x
0212 227 60 40 Destek Hattı

HANGİ TRANSFORMANS ÜRÜNÜ? HEMEN TIKLA !

Transformers Diğer Ürünleri

TRANSFORMERS OYUNCAKLARI 

1 2 3
Toplam 58 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

TRANSFORMERS OYUNCAKLARI:

Transformers oyuncakları erkek çocuklarının en favori oyuncaklarındandır. Transformers filmi de günümüzde en sevilen 'Süper Kahraman film'lerinden biridir. 21 Haziran 2017'de gelecek olan son Transformers filmi 'SOn Şövalye' ile de Transformers heyecanının çok sevileceğini düşünüyoruz.

Transformers neden bu kadar ünlüdür peki: Amerika ve Japonya ortak yapımı olan 1970lerden beri uzayın derinliklerinde savaşların olduğu bu filmlerde, arabaya dönüşen robotlar vardır. İlk başlarda çizgi film olarak başlayan seri, sonradan çok sevilince Hollywood filmleri de çekilmiştir. Bu robotların bazıları iyi karakterlerdir ve insanlar ile kötü robotlara karşı savaşır ve dünyayı korur. Bu iyi robotlar Autobot'lardır. Autobotların en başında da lider Optimus Prime vardır. Optimus Prime mavi ve kırmızı renklidir ve çok büyük bir tıra dönüşebilir. Optimus Prime'ın en sevgili arkadaşı ise sarı renkli, sevimli, genç Bumblebee'dir. Bumblebee aynı ismi gibi bir arıya benzer ve müzik ile iletişim kurar. Kötü olan robotlar Decepticon'ların liderinin adı ise Megatron'dur. Megatron liderliğindeki kötü robotlar bir araya gelip, çok daha ölümcül uçan savaş araçlarına dönüşür. Genelde bu iri büyük araçaların ya da robotların boyları da en az 5 -6 metre boyundadır.

Transformers 5 Son Şövalye filminin en iyi Transformers filmlerinden biri olması bekleniyor. Tarihler boyunca gizli kalmış Transfomers mitolojisine ışık tutacağı, gene insanlar ile Autobotların Megatronlar ile birlikte savaşacağı bekleniyor. Ama fragman ve film posterine baktığımızda en çok şaşırdığımız, Optimus Prime'n sevgili arkadaşı Bumblebee ile mi savaşacağı. En yakın arkadaş olan bu iki Autobot'un nasıl birbirleri ile düşman olacağını bilmiyoruz. Fragmandan gördüğümüz kadarı ile Cade Yaeger, Oxfordlu Profosor ve Sir Anthony Hopkins var. Ama birkaç yeni yüzü de göreceğiz. 

Transformers heyecanı Transformers 5 Son Şövalye oyuncaklarıyla da devam edecek. Çocuğunuz robotlar dünyasının heyecanlı serüvenlerini evinize taşıyacak!

1. Transformers Optimus Prime Kostümü ve Transformers Bumblebee Kostümü

Bu filmin de en baş karakteri Optimus Prime olacak. Dolayısı ile çocuğunuz evde transformers oyunu oynamak isterse, Transformers kostümü  giymek isteyecektir.  En sevilen kahraman robot Optimus Prime'ın kostümüne oğlunuz bayılacak! Optimus Prime kostümü ile çocuğunuz kendini süper güçlü bir robot olarak hissederek, kötülere karşı savaşacak. Optimus Prime kostümü, filmdeki Optimus Prime renginde yani mavi ve kırmızı. Giyilmesi çok kolay, tulum şeklinde giyilebiliyor. Tüm diğer kostümlerimiz gibi Optimus Prime kostümü de Orijinal ve lisanslı ürün. Farklı boyları var ve 2-12 yaş arası tüm erkek çocukları için ayrı bedenleri seçebilirsiniz.

Diğer isteyebileceğiniz Transformers kostümü  ise Bumblebee kostümü olabilir. Autobotların sevimli karakteri arıya benzer Bumblebee, Son Şövalye filmindeki baş karakterlerden, ve kötülere karşı savaşıyor. Çocuğunuz kendini Bumblebee kostümü içinde çok güçlü bir kahraman olarak hissedebilir.

Transformers - Transformers Optimus Prime Kostümü

2. Optimus Prime Elektronik Maske

Transformers - Optimus Prime Elektronik Maske

Çocuklar Transfomers kostüm kadar Transformers maskeyi de takmayı çok sevecek.  Transformersu canlandırırken, en gerçekci Optimus rolüne girmek için Optimus Prime elektronik maske ile Optimus Prime repliklerini seslendirecek. Hele ki son Transformers filmi Son Şövalye'de Optimus Prime ana karakter olduğu için, Optimus Prime oyuncakları onun çok sevdiği oyuncaklar olacak. En çok beğenilen Optimus Prime oyuncak olan Optimus Prime elektronik maskeyi severek takacak. Üstelik bu maske Optimus Prime gibi ses çıkarıyor. Orijinal ve lisanslı ürün olan bu harika elektronik maske çocuğunuzun başına çok rahat takıp çıkarabilirsiniz. Ayrıca Optimus Prime'ın yakın arkadaşı Bumblebee maskeyi de ve diğer Transformers maskelerini Karakterdukkani.com’da sipariş edebilirsiniz.

