TRANSFORMERS VİDEOLARIMIZI İZLEDİNİZ Mİ ?

EN GÜZEL TRANSFORMERS OYUNCAKLARI HANGİLERİ?

1.Optimus Prime figür

Optimus Prime’ın bir tıra dönüşen mavi kırmızı bir robot olduğunu bilmeyen kalmamıştır. Transformers serisinin bayrak taşıyıcısı konumunda olan kahramanımız son film “Son Şövalye” de de önemli bir rol oynuyor. Birçok farklı Transformers 5 robotları arasında, Transformers arabaya dönüşen oyuncaklar, en çok sevilen RID figür oyuncaklarından biri olmayı başarmıştır. Çocuklar arasında en çok sevilen Transformers oyuncağı da tabi ki robota dönüşen arabalar oldu. Tabi Optimus’u tıra dönüşen robot olarak tanımlasak daha iyi olur. 2 adımda hızlı dönüşen figür ve tek adımda dönüşen figürü ya da elinde kılıç olan Optimus Prime en çok sevilen Transformers robots in disguise figürlerinden biridir. Bu arada farklı bütçeler için seçeneklerimiz mevcut. Büyük figür ve mini figür boylarını da inceleyebilirsiniz. Diğer farklı Transformers arabalarını da incelemek isteyebilirsiniz.

2. Transformers Optimus Prime Kostümü ve Transformers Bumblebee KostümüBu filmin de ana karakteri, bu birkaç adımda dönüşen sevimli mavi robot olacaktır. Dolayısı ile çocuğunuz evde transformers oyunu oynamak isterse, Transformers kostümü giymek isteyecektir. En sevilen kahramanlarından olan Transformers stili kıyafete oğlunuz bayılacak! Optimus Prime kostümü ile çocuğunuz kendini süper güçlü bir robot olarak hissederek, kötülere karşı savaşacak. Optimus Prime kostümü, filmdeki renginde yani mavi ve kırmızı renklerinde stoklarımızda yer alıyor. Giyilmesi çok kolay, tulum şeklinde giyilebiliyor. Tüm diğer kostümlerimiz gibi Optimus Prime kostümü de lisanslı ve orjinal ürün olarak yer alıyor. Birbirinden farklı boylarını sadece karakterdukkanı.com ayrıcalığıyla bulabileceğiniz kostümler i 2-12 yaş arası farklı boylarını sadece karakterdukkanı.com ayrıcalığıyla bulabileceğiniz kostümleri 2-12 yaş arası tüm erkek çocukları için ayrı beden imkanlarıyla seçebilirsiniz.İsteyebileceğiniz diğer Transformers kostümü ise Bumblebee kostümü olabilir. Autobotların sevimli karakteri arıya benzer Bumblebee, Son Şövalye filmindeki baş karakterlerden biri olarak kötülere karşı savaşıyor. Çocuğunuz kendini Bumblebee kostümü içinde çok güçlü bir kahraman olarak hissedebilir. Ayrıca sadakatiyle ve dostluğa verdiği değer ile de tanınan Bumblebee, çocuklarınız için giymelerinden gurur duyacağı bir kostüm haline de gelebilir.

3. Optimus Prime Elektronik Maske

Çocuklar Transformers kostümleri kadar Transformers maskelerini de takmayı çok sevecek. Transformers’ı canlandırırken, en gerçekçi Optimus Prime rolüne girmek için Optimus Prime Elektronik Maske ile Transformers Prime repliklerini seslendirecek. Hele ki son Transformers filmi Son Şövalye'de Optimus Prime ana karakter olduğu için, Optimus Prime oyuncakları çocukların vazgeçemediği oyuncaklar olacak. En çok beğenilen Transformers Rescue Bots oyuncakları bu elektronik maskeyi severek takacak. Üstelik en güzel Transformers oyuncak modellerinden biri olan bu maske Optimus Prime gibi ses çıkarıyor. Orijinal ve lisanslı ürün olan bu harika elektronik maskeyi çocuğunuzun başına çok rahat takıp çıkarabilirsiniz. Ayrıca diğer rescue bots karakteri olan Bumblebee maskesi de oldukça tercih edilen modellerden biri.Hem Bumblebee hem Optimus Prime maskesine sahip bir çocuktan daha ayrıcalıklı kim olabilir ki?

