükkanı farklı büyüklükte örümcek adam okul çantaları sunuyor. Beslenme çantaları için de aynı desenlerin örümcek adam beslenme çantaları mevcut.

2. Yeterli sayıda gözü olmalı. Çocuğunuz birçok farklı cebi ile tüm okul eşyalarını sığdırabilmeli. Ve bu cepler de fermuarlı olmalı ki, böylece eşyaları dökülmesin, kaybolmasın. Bu sayfada gördüğünüz 2 ya da 3 cepli spider man çanta alternatiflerinden birini beğenebilirsniz.

3. Yanlarda file cep olmalı. Burada rahatlıkla termos taşınabilmeli. Tüm örümcek adam okul çantalarının yanlarında file cep vardır.

4. Kaliteli Dayanıklı malzemeden üretilmiş olmalı. Yagmur ve kardan etkilenmemeli. Garantisinin olması şart, lisanslı olmalı ve orijinal ürün olmalı. Sahte ürün olmamalı. Böylece, bir sorun olduğunda rahatlıkla iade edebilmelisiniz. Karakter Dükkanı'nda satılan tüm çantalar orijinal lisanslı ürünlerdir.  Tüm örümcek adam çantalarımız lisanslı Hakan Çanta marka.

5. Ergonomik olmalı. Süngerli sırtlığı ile taşımasının kolay olmalı. Sınıftan sınıfa koşarken, terletmemeli. Tüm Hakan Çanta ürünlerimizin sırtı süngerli ve ergonomiktir.

6. Omuzlarda acı yapmamalı. Süngerli omuz askıları sayesinde, oğlunuz sınıftan sınıfa koşarken, rahatlıkla taşıyabilmeli.

7. En havalı desen ve renk olmalı. Bu seneki örümcek adam kostümü desenli örümcek adam okul çantası setinee bayıldık. Ya da klasik örümcek adam kafası desenli spiderman çanta de her zaman gibi çok seviliyor. 

8. Hafif çanta olmalı. Örümcek adam çantaları elinize aldığınızda hafifliğine inanamayacaksınız.

9. Örümcek adam çekçekli çanta ya da spiderman tekerlekli çanta  da ağırlık taşımak istemeyenler için mevcut.

10. Aile bütçenize uygun olmalı. Sizin için farklı fiyatlarda örümcek adam çantalarımız var. En uygunundan, en havalısına birçok seçenek bulabilirsiniz. Okul çantası, beslenme çantası, matara ve kırtasiye ürünlerinin bir arada olduğu 30% daha avantajlı olan setlerimizi de muhakkak inceleyin.

Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.