Süper Kahraman Batman’in Efsanevi Maskesi Hakkında

02 Mart 2016

batman maskesi

   En sevimli anlarında veya en mutlu zamanlarında çocuklarının yanında olmak anne ve babalar için dünyanın en güzel şeyidir. Çünkü yavrucaklarının mutluluğunu görmek onlara adeta bir hediyedir. Tabiki bu mutlu anlarında çocukları ile birlikte hoş vakit geçirmek onlarla ortak bir şeyler yapmak da çok önemlidir.

    Peki, o mini mini çocuklarımızı en çok ne mutlu eder? Bu sorunun yanıtını şöyle yanıtlayabiliriz. Hayranı oldukları süper kahramanlar. Televizyonlarda sinemalarda veya sokakta bir tabela üzerinde birçok yerde karşılaştığımız süper kahramanlar artık çocuklarımızın vazgeçilmezi olmuştur. Öyle ki sosyal hayatlarında da onlardan bir parça ya da kıyafet, oyuncak vs. gibi parçalar sayesinde kendilerini o kahramanlar ile birlikte olduğu hissini yakalarlar.

    Kahramanların arasında en önemli bir karakter var ki. O da Batman’dır. Batman normal hayatından sakin bir iş adamı iken kötülüklerin karşısında özel kostümü, batman maskesi ve çok amaçlı araçları ve motosikleti ile de çok güçlü bir karakteri sergilemektedir. Çocuklar da en onun maskesinden, pelerininden takınmak ve kim bilir belki bir gün onun gibi bir bat mobile sahip olmanın hayalini kurarlar. Bu sebeple batman maskesi taktıklarında yüzlerini aynı batman gibi gizleyecekler ve onun gibi bir süper kahraman olacakladır.

Burada elbette ailelerin çocuklarının bu yöndeki ihtiyaçları karşılamak için çaba göstermeliler. Unutulmamalıdır ki çocuklarının mutluğu onlara harcanan emekle doğru orantılıdır. Sahip oldukları bu kıymetli varlıkları her şeyden üstün görmeleri de gerekmektedir. Çünkü çocukların hayal dünyasında kurdukları ve büyüttükleri süper kahramanlar onlar için bir gelişim adımı gibi bir şeydir.

Bu sebepten ötürü çocuklar batman maskesi takmak ve batman gibi gecenin karanlığına bürünmek istemektedirler. Hatta oyuncak satan alış veriş dükkânlarında batman eşyaları bir set halinde, pelerin, maske, bumerang bazı yerlerde bat mobil gibi batmanin sahip olduğu her şeye ulaşmak mümkündür.

Maskeyi takan çocuklar da kendilerini batman gibi hisseder ve tıpkı onun gibi oradan oraya koşturmaya başlarlar belki de kendilerinin ileride sahip olacağı yeni bir maceraya doğru. Elbette bunu yüzlerine taktıkları bir maske ile yapma hissi duyarlar. Başka türlü o hissi uyandırmak için çok çaba harcamak gerekecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER
batman kostümü matara hediyeli batman deniz terliği batman figür büyük batman maske pelerin batman tişört
Batman Kostümü Lisanslı Matara Bedava 4-7 Yaş Batman Deniz Plaj Terliği Batman Mech Suit - 50 cm Büyük Figür Batman Maskesi - Pelerin Seti Batman Tişört - Batman Logo - Gri
Whatsapp SiparişHattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız WhatsApp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.