4. Transformers Robots In Disguise Bumblebee- Robota Dönüşen Oyuncak Araba
ARABA


Transformers “Son Şövalye” filmindeki kötülerle savaşan sevimli robot Bumblebee'nin oyuncakları en sevilen Transformers 5 robotu modellerinden biri olmaya başarmıştır Birçok farklı boyda çeşit çeşit Bumblebee oyuncak figürü www.karakterdukkanı.com ayrıcalığı ile size ulaşıyor. Diğer Transformers arabaya dönüşen oyuncakları gibi, bu Bumblebee figürleri hem robota dönüşen bir araba, hem de arabaya dönüşen bir robot. İkisi bir arada eşsiz bir parça olarak karşınıza çıkıyor. Çocukların favorisi olan 2 adımda dönüşen Bumblebee figürü tüm oyuncak dünyasında ikonik bir karakter olarak yer alıyor. Bir diğer en çok beğenilen model ise yıldız fırlatan Bumblebee figürü! Bu Autobot oyuncaklarından olan bu figürler farklı boyutlarda bulunuyor.Bazıları mini boy, bazıları ise tam 21 cm büyük figür boyunda. Bazıları sarı arabaya dönüşüyor, bazıları ise bir silaha. Bumblebee figürü çeşitlerinizi ister koleksiyonunuza ekleyin isterseniz çocuğunuza hediye edin. Hepsi orijinal ve lisanslı ürün olan Bumblebee figür oyuncaklar ile çocuklar Transformers Son Şövalye maceralarını tekrar canlandıracaktır. Her bütçeye uygun Transformers mini figürler ile de yeni seçenekler sunuyor, çocuğunuzun bu ikonik karakterden mahrum kalmamasını diliyoruz.

5. Transformers Generations Leader Figür- Combiner Wars Megatron

Transformers serisinin kötülerinin yani Decepticonların lideri Megatron, Megatron oyuncak figür ile çocuğunuzun yanında olacak. Tüm diğer Transformers oyuncakları gibi orijinal ve Hasbro lisanslı bu figür raflardan eksik olmayacak eşsiz özellikleri ile karşımıza geliyor. Dönüşebilen robotlardan olan bu Megatron dev figürü diğer Transformers serisindeki robotlar gibi araca dönüşebiliyor. Ayrıca bu modele özel olarak bir savaş tankına dönüşebiliyor. Doğru duydunuz, bir savaş tankı! Bu Transformers robot tanka dönüştüğünde füze fırlatma özelliğine sahip olarak çocuğunuzun Transformers koleksiyonundaki en önemli ürünlerden biri olacaktır. Arkadaşlarıyla Transformers oyunları oynarken yeni bir karaktere sahip olma ayrıcalığı da yaşatacaktır. Megatron figürünün yanı sıra diğer tüm Transformers figür oyuncakları ve Transformers arabaları karakterdukkanı.com ‘da bir tık uzağınızda!

6. Transformers Paten – 4 TekerlekliYaz gelince çocuklar paten ve scooter kaymak ister. 2017 yılı 23 Haziran’da vizyona giren Transformers “Son Şövalye” filmindeki Optimus Prime pateni ile kaymak isteyeceklerdir. 4 tekerlekli Transformers paten ile çocuklar dışarıda çok eğlenecek, sanki bir robot gibi hızla hareket edecek, neşelerine neşe katacaktır. Yapılan bilimsel çalışmalar, tekerlekli paten kaymanın insan vücuduna birçok faydası olduğuna gösterirken yapılan fiziksel aktivite sayesinde çocuğunuzu obezite ve aşırı kilo riskinden de koruyabilirsiniz.Paten kaymak, denge ve fizik kondisyonu gerektiren bir aktivite olduğundan çocukların hareket ederken denge sağlama yeteneğini de oldukça geliştirir. Kemikler ve kaslar güçlenir. Ayrıca tekerlekli paten ile çocuklar daha çok açık havaya çıkarlar, egzersiz ve bol oksijen ile daha hızlı büyürler. Çocuğunuz bu orijinal ve lisanslı ürün olan 4 tekerlekli Transformers patenine bayılacaktır! Sitemizde güvenle alışveriş yaparak çocuğunuzun hemen beden hemen zihin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

7.Optimus Prime Kılıç Kalkan Set - Bumblebee Kılıç:

