x
0212 227 60 40 Destek Hattı
Bu Karakterin Diğer Ürünleri

WINX CLUB OYUNCAKLARI ve BEBEKLERİ

1 2
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.
1 2

WINX CLUB OYUNCAKLARI ve BEBEKLERİ:

Winx Club, genç kızların ve kız çocuklarınının çok yakın takip ettiği bir çizgi filmdir. Çok popüler olduğu için, online oyunları ve 3 adet filmi ve buzda gösteri gibi birçok şovu da çıkmıştır. Winx Club'da Winx Club perileri adındaki genç kızlar vardır.

Winx Club'da bir çok farklı kız karakteri vardır. En önemli karakterlerden biri, evrenin en enerjisine yani Ejder Ateşi gücüne sahip Bloom'dur. Bloom, Domino prensesidir ve Sky'a aşıktır. Bloom çok güzel, sevimli ve iyi kalpli, 16 yaşında bir kızdır. Bloom'un en yakın arkadaşı Stella'dır. Stella'da Güneşin ve Ayın enerjisi vardır. Stella Güneş perisi ve Solaria prensesidir. Modayı yakın takip eder ve konuşmayı çok sever. En yakın arkadaşı Bloom'dur. Diğer önemli bir Winx Club karakteri Musa, müziği çok sever. Çok iyi bir arkadaş olan Musa, Riven'den hoşlanır. Melody gezeninden gelmektedir ve en yakın arkadaşı Tecna'dır. Tecna bilgisayarı ve cep telefonunu çok sever, teknolojiye hakimdir. Zenith gezegeninden gelen Tecna, mantıklı bir kızdır ve Timmy'e aşıktır.  Flora, doğayı çok sevmektedir. Güzel, romantik ve iyi kalpli Flora, Helia'ya aşıktır. Flora'nın en yakın arkadaşı Layla'dır. Layla sporu çok sever. Roxy, Daphne ve Eldora diğer Winx Club karkaterleridir. 

Winx Club perilerinin rengarenk kanatları vardır ve gerçekten de çok güzellerdir. Winx Club hayranı çocukların çok sevdiği Winx Club oyuncakları ve Winx Club bebekleri vardır. Artık dükkan dükkan sevdiğiniz Winx Club oyuncaklarını aramanıza gerek yok. Karakter Dükkanı'nda birçok Winx Club bebekleri ve Winx Club oyuncaklarını bir sayfada sizler için toparladık. Farklı boylarda Winx Club bebeklerini farklı elbiseleri ile bulabilirsiniz. Çocuğunuzun sağlığını düşünerek tüm Winx Club ürünlerini sadece  lisanslı, denetlenmiş, kaliteli ürün üreten firmalardan alıyoruz. Tüm ürünler lisanslı, orijinal ve garantilidir. Üstelik kapıda ödeme, kredi kartına taksit imkanı sunuyoruz. Ve telefonla sipariş kolaylığı da. İyi alışverişler.  

Karakter Dükkanı Sosyal
Copyright © 2015 karakterdukkani.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.