x
0212 227 60 40 Destek Hattı
Star Wars Banner star wars youtube

HANGİ STAR WARS ÜRÜNÜ? HEMEN TIKLA !

star wars figür star wars lego oyuncakları star wars ışın kılıcı star wars kostumu Star Wars Kıyafetleri
star wars oyuncakları star wars parti malzemeleri star wars çocuk odası star wars canta Star Wars Kitapları
Star Wars'ın Diğer Ürünleri

darth vader oyuncakları

Darth Vader Oyuncakları ve Ürünleri

kylo ren oyuncakları

Kylo Ren Oyuncakları ve Ürünleri

BLOG YAZILARI İÇİN TIKLA

Star Wars ürünleri hakkında bilinmesi gereken her şey

Star Wars kostümü hakkında bilmediğiniz her şey

Star Wars ışın kılıcı hakkında bilinmeyenler

Efsanevi bir filmden efsanevi bir maske: Star Wars maskesi

Efsaneyi unutulmaz kılan unsurlar ve Star Wars

Efsanevi Star Wars ürünleri çılgınlığı başladı

STAR WARS OYUNCAKLARI

Toplam 314 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 12 13 14

             

efsanevi maske blog  efsaneyi unutulmaz kılan unsurlar blog  star wars ışın kılıcı blog  star wars kostümü hakkında her şey blog  star wars ürünleri hakkında her şey blog  efsanevi star wars ürünleri blog

STAR WARS OYUNCAKLARI:

Star Wars, Türkçe adıyla Yıldız Savaşları, dünyada en çok izlenmiş ve çok geniş hayran kitlesine sahip 6 filmden oluşan bir film serisidir. ilk 1977'de Star Wars IV çıkmış, Star Wars V ve VI olarak devam etmiş, sonra da 16 yıl sonra hikayenin başı Star Wars I, II, III olarak devam etmiştir. En son Star Wars filmi, 2005de yayınlanmış olup, serinin son yeni filmi Star Wars VII, The Force Awakens adıyla, 18 Aralık 2015'te de ülkemizde yayınlanacaktır.

Star Wars'ın ilk animasyon filmi Star Wars Klon Savaşları da 2008 yılında yayınlanmış ve çocuklar tarafından çok sevilmiştir.

Yıldız Savaşlarında birkaç önemli tema vardır. En önemlisi 'Güç - The Force', evren enerjisidir ve yetenekli karakterler tarafından kullanılır. Bu Güç, iyilik için kullanılacağı gibi, kötü emelli karanlık yetenekli karakterler tarafından da kullanılabilir. Star Wars'ın genel kurgusu da güç'ü iyilik için kullanmak isteyen Jedi'lar ile karanlık taraftaki Sith'ler arasındaki galaksi savaşıdır. Bu karakterler savaşırken genelde Işın Kılıcı ya da diğer bir adı ile Star Wars Işın Kılıcı kullanırlar.

Star Wars'daki en önemli karakter olan Darth Vader, güç ile bağı olan güçlü bir savaşçıdır. Gençliğinde Anakin Skywalker adıyla iyilik için savaşırken, sonra kötü karanlık tarafa geçmiş ve Darth Vader adını almıştır. Darth Vader'ın, Padme Amidala'dan olan ikiz çoçukları, Luke Skywalker ve Prenses Leia'dır. Güçle bağlantısı olan Jedi'lar Obi-Wan Kenobi ve Yoda da önemli karakterlerdir. Star Wars'da robotlar da çok etkileyicidir. R2-D2 adında fıçı şeklinde yerde giden robot ile C-3PO adında uzun boylu droid tüm seride vardır.

George Lucas tarafından yayınlanan Star Wars yıllardır, bir kültürel fenomen olmuştur. Star Wars oyuncaklarını çocuklar severek oynarken, Star Wars Işın kılıcı ve Star Wars maskesi büyük küçük herkes tarafından kullanılmaktadır. En etkileyici kostümlerden olan Star Wars kostümü kostüm partilerinde herkes tarafından beğenilir. Biz Karakter Dükkanı olarak sevdiğiniz ve aradığınız tüm Star Wars ürünlerini bir araya getirdik, bir tık ile 1 gün içinde size ulaştırıyoruz.

Star Wars oyuncaklarını Hasbro Türkiye sitesinde de inceleyebilirsiniz.

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.