En güzel erkek çocuk oyuncaklarından Transformers diyince akla ilk gelen isimler Optimus Prime ve Bumblebee oluyor. Bu iki karakter Transformers “Son Şövalye” filminde karşı karşıya geldi ve birbiriyle savaştı. Neyse ki kimse yara almadan kurtuldu ve herkes derin bir nefes aldı. Autobot’ların lideri Optimus Prime’ın en güçlü silahlarından biri olan savaş kılıcı, Optimus Prime kılıç kalkan set ve Bumblebee kılıç kalkan seti ile çocuklar kendilerini Optimus Prime gibi güçlü ve yenilmez hissedecek. Plastik ve yumuşak olan bu Kılıç Kalkan seti tam bir rol play oyuncağı olup çocuğunuza zarar vermesi mümkün değildir.Orijinal ve lisanslı ürünü, Kapıda Ödeme ve Aynı Gün Kargo imkanıyla www.karakterdukkanı.com adresinde bulabilirsiniz. Bu arada kutu oyunlarını ya da eğitici oyuncakları da seviyorsanız, Transformers Lego oyuncaklarını da unutmayalım. Ya da puzzle yapmayı seviyorsanız Ravensburger Transformers’da çok güzel yapboz örnekleri de var.

Transformers 5 ve Transformers 4 oyuncakları ile Transformerslar hakkında daha fazla bilgi edinmek için Transformers Türkiye sitesini ve blogumuzu da inceleyebilirsiniz.

Orijinal lisanslı üretilmiş tüm Transformers oyuncaklarını ve Transformers figürlerinin modellerini uygun fiyat aralığında aralığında Karakter Dükkanı’nda sizilerle buluşturuyoruz. Hatırlatalım, çocuğunuzun sağlığını düşünerek sadece denetlenmiş, sertifikalı, orijinal ve lisanslı üreticilerin ürünlerini satıyoruz. Artık istediğiniz Transformers 5 oyuncakları ve Transformers 4 oyuncakları için mağaza mağaza dolaşmanıza gerek yok, hepsi www.karakterdukkanı.com adresinde bir arada yalnızca bir tık uzağınızda. Hem Kapıda Ödeme, hem Aynı Gün Kargo ve 90 TL üstü Kargo Bedava imkanıyla. Güvenli alışverişin keyfini dileriz.

En Sevilen Transformers Karakterleri2017'de vizyona giren son film Transformers 'Son Şövalye' Transformers heyecanını tekrar arttırdı. Serinin beşinci filmi olarak karşımıza çıkan “Son Şövalye” diğer filmlerden farklı bir formatta ilerliyor. Autobot-Decepticon çatışmasının aksine bu filmde kahramanımız Optimus Prime’ı biraz daha yakından inceliyoruz. Hikayesi ve geçmişi hakkında daha yeni şeyler öğreneceğiniz bu filmi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.Fragmanında Optimus-Bumblebee savaşı gördüğümüz bu film Cade Yeager, Oxfordlu bir profesör, Kaptan Lennon ve tabiki de Anthony Hopkins’i de barındırıyor.

Sadece çocukların ve gençlerin değil her kitlenin hayranı olduğu Transformers peki neden ünlü ? Amerika ve Japonya ortak yapımı olan bu yapım, uzayın derinliklerinden dünyamıza kadar uzanan çatışmalara konu olur. Arabalara, uçaklara ve daha bir çok araca dönüşebilen “transformers” isimli robotlar yer alır. Bu robotlar kendi aralarında Autobot - Decepticon olarak ayrılarak uzun yıllar devam edecek bir savaşa tutuşur. Savaşın ucu sonunda Dünya’ya dayanır.İnsan ırkı da bu savaştan nasibini alır ve pek çok kez işgal tehlikesi yaşar. Neyse ki bu robotların içinde iyi karakterlileri de vardır.Bu iyi robotlar Autobot’lardır. Autobotların başı Optimus Prime’dır. Prime, mavi ve kırmızı renkli bir Autobottur. Gerekirse kocaman bir tıra dönüşebilir. Gerçek yüksekliğinin 7,5 m- 8,5 m arasında olacağı tahmin edilmiştir.İyi kalpli, insanlara sadık olan bir karakter olarak tanınan Optimus, dünyayı bir çok kez Decepticon ve diğer tehlikelerden korumuştur. Üstün savaş teknikleri ve stratejisi ile tüm Autobatların saydığı duyduğu Prime, özellikle uzun konuşmalar yapmasıyla akıllarda kalmıştır. Optimus Prime, açık sözlülüğü ve sadete gelmesiyle bilinir.

