Star Wars Ürünleri Hakkında Bilinmesi Gereken Herşey

02 Mart 2016

star wars ürünleri hakkında bilinmesi gerekenler

Yıldız savaşları, bilinen orijinal ismi ile Star Wars, George Lucas tarafından yaratılmış, öncelikle filmleriyle tanınmış, sonraki yıllarda çizgi roman, bilgisayar ve konsol oyunları, televizyon yapımları vb. dallarda ününü geliştirmiş kurgusal evren ve markadır. Yayınlandığı günden itibaren dünya çapında bir fenomen haline gelen Star Wars, üçer yıl arayla da devam filmlerini çekmiş, milyonları kendine hayran bırakmıştır. Sıkı bir hayran kitlesine sahip olan Star Wars, bu temaya sahip birçok ürünle daha sonra karşımıza çıkmıştır ve çıkmaya da devam etmektedir.

Star Wars üçlemesi insanları kendine o kadar çok hayran bırakmıştır ki etrafınızda figür koleksiyonu yapan koleksiyoner arkadaşlarınıza rastlayabilirsiniz. Hatta Star Wars tutkunu olan sevgilinize, sevgililer gününde onu çok mutlu edecek Star Wars ürünleri alabilirsiniz.

Dart Malgus büstleri, Dart Vader figürleri, Dart Maul şekerlik çeşitleri, Star Wars temalı kupalar, peluşlar, defterler, stres topları, matruşka bebekler, posterler, paspaslar, kumbaralar, sırt çantaları, sticker setleri, ışın kılıcı tükenmez kalem setleri, bardakaltlıkları, akıllı kasalar, ışın kılıcı şemsiyeler, anahtarlıklar, bin bir çeşitte basılmış t-shirtler ve aklınıza gelebilecek her alanda ve çeşitte olan Star Wars ürünleribulabilirsiniz. Dart Vader cüzdanını kullanabilir, hatta figürünü boynunuzda kolye olarak taşıyabilirsiniz. Kolye kullanmayı sevmiyor iseniz küpe çeşitlerine göz atmanızda fayda vardır. Birbirinden ilginç bay – bayan bereleri kış günlerinde kullanabilirsiniz.

Dilerseniz çarşaf örtünüzü Star Wars temalı alabilir, odanıza fantastik bir hava verebilirsiniz. Hatta odanızın duvarını Yıldız Savaşları posterleriyle süsleyebilir, o atmosferi bir de odanızda yaşayabilirsiniz. Çeşitli duvar saatleriyle evinizin duvarlarını renklendirebilirsiniz. Star Wars defterleri ile önemli notlarınızı kaydedebilir, stickerlar ile bu notları hatırlamanız için işaretler bırakabilirsiniz. Kalemlerinizi Stormtrooper kalemlikleri ile muhafaza edebilirsiniz. Bin bir çeşit çanta çeşitlerinin yanı sıra pantolon askılıkları ile günlük hayatınızda en sıkı fan olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz.

Sadelikten yana olduğunuzu düşünüyor ama yine de en büyük hayranları benim demek istiyorsanız, birbirinden harika broşları yakanıza takabilirsiniz. Eğer sıkı bir Star Wars hayranı iseniz, önünüzde saymakla bitiremeyeceğimiz kadar çok ürün yelpazesi bulunmaktadır ve bu ürünlere ulaşmak bir o kadar da kolaydır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER
star wars paten star wars ışın kılıcı star wars monopoly skywalker ışın kılıcı rey ışın kılıcı
Star Wars Paten - 4 Tekerlekli Darth Vader Işın Kılıcı - Star Wars Bladebuilders Işın Kılıcı Monopoly Star Wars Oyunu Anakin Skywalker Işın Kılıcı - Star Wars Bladebuilders Işın Kılıcı Rey Işın Kılıcı Elektronik - Star Wars Bladebuilders Işın Kılıcı
Whatsapp SiparişHattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız WhatsApp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.