3. Transformers Robots In Disguise Bumblebee- Robota Dönüşen Oyuncak Araba

Transformers Son Şövalye filmindeki kötülerle savaşan sevimli robotu Bumblebee oyuncakları en sevilen Transformers oyuncakları. Birçok farklı boyda çeşit çeşit Bumblebee oyuncak figür Karakter Dükkanı ile size ulaşıyor. Bazıları mini boy, bazıları 21 cm boyunda, bazıları sarı arabaya dönüşüyor, bazıları bir silaha dönüşen  Bumblebee figürü ister koleksiyonunuza ekleyin isterseniz çocuğunuza hediye edin. Hepsi Orijinal ve lisanslı ürün olan Bumblebee figür oyuncaklar ile çocuklar Transformers Son Şövalye macelarını tekrar canlandırıacak. Hepsi Kapıda Ödeme , Aynı Gün Kargo ve 70 TL üstü Kargo Bedava imkanıyla. Transformers Robots In Disguise Bumblebee - Robota Dönüşen Oyuncak Araba

4. Transformers Generations Leader Figür- Combiner Wars Megatron

Transformers Generations Leader Figür - Combıner Wars Megatron Transformers serisinin en güçlü ve kötülerin yani Decepticonların lideri Megatron, Megatron oyuncak figür ile çocuğunuzun yanında olacak. Tüm diğer Transformers oyuncakları gibi Orijinal ve Hasbro lisanslı. Bu Megatron dev figür, diğer Transformers serisindeki gibi robotlar gibi, araca dönüşüyor, hem de büyük bir savaş tankına. Tanka dönüştüğünde füze fırlatma özelliğine sahip, çocuğunuzun Transformers kolleksiyonundaki en önemli ürünlerden biri olacak ve arkadaşlarıyla Transformers oyunları oynayabilirler. Megatron figürünün yanı sıra diğer tüm Transformers figür oyuncaklar Karakterdukkani.com'da bir tık uzağınızda!

5. Transformers Paten – 4 Tekerlekli

Yaz geldi. Çocuklar paten ve scooter kaymak isteyecek. Ve 23 Haziranda vizyona giren Transformers Son Şövalye filmindeki Optimus Prime paten ile kaymak isteyeekler. 4 tekerlekli Transformers paten ile çocuklar dışarıda çok eğlenecek, sanki bir robot gibi hızla hareket edecekler. Unutmayalım bilimsel çalışmalar gösterdi ki, tekerlekli paten kaymanın insan vücuduna birçok faydası var. Paten kaymak, denge ve fizik kondisyonu gerektiren bir aktivite olduğundan çocukların hareket ederken denge sağlama yeteneğini geliştirir. Kemikler ve kaslar da güçlenir. Ayrıca tekerlekli paten ile çocuklar daha çok açık havaya çıkarlar, egzersiz ve bol oksijen ile daha hızlı büyürler. Çocuğunuz bu orijinal ve lisanslı ürün 4 tekerlekli Transformers patene bayılacak! Transformers - Transformers Paten - 4 Tekerlekli

6. Optimus Prime Kılıç Kalkan Set - Bumblebee Kılıç:

Transformers - Optimus Prime Kılıç Kalkan Set

Transformers diyince, akla ilk gelen isimler Optimus Prime ve Bumblebee. Bu iki karakter Transformers Son Şövalye filminde karşı karşıya gelecek ve kılıçları ile savaşacak. Autobot’ların lideri Optimus Prime’ın en güçlü silahlarından biri olan savaş kılıcı, Optimus Prime kılıç kalkan set ve Bumblebee kılıç kalkan set ile çocuklar kendilerini tam bir Optimus Prime gibi güçlü ve yenilmez hissedecek. Plastik ve yumuşak olan bu Kılıç Kalkan set tma bir rol play oyuncağı ama çocuğunuza zarar vermez. Orijinal ve lisanslı ürünü, Kapıda Ödeme ve Aynı Gün Kargo imkanıyla Karakterdukkani.com adresinde bulabilirsiniz. .

Transformerslar hakkında daha fazla bilgi edinmek için Transformers Türkiye sitesini de inceleyebilirsiniz.

Orijinal lisanslı üretilmiş tüm Transformers oyuncakları, Transformers figürleri en çok model ile Karakter Dükkanı’nda sizinle buluşuyor. Hatırlatalım, çocuğunuzun sağlığını düşünerek sadece denetlenmiş, sertifikalı, orijinal ve lisanslı üreticilerin ürünlerini satıyoruz. Artık istediğiniz Transformers ürünü için mağaza mağaza dolaşmanıza gerek yok, hepsi Karakterdukkani.com adresinde bir arada, yalnızca bir tık uzağınızda. Hem Kapıda Ödeme, hem Aynı Gün Kargo ve 70 TL üstü Kargo Bedava imkanıyla. Keyifli alışverişler dileriz.

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.