Optimus Prime'ın en sevgili arkadaşı is sarı renkli, sevimli, genç Bumblebee'dir. Diğer bir RID figür olan Bumblebee aynı ismi gibi bir arıya benzer ve müzik ile iletişim kurar. Sesini Decepticon’larla olan savaşta kaybeden Bee, radyo kanallarını kullanarak farklı sesler çıkarır. İnsanların dostu olan Bumblebee, onları korumak için canını feda etmeye hazırdır. Optimus hayatını kaybedince yönetime geçmeye meyillidir. Ancak Autobotlar, Bumblebee ile çok iyi arkadaş oldukları için onu otorite olarak görmezler. Sam Witwicky’nin koruyucusu olarak filmlerde yer alan Bumblebee, aynı zamanda tüm Autobotların ve insanlığın da korucusudur.Mavi-Gri renkli bir Autobot savaşçısı olan Ironhide , Autobotların güvenlik şefi ve Optimus Prime’ın koruması olarak tanınsa da Prime varken de yokken de canla başla savaşır. Ironhide, aynı zamanda insanlarla kurulan ittifakta bir elçi olarak da yol oynar. Optimus’un en eski arkadaşlarından biridir ve üzerinde birçok savaştan yaralar taşır.Çizgi filmlerde genelde Prime’ın arkasını koruduğu görülürken, filmlerde ise Decepticonların saldırısı sonucu hayatını kaybetmiştir.Optimus Prime’ın ilk subayı Jazz’den bahsedeceğiz. Hip-hop bir tarzı olan sevgi dolu karakter Jazz, film serisinde karşımıza şık bir otomobil şekliyle çıkar. Genel olarak zor görevleri üstlenen Jazz, sorumluluk sahibi bir ekip elemanıdır. Bulunduğu her ortama kolay uyum sağlar, doğaçlama yapmayı sever ve kolayca arkadaş edinir.Jazz’ın boyut olarak en küçük Autobotlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Ufak yapısına rağmen korkusuz bir karakterdir, Decepticonların lideri Megatron’a saldırmaktan bile kaçınmaz. Ancak filmde Megatron, onu korkunç bir şekilde ikiye ayırmıştır.Ratchet Optimus Prime, Jazz ve Ironhide ile beraber Dünya’ya ilk inişlerinde yaşayacağı maceradan muhtemelen habersizdi. İsmini meşhur hemşire “Ratched”tan alan bu Autobot, tahmin edebileceğiniz üzerine bir transformers tamircisidir.Eğer bir şey bozulduysa tahmin eder. Muhtemelen en cesur Autobottur. Onu pek savaş alanında görmesek de Autobotların içinde önemli bir role sahip olduğunu söyleyebiliriz.Savaşmayı sevmese de oldukça donanımlıdır. Arkadaşlarının canını kurtarmak için kendini ortaya atar, bir çok yara alıp birkaç Decepticon öldürse de günün sonunda alçakgönüllü bir şekilde Autobotların arasında yer alır.Kötü olan robotlar Decepticon'ların liderinin adı ise Megatron’dur. Megatron, Cyberton’daki isyanda Autobotlara karşı savaş veren Decepticonları komuta etmiş, ağır bir yenilgi alarak gezegeni neredeyse yok etmiştir. Bunun sonucunda savaşı Dünya’ya taşımaya çalışmıştır, eski öğrencisi Optimus Prime tarafından her seferde defedilir. Robot şekline çeşitli silah varyasyonlarıyla dönüşebilirken farklı şekillerde karşımıza çıkabilir.Megatron gerek tüm insan alemine gerek ise kendine Decepticonlarına korku saçar.Soundwave, Megatron’un ardından en bilinen Decepticonlardan biridir. Karşımıza uydu, jet gibi hava araçlarının yanı sıra spor araba biçimleriyle de çıkar. Özellikle ses dalgalarını takip ederek düşmanlarını izler. Sürekli olarak Autobotları takip eden bu Decepticon rakiplerine büyük zararlar verir.Uzun yıllar Dünya’da yer alıp transformersları ve insanları gözlemiştir.Genel olarak Soundwave ile takılan Rumble yüksek ateş gücü ile tanınır. Hound, Mirage gibi güçsüz Autobotlara çok zorlu anlar yaşatmıştır. Renkleri dönem içinde değişmiştir. Sokak serseri imajı taşıyan bu Decepticon her zaman aksiyona hazırdır, Megatron’un emirlerini sadık bir asker gibi yerine getirir.Megatron liderliğindeki kötü robotlar bir araya gelip, çok daha uçan savaş araçlarına dönüşür. Genelde bu iri araçların ya da Robots in Disguise robotların boyları da oldukça uzundur. 5-6 metre oldukları tahmin edilir.

EN GÜZEL TRANSFORMERS OYUNCAKLARI HANGİLERİ?

1.Optimus Prime figür

Optimus Prime’ın bir tıra dönüşen mavi kırmızı bir robot olduğunu bilmeyen kalmamıştır. Transformers serisinin bayrak taşıyıcısı konumunda olan kahramanımız son film “Son Şövalye” de de önemli bir rol oynuyor. Birçok farklı Transformers 5 robotları arasında, Transformers arabaya dönüşen oyuncaklar, en çok sevilen RID figür oyuncaklarından biri olmayı başarmıştır. Çocuklar arasında en çok sevilen Transformers oyuncağı da tabi ki robota dönüşen arabalar oldu. Tabi Optimus’u tıra dönüşen robot olarak tanımlasak daha iyi olur. 2 adımda hızlı dönüşen figür ve tek adımda dönüşen figürü ya da elinde kılıç olan Optimus Prime en çok sevilen Transformers robots in disguise figürlerinden biridir. Bu arada farklı bütçeler için seçeneklerimiz mevcut. Büyük figür ve mini figür boylarını da inceleyebilirsiniz. Diğer farklı Transformers arabalarını da incelemek isteyebilirsiniz.

2. Transformers Optimus Prime Kostümü ve Transformers Bumblebee KostümüBu filmin de ana karakteri, bu birkaç adımda dönüşen sevimli mavi robot olacaktır. Dolayısı ile çocuğunuz evde transformers oyunu oynamak isterse, Transformers kostümü giymek isteyecektir. En sevilen kahramanlarından olan Transformers stili kıyafete oğlunuz bayılacak! Optimus Prime kostümü ile çocuğunuz kendini süper güçlü bir robot olarak hissederek, kötülere karşı savaşacak. Optimus Prime kostümü, filmdeki renginde yani mavi ve kırmızı renklerinde stoklarımızda yer alıyor. Giyilmesi çok kolay, tulum şeklinde giyilebiliyor. Tüm diğer kostümlerimiz gibi Optimus Prime kostümü de lisanslı ve orjinal ürün olarak yer alıyor. Birbirinden farklı boylarını sadece karakterdukkanı.com ayrıcalığıyla bulabileceğiniz kostümler i 2-12 yaş arası farklı boylarını sadece karakterdukkanı.com ayrıcalığıyla bulabileceğiniz kostümleri 2-12 yaş arası tüm erkek çocukları için ayrı beden imkanlarıyla seçebilirsiniz.İsteyebileceğiniz diğer Transformers kostümü ise Bumblebee kostümü olabilir. Autobotların sevimli karakteri arıya benzer Bumblebee, Son Şövalye filmindeki baş karakterlerden biri olarak kötülere karşı savaşıyor. Çocuğunuz kendini Bumblebee kostümü içinde çok güçlü bir kahraman olarak hissedebilir. Ayrıca sadakatiyle ve dostluğa verdiği değer ile de tanınan Bumblebee, çocuklarınız için giymelerinden gurur duyacağı bir kostüm haline de gelebilir.

3. Optimus Prime Elektronik Maske

Çocuklar Transformers kostümleri kadar Transformers maskelerini de takmayı çok sevecek. Transformers’ı canlandırırken, en gerçekçi Optimus Prime rolüne girmek için Optimus Prime Elektronik Maske ile Transformers Prime repliklerini seslendirecek. Hele ki son Transformers filmi Son Şövalye'de Optimus Prime ana karakter olduğu için, Optimus Prime oyuncakları çocukların vazgeçemediği oyuncaklar olacak. En çok beğenilen Transformers Rescue Bots oyuncakları bu elektronik maskeyi severek takacak. Üstelik en güzel Transformers oyuncak modellerinden biri olan bu maske Optimus Prime gibi ses çıkarıyor. Orijinal ve lisanslı ürün olan bu harika elektronik maskeyi çocuğunuzun başına çok rahat takıp çıkarabilirsiniz. Ayrıca diğer rescue bots karakteri olan Bumblebee maskesi de oldukça tercih edilen modellerden biri.Hem Bumblebee hem Optimus Prime maskesine sahip bir çocuktan daha ayrıcalıklı kim olabilir ki?

4. Transformers Robots In Disguise Bumblebee- Robota Dönüşen Oyuncak Araba
ARABA


Transformers “Son Şövalye” filmindeki kötülerle savaşan sevimli robot Bumblebee'nin oyuncakları en sevilen Transformers 5 robotu modellerinden biri olmaya başarmıştır Birçok farklı boyda çeşit çeşit Bumblebee oyuncak figürü www.karakterdukkanı.com ayrıcalığı ile size ulaşıyor. Diğer Transformers arabaya dönüşen oyuncakları gibi, bu Bumblebee figürleri hem robota dönüşen bir araba, hem de arabaya dönüşen bir robot. İkisi bir arada eşsiz bir parça olarak karşınıza çıkıyor. Çocukların favorisi olan 2 adımda dönüşen Bumblebee figürü tüm oyuncak dünyasında ikonik bir karakter olarak yer alıyor. Bir diğer en çok beğenilen model ise yıldız fırlatan Bumblebee figürü! Bu Autobot oyuncaklarından olan bu figürler farklı boyutlarda bulunuyor.Bazıları mini boy, bazıları ise tam 21 cm büyük figür boyunda. Bazıları sarı arabaya dönüşüyor, bazıları ise bir silaha. Bumblebee figürü çeşitlerinizi ister koleksiyonunuza ekleyin isterseniz çocuğunuza hediye edin. Hepsi orijinal ve lisanslı ürün olan Bumblebee figür oyuncaklar ile çocuklar Transformers Son Şövalye maceralarını tekrar canlandıracaktır. Her bütçeye uygun Transformers mini figürler ile de yeni seçenekler sunuyor, çocuğunuzun bu ikonik karakterden mahrum kalmamasını diliyoruz.

5. Transformers Generations Leader Figür- Combiner Wars Megatron

Transformers serisinin kötülerinin yani Decepticonların lideri Megatron, Megatron oyuncak figür ile çocuğunuzun yanında olacak. Tüm diğer Transformers oyuncakları gibi orijinal ve Hasbro lisanslı bu figür raflardan eksik olmayacak eşsiz özellikleri ile karşımıza geliyor. Dönüşebilen robotlardan olan bu Megatron dev figürü diğer Transformers serisindeki robotlar gibi araca dönüşebiliyor. Ayrıca bu modele özel olarak bir savaş tankına dönüşebiliyor. Doğru duydunuz, bir savaş tankı! Bu Transformers robot tanka dönüştüğünde füze fırlatma özelliğine sahip olarak çocuğunuzun Transformers koleksiyonundaki en önemli ürünlerden biri olacaktır. Arkadaşlarıyla Transformers oyunları oynarken yeni bir karaktere sahip olma ayrıcalığı da yaşatacaktır. Megatron figürünün yanı sıra diğer tüm Transformers figür oyuncakları ve Transformers arabaları karakterdukkanı.com ‘da bir tık uzağınızda!

6. Transformers Paten – 4 TekerlekliYaz gelince çocuklar paten ve scooter kaymak ister. 2017 yılı 23 Haziran’da vizyona giren Transformers “Son Şövalye” filmindeki Optimus Prime pateni ile kaymak isteyeceklerdir. 4 tekerlekli Transformers paten ile çocuklar dışarıda çok eğlenecek, sanki bir robot gibi hızla hareket edecek, neşelerine neşe katacaktır. Yapılan bilimsel çalışmalar, tekerlekli paten kaymanın insan vücuduna birçok faydası olduğuna gösterirken yapılan fiziksel aktivite sayesinde çocuğunuzu obezite ve aşırı kilo riskinden de koruyabilirsiniz.Paten kaymak, denge ve fizik kondisyonu gerektiren bir aktivite olduğundan çocukların hareket ederken denge sağlama yeteneğini de oldukça geliştirir. Kemikler ve kaslar güçlenir. Ayrıca tekerlekli paten ile çocuklar daha çok açık havaya çıkarlar, egzersiz ve bol oksijen ile daha hızlı büyürler. Çocuğunuz bu orijinal ve lisanslı ürün olan 4 tekerlekli Transformers patenine bayılacaktır! Sitemizde güvenle alışveriş yaparak çocuğunuzun hemen beden hemen zihin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

7.Optimus Prime Kılıç Kalkan Set - Bumblebee Kılıç:

En güzel erkek çocuk oyuncaklarından Transformers diyince akla ilk gelen isimler Optimus Prime ve Bumblebee oluyor. Bu iki karakter Transformers “Son Şövalye” filminde karşı karşıya geldi ve birbiriyle savaştı. Neyse ki kimse yara almadan kurtuldu ve herkes derin bir nefes aldı. Autobot’ların lideri Optimus Prime’ın en güçlü silahlarından biri olan savaş kılıcı, Optimus Prime kılıç kalkan set ve Bumblebee kılıç kalkan seti ile çocuklar kendilerini Optimus Prime gibi güçlü ve yenilmez hissedecek. Plastik ve yumuşak olan bu Kılıç Kalkan seti tam bir rol play oyuncağı olup çocuğunuza zarar vermesi mümkün değildir.Orijinal ve lisanslı ürünü, Kapıda Ödeme ve Aynı Gün Kargo imkanıyla www.karakterdukkanı.com adresinde bulabilirsiniz. Bu arada kutu oyunlarını ya da eğitici oyuncakları da seviyorsanız, Transformers Lego oyuncaklarını da unutmayalım. Ya da puzzle yapmayı seviyorsanız Ravensburger Transformers’da çok güzel yapboz örnekleri de var.

Transformers 5 ve Transformers 4 oyuncakları ile Transformerslar hakkında daha fazla bilgi edinmek için Transformers Türkiye sitesini ve blogumuzu da inceleyebilirsiniz.

Orijinal lisanslı üretilmiş tüm Transformers oyuncaklarını ve Transformers figürlerinin modellerini uygun fiyat aralığında aralığında Karakter Dükkanı’nda sizilerle buluşturuyoruz. Hatırlatalım, çocuğunuzun sağlığını düşünerek sadece denetlenmiş, sertifikalı, orijinal ve lisanslı üreticilerin ürünlerini satıyoruz. Artık istediğiniz Transformers 5 oyuncakları ve Transformers 4 oyuncakları için mağaza mağaza dolaşmanıza gerek yok, hepsi www.karakterdukkanı.com adresinde bir arada yalnızca bir tık uzağınızda. Hem Kapıda Ödeme, hem Aynı Gün Kargo ve 90 TL üstü Kargo Bedava imkanıyla. Güvenli alışverişin keyfini dileriz.

En Sevilen Transformers Karakterleri2017'de vizyona giren son film Transformers 'Son Şövalye' Transformers heyecanını tekrar arttırdı. Serinin beşinci filmi olarak karşımıza çıkan “Son Şövalye” diğer filmlerden farklı bir formatta ilerliyor. Autobot-Decepticon çatışmasının aksine bu filmde kahramanımız Optimus Prime’ı biraz daha yakından inceliyoruz. Hikayesi ve geçmişi hakkında daha yeni şeyler öğreneceğiniz bu filmi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.Fragmanında Optimus-Bumblebee savaşı gördüğümüz bu film Cade Yeager, Oxfordlu bir profesör, Kaptan Lennon ve tabiki de Anthony Hopkins’i de barındırıyor.

Sadece çocukların ve gençlerin değil her kitlenin hayranı olduğu Transformers peki neden ünlü ? Amerika ve Japonya ortak yapımı olan bu yapım, uzayın derinliklerinden dünyamıza kadar uzanan çatışmalara konu olur. Arabalara, uçaklara ve daha bir çok araca dönüşebilen “transformers” isimli robotlar yer alır. Bu robotlar kendi aralarında Autobot - Decepticon olarak ayrılarak uzun yıllar devam edecek bir savaşa tutuşur. Savaşın ucu sonunda Dünya’ya dayanır.İnsan ırkı da bu savaştan nasibini alır ve pek çok kez işgal tehlikesi yaşar. Neyse ki bu robotların içinde iyi karakterlileri de vardır.Bu iyi robotlar Autobot’lardır. Autobotların başı Optimus Prime’dır. Prime, mavi ve kırmızı renkli bir Autobottur. Gerekirse kocaman bir tıra dönüşebilir. Gerçek yüksekliğinin 7,5 m- 8,5 m arasında olacağı tahmin edilmiştir.İyi kalpli, insanlara sadık olan bir karakter olarak tanınan Optimus, dünyayı bir çok kez Decepticon ve diğer tehlikelerden korumuştur. Üstün savaş teknikleri ve stratejisi ile tüm Autobatların saydığı duyduğu Prime, özellikle uzun konuşmalar yapmasıyla akıllarda kalmıştır. Optimus Prime, açık sözlülüğü ve sadete gelmesiyle bilinir.

Optimus Prime'ın en sevgili arkadaşı is sarı renkli, sevimli, genç Bumblebee'dir. Diğer bir RID figür olan Bumblebee aynı ismi gibi bir arıya benzer ve müzik ile iletişim kurar. Sesini Decepticon’larla olan savaşta kaybeden Bee, radyo kanallarını kullanarak farklı sesler çıkarır. İnsanların dostu olan Bumblebee, onları korumak için canını feda etmeye hazırdır. Optimus hayatını kaybedince yönetime geçmeye meyillidir. Ancak Autobotlar, Bumblebee ile çok iyi arkadaş oldukları için onu otorite olarak görmezler. Sam Witwicky’nin koruyucusu olarak filmlerde yer alan Bumblebee, aynı zamanda tüm Autobotların ve insanlığın da korucusudur.Mavi-Gri renkli bir Autobot savaşçısı olan Ironhide , Autobotların güvenlik şefi ve Optimus Prime’ın koruması olarak tanınsa da Prime varken de yokken de canla başla savaşır. Ironhide, aynı zamanda insanlarla kurulan ittifakta bir elçi olarak da yol oynar. Optimus’un en eski arkadaşlarından biridir ve üzerinde birçok savaştan yaralar taşır.Çizgi filmlerde genelde Prime’ın arkasını koruduğu görülürken, filmlerde ise Decepticonların saldırısı sonucu hayatını kaybetmiştir.Optimus Prime’ın ilk subayı Jazz’den bahsedeceğiz. Hip-hop bir tarzı olan sevgi dolu karakter Jazz, film serisinde karşımıza şık bir otomobil şekliyle çıkar. Genel olarak zor görevleri üstlenen Jazz, sorumluluk sahibi bir ekip elemanıdır. Bulunduğu her ortama kolay uyum sağlar, doğaçlama yapmayı sever ve kolayca arkadaş edinir.Jazz’ın boyut olarak en küçük Autobotlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Ufak yapısına rağmen korkusuz bir karakterdir, Decepticonların lideri Megatron’a saldırmaktan bile kaçınmaz. Ancak filmde Megatron, onu korkunç bir şekilde ikiye ayırmıştır.Ratchet Optimus Prime, Jazz ve Ironhide ile beraber Dünya’ya ilk inişlerinde yaşayacağı maceradan muhtemelen habersizdi. İsmini meşhur hemşire “Ratched”tan alan bu Autobot, tahmin edebileceğiniz üzerine bir transformers tamircisidir.Eğer bir şey bozulduysa tahmin eder. Muhtemelen en cesur Autobottur. Onu pek savaş alanında görmesek de Autobotların içinde önemli bir role sahip olduğunu söyleyebiliriz.Savaşmayı sevmese de oldukça donanımlıdır. Arkadaşlarının canını kurtarmak için kendini ortaya atar, bir çok yara alıp birkaç Decepticon öldürse de günün sonunda alçakgönüllü bir şekilde Autobotların arasında yer alır.Kötü olan robotlar Decepticon'ların liderinin adı ise Megatron’dur. Megatron, Cyberton’daki isyanda Autobotlara karşı savaş veren Decepticonları komuta etmiş, ağır bir yenilgi alarak gezegeni neredeyse yok etmiştir. Bunun sonucunda savaşı Dünya’ya taşımaya çalışmıştır, eski öğrencisi Optimus Prime tarafından her seferde defedilir. Robot şekline çeşitli silah varyasyonlarıyla dönüşebilirken farklı şekillerde karşımıza çıkabilir.Megatron gerek tüm insan alemine gerek ise kendine Decepticonlarına korku saçar.Soundwave, Megatron’un ardından en bilinen Decepticonlardan biridir. Karşımıza uydu, jet gibi hava araçlarının yanı sıra spor araba biçimleriyle de çıkar. Özellikle ses dalgalarını takip ederek düşmanlarını izler. Sürekli olarak Autobotları takip eden bu Decepticon rakiplerine büyük zararlar verir.Uzun yıllar Dünya’da yer alıp transformersları ve insanları gözlemiştir.Genel olarak Soundwave ile takılan Rumble yüksek ateş gücü ile tanınır. Hound, Mirage gibi güçsüz Autobotlara çok zorlu anlar yaşatmıştır. Renkleri dönem içinde değişmiştir. Sokak serseri imajı taşıyan bu Decepticon her zaman aksiyona hazırdır, Megatron’un emirlerini sadık bir asker gibi yerine getirir.Megatron liderliğindeki kötü robotlar bir araya gelip, çok daha uçan savaş araçlarına dönüşür. Genelde bu iri araçların ya da Robots in Disguise robotların boyları da oldukça uzundur. 5-6 metre oldukları tahmin edilir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Whatsapp Sipariş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.